СКОНТО ООД

altech.bg%20
Хебър изплува, Нови Искър ще трепери ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 26 Май 2010 11:51

 
Футболистите на Хебър (Пз) минаха през "9-те кръга на ада" преди да се отлепят от последното място в трета дивизия  

Отборът, който ще изпадне от Югозападната „В” група ще стане ясен в последният кръг. Четири отбора – Велбъжд (Кн), Нови Искър, Хебър (Пз) и Бенковски (Кост), са сред застрашените преди последните 90 минути в трета дивизия за сезона.

Съставът на „Хебър” се раздели почти окончателно с последното място във „В” група. Пазарджиклии нанесоха поражение с 0-1 на домакините от Нови Искър, които също са борят за спасение.  Попадението на стадиона в квартал „Кумарица” отбеляза Благовест Трънчев в 36-та минута. 

Велбъжд (Кюстендил) не срещна трудности по пътя си към успеха срещу друг типичен представител на дъното – Бенковски (Костинброд). Футболистите на Валентин Казачки разбиха съперника с 5-1. По два гола вкараха Радостин Джогански (25, 45) и Бисер Методиев (64, 72), а веднъж реализира Мирослав Казачки (42). За гостите се разписа Марио Геров (58).

Преобразеният тим на Ботев (Ихтиман) срази с 3-0 гостуващия Левски (Елин Пелин). За домакините точни бяха Ангел Лачов (50), Кристиян Дечев (52) и Николай Стоянов (87).

В мач без картони двата най-силни тима в групата – Миньор (Бобов дол) и Малеш (Микрево) спретнаха миролюбиво 1-1. Домакините откриха чрез Пламен Петров в 7-та минута, а за гостите точен в 41-та бе Мартин Станков.

 
Димитър Чечев

Класически успех с 3-0 срещу гостите от Витоша (Долна Диканя) постигна Германея (Сапарева баня). На 2 пъти мрежата на гостите прониза Димитър Чечев (40, 46). Съотборникът му Светослав Сакаджийски пък вкара от дузпа в 37-та минута.

Протоколни 3 точки у дома грабна и съставът на Струмска слава (Радомир), който пребори с 3-1 Витоша (Бистрица). За домакините реализираха Георги Кьосев (7), Тодор Зюмбулев (33) и Ванчо Стоилов (75), а за гостите вкара Любомир Стоилков (70).

Нулево равенство в Пазарджик записаха отборите на Бенковски (Пз) и Перун (Кресна).

Сливнишки герой (Сливница) пък измъкна успех с 2-3 при гостуването си на Места (Хаджидимово). Два гола за победителите заби Марк Григоров (35, 61), а един добави Кристиян Кочилов (82 – дузпа). За домакините на два пъти се разписа Димитър Парасков (59, 63 – дузпа).

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XII кръг

24 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

КРМарек (Дупница)2:0Пирин (ГД)
КРГранит (Владая)1:3Рилски спортист
КРБотев (Ихтиман)1:1Балкан (Бот)
КРПирин (Разлог)0:0Сливнишки герой
КРЛевски (Чепинци)3:3Перун (Кресна)
ОТЛБеласица (Пч)-:-Вихрен (Санд)
КРФК Кюстендил3:0Велбъжд (Кн)
КРБанско0:5Чавдар (Етрополе)

25 октомври 2020 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Оборище (Пан)-:-Надежда (Добр)

"А" РГ Пз - XI кръг

24 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

КР   Марица (Белово)2:1Левски (Ракитово)
КР   Родопи (Коз)1:2Балкан (Варвара)
КР Величково0:2Вихър (Ветрен)
КРОборище II (Пан)0:6Брацигово
КР              Тракия (Пз)2:0Лозен

25 октомври 2020 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Чепинец (Вел)    
15:00Сарая-:-Спартак (Кал)
15:00Тракиец (Глав)-:-Левски (Пат)
 Локомотив (Септ)-почива

Обл. п-во за деца - V кръг

25 октомври 2020 г. (неделя) - 10:30 ч.

10:30Левски (Пат)-:-Чепинец (Вел)
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)11+1626
2Вихрен (Сандански)11+1326
3Беласица (Петрич)11+824
4ФК Кюстендил11+19 23
5Чавдар (Етрополе)11+619
6Оборище (Панагюрище)11+317
7Пирин (Гоце Делчев)11+716
8
Надежда (Доброславци)11-115
9
Ботев (Ихтиман)11+215
10
Балкан (Ботевград)11+214
11Сливнишки герой (Сливница)11 013
12Рилски спортист (Самоков)11-412
13Гранит (Владая)11-1012
14Пирин (Разлог)11-911
 15  Велбъжд (Кюстендил)11-1111
16Левски (Чепинци)11-1110
17Перун (Кресна)11-138
18Банско11-171
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XIII кръг

31 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Велбъжд (Кн)-:-Оборище (Пан)
16:00Чавдар (Етрополе)-:-Гранит (Владая)
16:00Пирин (ГД)-:-Банско
16:00Рилски спортист-:-Левски (Чепинци)
16:00Балкан (Бот)-:-Пирин (Разлог)
16:00Надежда (Добр)-:-Беласица (Пч)
16:00Сливнишки герой-:-Марек (Дупница)
16:00Вихрен (Санд)-:-Ботев (Ихтиман)
16:00Перун (Кресна)-:-ФК Кюстендил

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)10+3030
 2 Балкан (Варвара)10+2327
3Брацигово9+2724
 4 Левски (Паталеница)10+1821
5Чепинец (Велинград)10+1117
6Марица (Белово)9+515
7Величково9+114
 8 Тракиец (Главиница)10+214
9Вихър (Ветрен)9-410
10
Локомотив (Септември)10-1010
11Родопи (Козарско)9-310
 12 Левски (Ракитово)9-19
13Спартак (Калугерово)9-198
14Тракия (Пазарджик)9-117
15Оборище II (Панагюрище)10-197
16Сарая9-303
17Лозен9-201
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 27 посетителя в сайта

Приятели

. .
.