СКОНТО ООД

altech.bg%20
Млади надежди премериха сили във Велинград ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 09 Юни 2010 21:47
 
Отборът на "Бенковски" - Пазарджик (в бяло-зелено) надви с 2-0 домакините от Чепинец (Велинград)

Отборът на Бенковски (Пазарджик) спечели тристранният детски турнир „Велинград 2010”. Импровизираната проява събра малчугани, родени след 1 януари 1998 година.

Участниците Чепинец (Велинград), Бенковски (Пазарджик) и Левски (Ракитово), играха по системата „всеки срещу всеки”. Двубоите протекоха в две части по 20 минути.

В първата среща Бенковски (Пз) спечели с 2-0 срещу домакините от „Чепинец”. Възпитаниците на наставника Иван Димитров надделяха и във вторият си сблъсък на турнира. Само за 8 минути те осъществиха пълен обрат срещу Левски (Ракитово) от 0-2 до 3-2. Така си осигуриха и първото място в крайното класиране.

 
I място - Бенковски (Пазарджик)

Последната среща противопостави отборите на „Чепинец” и „Левски”. Тя не излъчи победител, завършвайки 1-1. Резултатът бе по-благоприятен за малчуганите от Ракитово, които се наредиха на второто място. Третото място остана за футболните таланти на „Чепинец”.

 
II място - Левски (Ракитово)

Купите и топки на трите отбора връчиха кметът на Велинград Иван Лебанов, шефът на ОС на БФС – Пазарджик Спас Иванов и основния спонсор Стоянка Гинчева. Сред зрителите на проявата бе и клубният шеф на Бенковски (Пазарджик) – Иван Папазов.

Идеята за ежегодното организиране на детски турнир във Велинград срещна мощна подкрепа от общинското ръководство, спонсори, участници и родители.

Инициативата за срещите от „Велинград 2010” бе на старши треньорът на детския отбор на „Чепинец” Николай Гълев.

 
III място - Чепинец (Велинград)

Турнирът се проведе с финансовата подкрепа на „Тед ойл 77” ЕООД. Спонсорите Стоянка и Недялко Гинчеви осигуриха купи за участниците в надпреварата. Своя дял за футболният празник на малчуганите даде и Областният съвет на БФС – Пазарджик, който подсигури топки за отборите.

 

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXVII кръг

13 април 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРВихрен (Санд)
1:2Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
1:0Банско
КРРилски спортист
2:0Сливнишки герой
КРБеласица (Пч)
1:1Миньор (Пк)
КРНадежда (Добр)
1:0Чавдар (Етрополе)
КРМарек (Дупница)
1:1Септември (Сим)
КРВелбъжд (Кн)
1:2Ботев (Ихтиман)
КРПирин (Разлог)
1:1Германея (Сб)
КРСпортист (Своге)
1:2Балкан (Бот)
hippoland.net

"А" ОФГ Пз - XXII кръг

13 април 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРВеличково
0:0Марица (Белово)
КРРодопи (Коз)
1:3Вихър (Ветрен)
КР    Брацигово3:1 Тракиец (Глав)
КРЛокомотив (Септ)0:2Сарая

14 април 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРБалкан (Варвара)
0:0Чепинец (Вел)
КРЛевски (Пат)
0:5 Чико-Бунара (Бяга)
КРТракия (Пз)
0:3Спартак (Кал)
КРБотев (М. клисура)
3:3Оборище II (Пан) 

Обл. п-во за деца - XI кръг

13 април 2019 г. (събота) - 10:30 ч.

КРСвобода (Пещ)0:4Чепинец (Вел)   
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)27+3769
2Оборище (Панагюрище)27+2462
3 Банско27+2049
 4  Вихрен (Сандански)27+948
5 Сливнишки герой (Сливница)27+2347
6 Пирин (Разлог)27+1344
7Миньор (Перник)27+942
8Рилски спортист (Самоков)27+239
9Беласица (Петрич)27+635
10
Чавдар (Етрополе)27+733
11Марек (Дупница)27-430
 12 Надежда (Доброславци)
27-1730
13Септември (Симитли)
27-529
14Германея (Сапарева баня)
27-2228
 15  Балкан (Ботевград)
27-1528
16Спортист (Своге)27-1427
17Ботев (Ихтиман)27-3125
18Велбъжд (Кюстендил)27-428
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXVII кръг)

23Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
19Христо СпасовБанско
13Мариан ХаджиевСл. герой (Сливница)
12Васил ТачевБеласица/Оборище

ЮЗ Трета лига - XXVIII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Хебър (Пз)
-:-Марек (Дупница)   
16:00Ботев (Ихтиман)-:-Оборище (Пан)
16:00 Миньор (Пк)-:-Спортист (Своге)
16:00Банско
-:-Вихрен (Санд)
16:00Чавдар (Етрополе)
-:-Велбъжд (Кн)
16:00Сливнишки герой
-:-Пирин (Разлог)
16:00Септември (Сим)
-:-Рилски спортист
16:00Германея (Сб)-:-Беласица (Пч)
16:00Балкан (Бот)-:-Надежда (Добр)
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
22+6361
2Чепинец (Велинград)
22+2849
3Сарая
22+1941
 4 Левски (Паталеница)
22+1740
5Балкан (Варвара)
22+1738
6Брацигово
22+1836
7Тракиец (Главиница)
22-1431
 8 Величково
22+430
9Тракия (Пазарджик)
22-1328
10
Спартак (Калугерово)
22+227
11Вихър (Ветрен)
22-1524
 12 Оборище II (Панагюрище)
22-1423
13Марица (Белово)
22-2020
14Родопи (Козарско)
22-1217
 15  Локомотив (Септември)
22-3815
 16 Ботев (Момина клисура)
22-4011
 

Есенно класиране  Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XXIII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Сарая
-:-Левски (Пат)
16:00 Оборище II (Пан)
-:-Балкан (Варвара)
16:00Брацигово
-:-Величково
16:00Тракиец (Глав)
-:-Тракия (Пз)  
16:00   Вихър (Ветрен)
-:-Марица (Белово)

21 април 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чепинец (Вел)
-:-Родопи (Коз)
16:00 Чико-Бунара (Бяга)
-:-Ботев (М. клисура) 
16:00Спартак (Кал)
-:-Локомотив (Септ)

Кой е тук?

В момента има 42 посетителя в сайта

Приятели

. .
.