СКОНТО ООД

altech.bg%20
Чепинец закрива сезона в Бистрица ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 28 Май 2010 20:55

 
Отборите на Чепинец (в червено) и Витоша (Бистрица) ще изиграят в неделя последния мач №36 за сезона

Без три основни фигури остана за последното си изпитание в първенството на Югозападната „В” група отборът на „Чепинец”. Велинградчани ще излязат със силно прекроен състав за неделната си визита на Витоша (Бистрица). Двубоят, който е от последният кръг в трета дивизия ще пропуснат трима играчи на „Чепинец”.

Наказани са бранителите Венцислав Димитров и Любомир Бачев. Аут за мача в Бистрица е и реализатор №1 в трета дивизия – Христо Спасов. Проблемите в дефанзивен план пред старши треньора се увеличават с още един. За мача твърдо отпада и контузеният защитник Ангел Въргов.

Жълтите картони в края на първенството „натежаха” и за двама от състезателите на Витоша (Бистрица). От сметките за неделното домакинство срещу „Чепинец” отпаднаха наказаните Любомир Терзийски и Захари Георгиев.

Срещата е поверена на Борислав Митрев от София.

„Чепинец” и Витоша (Бистрица) са играли общо 5 пъти един срещу друг в първенството на „В” Югозападна футболна група. В тези срещи велинградчани са записали 2 победи, 1 равенство и 2 загуби, при голова разлика 8-16 в полза на „Витоша”.

Сезон 2007/08 година
17.10.2007 – Витоша – Чепинец   6-1
04.05.2008 – Чепинец – Витоша   1-0

Сезон 2008/09 година
26.10.2008 – Чепинец – Витоша   1-6
17.05.2009 – Витоша – Чепинец   3-4

Сезон 2009/10 година
29.11.2009 – Чепинец – Витоша   1-1

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XX кръг

6 март 2021 г. (събота) - 15:00 ч.

КРЛевски (Чепинци)0:1Оборище (Пан)
КРПирин (ГД)3:0Пирин (Разлог)
КРГранит (Владая)1:1Беласица (Пч)
КРМарек (Дупница)3:0ФК Кюстендил
КРПерун (Кресна)0:1Вихрен (Санд)
КРБанско1:0Ботев (Ихтиман)
КРВелбъжд (Кн)1:4Надежда (Добр)
КРЧавдар (Етрополе)2:1Сливнишки герой
КРРилски спортист0:2Балкан (Бот)

"А" РГ Пз - XXI кръг

6 март 2021 г. (събота) - 15:00 ч.

КРСарая0:2Брацигово                  
КР          Родопи (Коз)1:0Величково

7 март 2021 г. (неделя) - 15:00 ч.

КРЧепинец (Вел)4:0Лозен
КРЧико-Бунара (Бяга)6:2Левски (Ракитово)      
КРЛевски (Пат)3:1Спартак (Кал)
КРОборище II (Пан)1:1Вихър (Ветрен)
КРТракиец (Глав)3:2Марица (Белово)
КРБалкан (Варвара)1:0Локомотив (Септ)
 Тракия (Пз)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)20+3546
2Вихрен (Сандански)20+2246
3Беласица (Петрич)19+1744
4ФК Кюстендил20+26 44
5Чавдар (Етрополе)20+1638
6Ботев (Ихтиман)20+1532
7Оборище (Панагюрище)20+831
8
Пирин (Гоце Делчев)20+729
9
Балкан (Ботевград)19+1028
10
Пирин (Разлог)19-725
11Сливнишки герой (Сливница)19+224
12Надежда (Доброславци)19-723
13Рилски спортист (Самоков)19-421
14Левски (Чепинци)20-2317
 15  Гранит (Владая)20-2614
16Велбъжд (Кюстендил)20-3512
17Перун (Кресна)20-3012
18Банско19-268
 Есенно класиране Подробно класиране
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XXI кръг

13 март 2021 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Оборище (Пан)-:-ФК Кюстендил
15:00Велбъжд (Кн)-:-Марек (Дупница)
15:00Пирин (Разлог)-:-Банско
15:00Надежда (Добр)-:-Перун (Кресна)
15:00Сливнишки герой-:-Пирин (ГД)
15:00Беласица (Пч)-:-Левски (Чепинци)
15:00Вихрен (Санд)-:-Рилски спортист
15:00Балкан (Бот)-:-Чавдар (Етрополе)
15:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)20+4857
 2 Брацигово19+6854
3Чико-Бунара (Бяга)20+5354
 4 Марица (Белово)20+1534
5Левски (Паталеница)20+1634
6Чепинец (Велинград)20+1831
7Локомотив (Септември)20-426
 8 Родопи (Козарско)19-626
9Величково20-326
10
Спартак (Калугерово)20-2423
11Вихър (Ветрен)20-1323
 12 Тракиец (Главиница)20-1822
13Тракия (Пазарджик)19-1721
14Оборище II (Панагюрище)20-2920
15Левски (Ракитово)20-1716
16Сарая19-3714
17Лозен19-502
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXII кръг

13 март 2021 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Брацигово-:-Балкан (Варвара) 
15:00Марица (Белово)-:-Родопи (Коз)
15:00Тракия (Пз)-:-Сарая

14 март 2021 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Спартак (Кал)-:-Чепинец (Вел)
15:00Вихър (Ветрен)-:-Чико-Бунара (Бяга)
15:00Левски (Ракитово)-:-Тракиец (Глав)
15:00Лозен-:-Оборище II (Пан)
15:00Локомотив (Септ)-:-Левски (Пат)
 Величково-почива

Кой е тук?

В момента има 68 посетителя в сайта

Приятели

. .
.