СКОНТО ООД

altech.bg%20
Феърплей в Сливница, треньор бележи в Елин Пелин ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 18 Май 2010 14:43

 
Иво Паргов
Сливнишки герой (Сливница) силно влоши положението на Велбъжд (Кюстендил). Играчите на Венци Рангелов спечелиха у дома с 2-0 срещу гостите от града под Хисарлъка. По този начин „Сливнишки герой” разби хипотезата, че ще легне в услуга на „Велбъжд”. Николай Величков вкара за 1-0 в 21-та минута, а в 59-та Марк Григоров оформи крайното 2-0.

Вкусна победа с 0-1 при визитата си на Перун (Кресна) пък постигна последният в класирането – „Хебър”. Пазарджишкият отбор грабна трите точки с голов изстрел на Борис Благоев в 12-та минута.

Бенковски (Костинброд) запази шансовете си за оцеляване след минимална победа с 1-0 срещу Нови Искър. Скъпоценният удар за домакините нанесе Спас Спасов в 69-та минута.

Левски (Елин Пелин) отстъпи пред своя публика с 0-1 срещу Миньор (Бобов дол). Култов гол заби играещият старши треньор на гостите – Ивайло Паргов. Той отбеляза четвърт час преди края на мача.

Минимални домакински победи с 1-0 взеха Витоша (Бистрица) и Беласица (Петрич). Бистричани се справиха с Германея (Сапарева баня), а попадението бе дело Любомир Стоилков в 3-та минута. На неутрален терен в Крупник „Бела” излъга Струмска слава (Радомир) с гол на Васил Чергов в 56-та минута.

Най-изразителен успех записа отборът на Пирин (Разлог). Играчите на наставника Иван Стойчев вкараха 4 безответни гола на Ботев (Ихтиман). Точка на силната серия от 6 поредни победи на гостите сложиха Златко Богоев (21, 84), Цветан Варсанов (36) и Владислав Христов (71).

Мислещият вече за професионален футбол – Малеш (Микрево) взе протоколни 3 точки след 2-0 срещу Места (Хаджидимово). Четата на Пламен Мицански заработи премията си с попадения на Румен Сандев в 53-та и Мартин Станков в 76-та минута.

ХХХVI кръг в Югозападната „В” група ще се запомни и с най-ниската  резултатност през това първенство. В изиграните общо 9 срещи паднаха едва 15 гола.

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXVII кръг

13 април 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРВихрен (Санд)
1:2Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
1:0Банско
КРРилски спортист
2:0Сливнишки герой
КРБеласица (Пч)
1:1Миньор (Пк)
КРНадежда (Добр)
1:0Чавдар (Етрополе)
КРМарек (Дупница)
1:1Септември (Сим)
КРВелбъжд (Кн)
1:2Ботев (Ихтиман)
КРПирин (Разлог)
1:1Германея (Сб)
КРСпортист (Своге)
1:2Балкан (Бот)
hippoland.net

"А" ОФГ Пз - XXII кръг

13 април 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРВеличково
0:0Марица (Белово)
КРРодопи (Коз)
1:3Вихър (Ветрен)
КР    Брацигово3:1 Тракиец (Глав)
КРЛокомотив (Септ)0:2Сарая

14 април 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРБалкан (Варвара)
0:0Чепинец (Вел)
КРЛевски (Пат)
0:5 Чико-Бунара (Бяга)
КРТракия (Пз)
0:3Спартак (Кал)
КРБотев (М. клисура)
3:3Оборище II (Пан) 

Обл. п-во за деца - XI кръг

13 април 2019 г. (събота) - 10:30 ч.

КРСвобода (Пещ)0:4Чепинец (Вел)   
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)27+3769
2Оборище (Панагюрище)27+2462
3 Банско27+2049
 4  Вихрен (Сандански)27+948
5 Сливнишки герой (Сливница)27+2347
6 Пирин (Разлог)27+1344
7Миньор (Перник)27+942
8Рилски спортист (Самоков)27+239
9Беласица (Петрич)27+635
10
Чавдар (Етрополе)27+733
11Марек (Дупница)27-430
 12 Надежда (Доброславци)
27-1730
13Септември (Симитли)
27-529
14Германея (Сапарева баня)
27-2228
 15  Балкан (Ботевград)
27-1528
16Спортист (Своге)27-1427
17Ботев (Ихтиман)27-3125
18Велбъжд (Кюстендил)27-428
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXVII кръг)

23Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
19Христо СпасовБанско
13Мариан ХаджиевСл. герой (Сливница)
12Васил ТачевБеласица/Оборище

ЮЗ Трета лига - XXVIII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Хебър (Пз)
-:-Марек (Дупница)   
16:00Ботев (Ихтиман)-:-Оборище (Пан)
16:00 Миньор (Пк)-:-Спортист (Своге)
16:00Банско
-:-Вихрен (Санд)
16:00Чавдар (Етрополе)
-:-Велбъжд (Кн)
16:00Сливнишки герой
-:-Пирин (Разлог)
16:00Септември (Сим)
-:-Рилски спортист
16:00Германея (Сб)-:-Беласица (Пч)
16:00Балкан (Бот)-:-Надежда (Добр)
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
22+6361
2Чепинец (Велинград)
22+2849
3Сарая
22+1941
 4 Левски (Паталеница)
22+1740
5Балкан (Варвара)
22+1738
6Брацигово
22+1836
7Тракиец (Главиница)
22-1431
 8 Величково
22+430
9Тракия (Пазарджик)
22-1328
10
Спартак (Калугерово)
22+227
11Вихър (Ветрен)
22-1524
 12 Оборище II (Панагюрище)
22-1423
13Марица (Белово)
22-2020
14Родопи (Козарско)
22-1217
 15  Локомотив (Септември)
22-3815
 16 Ботев (Момина клисура)
22-4011
 

Есенно класиране  Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XXIII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Сарая
-:-Левски (Пат)
16:00 Оборище II (Пан)
-:-Балкан (Варвара)
16:00Брацигово
-:-Величково
16:00Тракиец (Глав)
-:-Тракия (Пз)  
16:00   Вихър (Ветрен)
-:-Марица (Белово)

21 април 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чепинец (Вел)
-:-Родопи (Коз)
16:00 Чико-Бунара (Бяга)
-:-Ботев (М. клисура) 
16:00Спартак (Кал)
-:-Локомотив (Септ)

Кой е тук?

В момента има 49 посетителя в сайта

Приятели

. .
.