СКОНТО ООД

altech.bg%20
Битката за Купата на България за жени в снимки ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 15 Юни 2010 20:55
 
Капитанката на ЛП Супер спорт (Сф) Мартина Апостолова (в бяло-оранжево) не успя  да вкара в двубоя за третото място срещу Екомет 90 (Пд) 

 

 
Мартина Кьосева от "ЛП" (на преден план) грабна приза Мис Държавно първенство 

 

 
Състезателките на Берое (в зелено) единствени измъкнаха равенство от шампиона НСА в първенството

 

 
Съдийската тройка за финалният мач за Купата на България (жени) - Асен Николов (в средата) и колегите му Стойчо Димитров (вляво) и Христо Шиндаров (вдясно) 

 

 
Голмайсторката на Екомет 90 (Пд) Велина Кошулева предстои да получи бронзов медал от секретарят на АФЛ Валентин Чакъров

 

 
Ректорът на НСА "В. Левски" и председател на комисията "Женски футбол" при БФС - проф. Лъчезар Димитров връчва сребърен медал на Диляна Христова (Берое)

 

 
Кметът на Велинград Иван Лебанов държи в ръката си "златото" за Антоанета Панчева (НСА)

 

 
Купата на България за сезон 2009/10 година вече е собственост на женския тим на НСА (Сф)

 

 
Състезателките на НСА с шестата в историята на клуба национална купа

 

 
Съставът на Берое (Стара Загора), достигнал до сребърните медали в турнира за Купата на страната

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

4-та лига Пз - X кръг (отл. срещи)

7 декември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

КР   Вихър (Ветрен)0:6Балкан (Варвара)
КРТракия (Пз)3:3Левски (Пат)
КРТракиец (Глав)1:5Брацигово
КРВеличково2:2Лозен

8 декември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЧепинец (Вел)1:0Марица (Белово)   
СЛ  Чико-Бунара (Бяга)3:0Спартак (Кал)
КРЛокомотив (Септ)0:1Сарая
 Родопи (Коз)-почива
hippoland.net
shopsector.com%20

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
16+2839
2Септември (Симитли)16+1838
3Вихрен (Сандански)16+1333
4Спортист (Своге)16+8 31
5Оборище (Панагюрище)16+1428
6ФК Кюстендил16+928
7Сливнишки герой (Сливница)16+727
8
Банско16+1026
9
Беласица (Петрич)16-222
10
Ботев (Ихтиман)16-1118
11Чавдар (Етрополе)16-117
  12Надежда (Доброславци)16-617
13Пирин (Разлог)16-1016
14Балкан (Ботевград)16-1115
 15  Марек (Дупница)16-1815
16Рилски спортист (Самоков)16-218
17Перун (Кресна)16-277
 

Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след XV кръг)

12Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
10Росен ЙордановМарек (Дупница)
10Борислав ХазуровСептември (Сим)
shopsector.com%20

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)13+4937
2Брацигово13+3733
3Чепинец (Велинград)13+2530
 4 Марица (Белово)13+923
5Балкан (Варвара)13+2023
6Локомотив (Септември)13+1022
7Левски (Паталеница)13+219
 8 Спартак (Калугерово)13-619
9Величково14+418
10
Тракиец (Главиница)13-416
11Родопи (Козарско)13-514
 12 Сарая13-269
13Тракия (Пазарджик)13-217
14Лозен13-425
 15  Вихър (Ветрен)13-522
 

Временно класиране

4-та лига Пз - XI кръг (отл. срещи)

14 декември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Марица (Белово)-:-Родопи (Коз)
14:00Балкан (Варвара)-:-Тракиец (Глав)
14:00Лозен-:-Тракия (Пз)
14:00Сарая-:-Вихър (Ветрен)        

15 декември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00   Спартак (Кал)-:-Чепинец (Вел)
14:00Брацигово-:-Чико-Бунара (Бяга)  
14:00Левски (Пат)-:-Локомотив (Септ)
 Величково-почива

Кой е тук?

В момента има 16 посетителя в сайта

Приятели

. .
.