СКОНТО ООД

altech.bg%20
Хебър изплува, Нови Искър ще трепери ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 26 Май 2010 11:51

 
Футболистите на Хебър (Пз) минаха през "9-те кръга на ада" преди да се отлепят от последното място в трета дивизия  

Отборът, който ще изпадне от Югозападната „В” група ще стане ясен в последният кръг. Четири отбора – Велбъжд (Кн), Нови Искър, Хебър (Пз) и Бенковски (Кост), са сред застрашените преди последните 90 минути в трета дивизия за сезона.

Съставът на „Хебър” се раздели почти окончателно с последното място във „В” група. Пазарджиклии нанесоха поражение с 0-1 на домакините от Нови Искър, които също са борят за спасение.  Попадението на стадиона в квартал „Кумарица” отбеляза Благовест Трънчев в 36-та минута. 

Велбъжд (Кюстендил) не срещна трудности по пътя си към успеха срещу друг типичен представител на дъното – Бенковски (Костинброд). Футболистите на Валентин Казачки разбиха съперника с 5-1. По два гола вкараха Радостин Джогански (25, 45) и Бисер Методиев (64, 72), а веднъж реализира Мирослав Казачки (42). За гостите се разписа Марио Геров (58).

Преобразеният тим на Ботев (Ихтиман) срази с 3-0 гостуващия Левски (Елин Пелин). За домакините точни бяха Ангел Лачов (50), Кристиян Дечев (52) и Николай Стоянов (87).

В мач без картони двата най-силни тима в групата – Миньор (Бобов дол) и Малеш (Микрево) спретнаха миролюбиво 1-1. Домакините откриха чрез Пламен Петров в 7-та минута, а за гостите точен в 41-та бе Мартин Станков.

 
Димитър Чечев

Класически успех с 3-0 срещу гостите от Витоша (Долна Диканя) постигна Германея (Сапарева баня). На 2 пъти мрежата на гостите прониза Димитър Чечев (40, 46). Съотборникът му Светослав Сакаджийски пък вкара от дузпа в 37-та минута.

Протоколни 3 точки у дома грабна и съставът на Струмска слава (Радомир), който пребори с 3-1 Витоша (Бистрица). За домакините реализираха Георги Кьосев (7), Тодор Зюмбулев (33) и Ванчо Стоилов (75), а за гостите вкара Любомир Стоилков (70).

Нулево равенство в Пазарджик записаха отборите на Бенковски (Пз) и Перун (Кресна).

Сливнишки герой (Сливница) пък измъкна успех с 2-3 при гостуването си на Места (Хаджидимово). Два гола за победителите заби Марк Григоров (35, 61), а един добави Кристиян Кочилов (82 – дузпа). За домакините на два пъти се разписа Димитър Парасков (59, 63 – дузпа).

 
sport83.com/bg obuvkigido.com
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - III кръг

17 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

КРНадежда (Добр)
1:2Оборище (Пан)
КРВихрен (Санд)
4:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)
0:3Миньор (Пк)
КРСпортист (Своге)
2:3ФК Кюстендил
КРБанско
5:1Марек (Дупница)
КРЧавдар (Етрополе)
4:0Ботев (Ихтиман)
КРПерун (Кресна)0:1Сливнишки герой
 Беласица (Пч)
-почива

19 август 2019 г. (понеделник) - 18:00 ч.

КР       Балкан (Бот)2:2Септември (Сим)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)
3+79
2Миньор (Перник)3+69
3Оборище (Панагюрище)
3+57
4ФК Кюстендил
3+2 7
5 Сливнишки герой (Сливница)
3-26
6Рилски спортист (Самоков)
3-24
7Перун (Кресна)
3 04
8
Септември (Симитли)
2+24
9
Чавдар (Етрополе)3+24
10
Банско
2+33
11Спортист (Своге)
3-23
  12Ботев (Ихтиман)
3-51
13Пирин (Разлог)
3-51
14Надежда (Доброславци)3-21
 15  Беласица (Петрич)
2-21
16Балкан (Ботевград)
3-51
17Марек (Дупница)
3-61
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след II кръг)

3Николай БотевЧавдар (Етрополе)
2Росен ЙордановМарек (Дупница)
2Антон СлавчевМиньор (Пк)
2Методи КостовВихрен (Санд)

ЮЗ Трета лига - IV кръг

24 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Оборище (Пан)-:-Спортист (Своге)
18:00Ботев (Ихтиман)
-:-Вихрен (Санд)
18:00Септември (Сим)
-:-Надежда (Добр)
18:00Беласица (Пч)
-:-Балкан (Бот)
18:00Рилски спортист
-:-Банско
18:00ФК Кюстендил
-:-Пирин (Разлог)
18:00Сливнишки герой
-:-Чавдар (Етрополе)
18:00Миньор (Пк)-:-Перун (Кресна)
Марек (Дупница)-почива
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 22 посетителя в сайта

Приятели

. .
.