СКОНТО ООД

altech.bg%20
Спасителната акция продължава с пълна сила ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 12 Май 2010 10:13
 
На стадион "Ботев" в Ихтиман ще бъде горещо... 

Ботев (Ихтиман) посреща Велбъжд (Кюстендил) в най-интересният сблъсък от ХХIV кръг на Югозападната „В” група. Двата тима са конкуренти в битката за оцеляване и ще се хвърлят със всички сили, за да се застраховат преди предстоящата въртележка в края на първенството.

Жизненоважен мач предстои в Сапарева баня за последния в класирането - Хебър (Пазарджик). Съперник на тима от областният град е местния „Германея”. „Хебър” няма загуба в последните 6 мача.

Струмска слава (Радомир) ще премери сили с Бенковски (Костинброд). Гостите имат крещяща нужда от точки, за да запазят статута си на отбор от Югозападната „В” група.

Подобна е ситуацията и с тима на Левски (Елин Пелин), който гостува на Беласица (Петрич).

Съставът на Миньор (Бобов дол) може да стане втори и на теория при домакински успех срещу Места (Хаджидимово).

Бенковски (Пазарджик) ще се доказва срещу лидера Малеш (Микрево).

Перун (Кресна) ще гони трите точки срещу гостуващия Витоша (Долна Диканя).

Отборът на Витоша (Бистрица) домакинства на Пирин (Разлог).

 
sport83.com/bg Magicshop.bg
Magicshop.bg
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXVII кръг

21 април 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

КР
Хебър (Пз)4:1Свобода (Пещера)
КРБанско1:1Рилски спортист
КРМарек (Дупница)0:1Септември (Сим)
КРБалкан (Бот)0:1ЦСКА 1948 (Сф)
КРМиньор (Пк)3:2Беласица (Пч)
КРГерманея (Сб)0:0Ботев (Ихтиман)
КРСливнишки герой0:0Пирин (ГД)
КРЧавдар (Етрополе)4:0Вихрен (Санд)
КРПирин (Разлог)4:0ОФК Елин Пелин

"А" ОФГ Пз - XXV кръг

21 април 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

КР       Вихър (Ветрен)3:2Локомотив (Септ)
КРЛевски (Пат)2:0Братаница

22 април 2018 г. (неделя) - 13:00 ч.

КР        Тракиец (Глав)0:2Балкан (Варвара)
СЛВеличково3:0Зенит (В. дол)

22 април 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРОборище II (Пан)0:2Чепинец (Вел) 
КРЧико-Бунара (Бяга)7:1Брацигово
КРРодопи (Коз)2:2Спартак (Кал)
КРТракия (Пз)2:2Сарая

Обл. п-во за деца - XVI кръг

21 април 2018 г. (събота) - 10:30 ч.

СЛБалкан (Варвара)0:3Чепинец (Вел) 
Magicshop.bg
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)27+6273
2Хебър (Пазарджик)27+4470
3 Вихрен (Сандански)27+2152
 4  Септември (Симитли)27+1443
5 Банско27+1040
6 Чавдар (Етрополе)
27+1040
7 Миньор (Перник)
27+138
8Сливнишки герой (Сливница)
27+337
9Марек (Дупница)
27-435
10
Свобода (Пещера)
27-1634
11Пирин (Разлог)
27+734
 12 Балкан (Ботевград)
27-433
13Беласица (Петрич)27-832
14Рилски спортист (Самоков)27-530
 15  Пирин (Гоце Делчев)27-3526
16Ботев (Ихтиман)27-3024
17Германея (Сапарева баня)27-2622
18ОФК Елин Пелин27-4417
 

Есенно класиране

ЮЗ Трета лига - XXVIII кръг

28 април 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00ЦСКА 1948 (Сф)-:-Хебър (Пз)
16:00Свобода (Пещера)-:-Миньор (Пк)
16:00Ботев (Ихтиман)-:-Марек (Дупница)
16:00Вихрен (Санд)-:-Пирин (Разлог)
16:00Беласица (Пч)-:-Чавдар (Етрополе)
16:00ОФК Елин Пелин-:-Германея (Сб)
16:00Пирин (ГД)-:-Банско
16:00Рилски спортист-:-Балкан (Бот)
16:00Септември (Сим)-:-Сливнишки герой

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)23+7564
2Брацигово23+3653
3 Левски (Паталеница)23+3352
 4 Балкан (Варвара)23+2949
5 Чепинец (Велинград)23+4449
6Оборище II (Панагюрище)23-232
7Величково
23+231
 8 Вихър (Ветрен)23-1829
9Сарая23-626
10
Тракиец (Главиница)23-1924
11Локомотив (Септември)23-824
 12 Спартак (Калугерово)23-723
13Тракия (Пазарджик)23-3522
14Родопи  (Козарско)23-1321
 15  Братаница23-4615
16Зенит (Ветрен дол)23-6513
 

Есенно класиране

shopsector.com%20
 

Кой е тук?

В момента има 85 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер