СКОНТО ООД

altech.bg%20
Млади надежди премериха сили във Велинград ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 09 Юни 2010 21:47
 
Отборът на "Бенковски" - Пазарджик (в бяло-зелено) надви с 2-0 домакините от Чепинец (Велинград)

Отборът на Бенковски (Пазарджик) спечели тристранният детски турнир „Велинград 2010”. Импровизираната проява събра малчугани, родени след 1 януари 1998 година.

Участниците Чепинец (Велинград), Бенковски (Пазарджик) и Левски (Ракитово), играха по системата „всеки срещу всеки”. Двубоите протекоха в две части по 20 минути.

В първата среща Бенковски (Пз) спечели с 2-0 срещу домакините от „Чепинец”. Възпитаниците на наставника Иван Димитров надделяха и във вторият си сблъсък на турнира. Само за 8 минути те осъществиха пълен обрат срещу Левски (Ракитово) от 0-2 до 3-2. Така си осигуриха и първото място в крайното класиране.

 
I място - Бенковски (Пазарджик)

Последната среща противопостави отборите на „Чепинец” и „Левски”. Тя не излъчи победител, завършвайки 1-1. Резултатът бе по-благоприятен за малчуганите от Ракитово, които се наредиха на второто място. Третото място остана за футболните таланти на „Чепинец”.

 
II място - Левски (Ракитово)

Купите и топки на трите отбора връчиха кметът на Велинград Иван Лебанов, шефът на ОС на БФС – Пазарджик Спас Иванов и основния спонсор Стоянка Гинчева. Сред зрителите на проявата бе и клубният шеф на Бенковски (Пазарджик) – Иван Папазов.

Идеята за ежегодното организиране на детски турнир във Велинград срещна мощна подкрепа от общинското ръководство, спонсори, участници и родители.

Инициативата за срещите от „Велинград 2010” бе на старши треньорът на детския отбор на „Чепинец” Николай Гълев.

 
III място - Чепинец (Велинград)

Турнирът се проведе с финансовата подкрепа на „Тед ойл 77” ЕООД. Спонсорите Стоянка и Недялко Гинчеви осигуриха купи за участниците в надпреварата. Своя дял за футболният празник на малчуганите даде и Областният съвет на БФС – Пазарджик, който подсигури топки за отборите.

 

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XII кръг

19 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРОборище (Пан)2:0Ботев (Ихтиман)
КРБеласица (Пч)
2:0Марек (Дупница)
КРФК Кюстендил3:0Сливнишки герой
КРНадежда (Добр)
1:5Вихрен (Санд)
КРСпортист (Своге)2:1Чавдар (Етрополе)
КРСептември (Сим)2:0Рилски спортист
КРБалкан (Бот)3:2Банско
КРПирин (Разлог)3:0Перун (Кресна)
Миньор (Пк)-почива

4-та лига Пз - IX кръг

19 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРСарая1:0Тракия (Пз)
КРЛевски (Пат)0:0Величково 
КРБрацигово9:0Вихър (Ветрен)
КРЛозен0:1Родопи (Коз)

20 октомври 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

КР
Светкавица (Син)
1:7Чепинец (Вел)
КРТракиец (Глав)0:2Чико-Бунара (Бяга)  
КРБалкан (Варвара)1:0Локомотив (Септ)
КРМарица (Белово)2:1Спартак (Кал)
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
11+2329
2ФК Кюстендил12+1325
3Септември (Симитли)11+1023
4Вихрен (Сандански)11+10 23
5Спортист (Своге)11+522
6Оборище (Панагюрище)12+1121
7Сливнишки герой (Сливница)11+518
8
Беласица (Петрич)11+118
9
Банско11-111
10
Надежда (Доброславци)11-411
11Чавдар (Етрополе)12-210
  12Пирин (Разлог)11-510
13Ботев (Ихтиман)11-109
14Балкан (Ботевград)10-79
 15  Марек (Дупница)11-159
16Рилски спортист (Самоков)11-137
17Перун (Кресна)12-217
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след VI кръг)

6Методи КостовВихрен (Санд)
6Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
5Николай БотевЧавдар (Етрополе)
5Росен ЙордановМарек (Дупница)

ЮЗ Трета лига - XIII кръг

2 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Сливнишки герой-:-Оборище (Пан)
14:00Банско-:-Надежда (Добр)
14:00Рилски спортист-:-Беласица (Пч)
14:00Ботев (Ихтиман)-:-Септември (Сим)
14:00Марек (Дупница)
-:-Балкан (Бот)
14:00Миньор (Пк)-:-ФК Кюстендил
14:00Чавдар (Етрополе)-:-Пирин (Разлог)
14:00Вихрен (Санд)
-:-Спортист (Своге)
Перун (Кресна)-почива
shopsector.com%20

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)9+4327
2Брацигово9+3821
3Чепинец (Велинград)9+2821
 4 Спартак (Калугерово)9+519
5Левски (Паталеница)9-117
6Балкан (Варвара)9+1316
7Марица (Белово)9+215
 8 Локомотив (Септември)9+413
9Величково9+111
10
Родопи (Козарско)9-111
11Тракиец (Главиница)9-49
 12 Сарая9-99
13Тракия (Пазарджик)9-126
14Лозен9-326
 15  Вихър (Ветрен)9-301
 16 Светкавица (Синитево)9-451
 

Временно класиране

4-та лига Пз - XII кръг

9 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Тракия (Пз)-:-Светкавица (Син)
14:00Брацигово-:-Балкан (Варвара)
14:00    Вихър (Ветрен)-:-Левски (Пат)
14:00Величково-:-Марица (Белово)
14:00 Тракиец (Глав)-:-Сарая

10 ноември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Чепинец (Вел)        
14:00Родопи (Коз)-:-Спартак (Кал) 
14:00Локомотив (Септ)-:-Лозен

Кой е тук?

В момента има 22 посетителя в сайта

Приятели

. .
.