СКОНТО ООД

altech.bg%20
Хебър изплува, Нови Искър ще трепери ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 26 Май 2010 10:51

 
Футболистите на Хебър (Пз) минаха през "9-те кръга на ада" преди да се отлепят от последното място в трета дивизия  

Отборът, който ще изпадне от Югозападната „В” група ще стане ясен в последният кръг. Четири отбора – Велбъжд (Кн), Нови Искър, Хебър (Пз) и Бенковски (Кост), са сред застрашените преди последните 90 минути в трета дивизия за сезона.

Съставът на „Хебър” се раздели почти окончателно с последното място във „В” група. Пазарджиклии нанесоха поражение с 0-1 на домакините от Нови Искър, които също са борят за спасение.  Попадението на стадиона в квартал „Кумарица” отбеляза Благовест Трънчев в 36-та минута. 

Велбъжд (Кюстендил) не срещна трудности по пътя си към успеха срещу друг типичен представител на дъното – Бенковски (Костинброд). Футболистите на Валентин Казачки разбиха съперника с 5-1. По два гола вкараха Радостин Джогански (25, 45) и Бисер Методиев (64, 72), а веднъж реализира Мирослав Казачки (42). За гостите се разписа Марио Геров (58).

Преобразеният тим на Ботев (Ихтиман) срази с 3-0 гостуващия Левски (Елин Пелин). За домакините точни бяха Ангел Лачов (50), Кристиян Дечев (52) и Николай Стоянов (87).

В мач без картони двата най-силни тима в групата – Миньор (Бобов дол) и Малеш (Микрево) спретнаха миролюбиво 1-1. Домакините откриха чрез Пламен Петров в 7-та минута, а за гостите точен в 41-та бе Мартин Станков.

 
Димитър Чечев

Класически успех с 3-0 срещу гостите от Витоша (Долна Диканя) постигна Германея (Сапарева баня). На 2 пъти мрежата на гостите прониза Димитър Чечев (40, 46). Съотборникът му Светослав Сакаджийски пък вкара от дузпа в 37-та минута.

Протоколни 3 точки у дома грабна и съставът на Струмска слава (Радомир), който пребори с 3-1 Витоша (Бистрица). За домакините реализираха Георги Кьосев (7), Тодор Зюмбулев (33) и Ванчо Стоилов (75), а за гостите вкара Любомир Стоилков (70).

Нулево равенство в Пазарджик записаха отборите на Бенковски (Пз) и Перун (Кресна).

Сливнишки герой (Сливница) пък измъкна успех с 2-3 при гостуването си на Места (Хаджидимово). Два гола за победителите заби Марк Григоров (35, 61), а един добави Кристиян Кочилов (82 – дузпа). За домакините на два пъти се разписа Димитър Парасков (59, 63 – дузпа).

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXI кръг

16 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

КРБанско
1:0Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
4:1Спортист (Своге)
КРВихрен (Санд)1:0Беласица (Пч)
КРВелбъжд (Кн)
0:1Миньор (Пк)
КРБотев (Ихтиман)
2:1Септември (Сим)
КРНадежда (Добр)
3:1Германея (Сб)
КРЧавдар (Етрополе)
2:1Сливнишки герой
КРМарек (Дупница)
0:0Пирин (Разлог)
КРРилски спортист
1:0Балкан (Бот)

"А" ОФГ Пз - XVIII кръг

16 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

КРЛевски (Пат)
1:1Марица (Белово)
КРВеличково
0:0Балкан (Варвара)
КР    Брацигово1:0 Оборище II (Пан) 
КРЛокомотив (Септ)3:0Вихър (Ветрен)

17 март 2019 г. (неделя) - 15:00 ч.

КРТракия (Пз)
1:0Чепинец (Вел)
КРТракиец (Глав)
0:2 Чико-Бунара (Бяга)
КР  Спартак (Кал)
0:2Сарая
КРБотев (М. клисура)
1:1Родопи (Коз)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
21+2753
2Оборище (Панагюрище)
21+1847
3 Вихрен (Сандански)
21+1141
 4  Пирин (Разлог)
21+1740
5 Сливнишки герой (Сливница)
21+2239
6 Банско
21+1538
7Миньор (Перник)
21+834
8Беласица (Петрич)
21+929
9Чавдар (Етрополе)
21+929
10
Рилски спортист (Самоков)
21-328
11Марек (Дупница)21 025
 12 Германея (Сапарева баня)
21-1523
13Ботев (Ихтиман)
21-1922
14Септември (Симитли)
21-819
 15  Надежда (Доброславци)
21-2019
16Балкан (Ботевград)
21-1518
17Спортист (Своге)
21-2112
18Велбъжд (Кюстендил)
21-357
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XX кръг)

19Христо СпасовБанско
17Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
11Мариан ХаджиевСл. герой (Сливница)

ЮЗ Трета лига - XXII кръг

20 март 2019 г. (сряда) - 15:00 ч.

15:00Хебър (Пз)
-:-Ботев (Ихтиман)
15:00Миньор (Пк)
-:-Оборище (Пан)
15:00Сливнишки герой
-:-Надежда (Добр)
15:00Германея (Сб)
-:-Велбъжд (Кн)
15:00Балкан (Бот)
-:-Банско
15:00Септември (Сим)
-:-Чавдар (Етрополе)
15:00Спортист (Своге)
-:-Вихрен (Санд)
15:00Пирин (Разлог)
-:-Рилски спортист
15:00Беласица (Пч)
-:-Марек (Дупница)
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
18+5349
2Чепинец (Велинград)
18+2439
3Левски (Паталеница)
18+2537
 4 Балкан (Варвара)
18+1833
5Брацигово
18+1932
6Сарая
18+931
7Тракия (Пазарджик)
18-328
 8 Величково
18+726
9Тракиец (Главиница)
18-1325
10
Вихър (Ветрен)
18-1518
11Спартак (Калугерово)
18-318
 12 Родопи (Козарско)
18-816
13Оборище II (Панагюрище)
18-1616
14Марица (Белово)
18-2213
 15  Локомотив (Септември)
18-3712
 16 Ботев (Момина клисура)
18-387
 

Есенно класиране  Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XVIII кръг

23 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Сарая
-:-Тракиец (Глав)
15:00Родопи (Коз)
-:-Балкан (Варвара)
15:00   Вихър (Ветрен)
-:-Левски (Пат)

24 март 2019 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Чепинец (Вел)
-:-Локомотив (Септ)
15:00 Оборище II (Пан)
-:-Тракия (Пз)  
15:00Чико-Бунара (Бяга)
-:-Брацигово
15:00Марица (Белово)
-:-Ботев (М. клисура)
15:00Спартак (Кал)
-:-Величково

Кой е тук?

В момента има 105 посетителя в сайта

Приятели

. .
.