СКОНТО ООД

altech.bg%20
Сливнишки герой застава на пътя на Чепинец ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 11 Май 2010 21:20

 
Съставът на "Чепинец" ще играе трети пореден мач на собствен терен

Предпоследна домакинска изява през настоящото първенство предстои на „Чепинец”. Велинградският тим посреща добре балансирания състав на Сливнишки герой (Сливница).

Двубоят първоначално бе насрочен за 14 март, но по ред причини се забави във времето с близо 2 месеца. В крайна сметка СТК към ЗС на БФС – София насрочи всички срещи от ХХIV кръг на Югозападната „В” група за сряда (12 май) от 17 часа.

Съперниците се намират на солидна дистанция в подреждането. Гостите от Сливница преследват третото място в крайното класиране.

Велинградчани заемат 13-та позиция, но имут нужда от победа, която окончателно да разруши напрежението в заключителните кръгове на шампионата.

Двубоят пропускат поради наказание Илко Илинов от „Чепинец” и Милен Игнатов от „Сливнишки герой”.

Срещата във Велинград е поверена на столичния съдия Цветомир Георгиев.

„Чепинец” и  „Сливнишки герой” са играли общо 11 пъти в последните 10 години за първенството на „В” Югозападна футболна група. В тези срещи велинградчани са постигнали 3 победи, 1 равенство и 7 загуби, при голова разлика 13-36.

Сезон 2003/04 година
31.08.2003 – Чепинец – Сливнишки герой 4-0
07.03.2004 – Сливнишки герой – Чепинец 1-1

Сезон 2004/05 година
24.10.2004 – Чепинец – Сливнишки герой 2-4
01.05.2005 – Сливнишки герой – Чепинец 8-0 (служ.)

Сезон 2005/06 година
04.09.2005 – Сливнишки герой – Чепинец 2-0
26.02.2006 – Чепинец – Сливнишки герой 0-4

Сезон 2007/08 година
21.10.2007 – Чепинец – Сливнишки герой 1-2
17.04.2008 – Сливнишки герой – Чепинец 3-4

Сезон 2008/09 година
05.10.2008 – Сливнишки герой – Чепинец 3-0
18.04.2009 – Чепинец – Сливнишки герой 1-0

Сезон 2009/10 година
06.09.2009 – Сливнишки герой – Чепинец 9-0

 

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXIX кръг

24 април 2019 г. (сряда) - 16:00 ч.

КРРилски спортист2:3Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
0:0Чавдар (Етрополе)
КРБеласица (Пч)
1:0Сливнишки герой
КРМиньор (Пк)
4:3Балкан (Бот)
КРВелбъжд (Кн)
1:4Надежда (Добр)
КРМарек (Дупница)
2:1Банско
КРВихрен (Санд)
3:1Ботев (Ихтиман)
КРПирин (Разлог)
1:2Септември (Сим)
КРСпортист (Своге)
5:1Германея (Сб)
hippoland.net

"А" ОФГ Пз - XXIII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРСарая
4:2Левски (Пат)
КР Оборище II (Пан)
3:0Балкан (Варвара)
КРБрацигово
2:0Величково
КРТракиец (Глав)
3:1Тракия (Пз)  
КР   Вихър (Ветрен)
2:1Марица (Белово)

21 април 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)
2:0Родопи (Коз)
КР Чико-Бунара (Бяга)
10:1Ботев (М. клисура) 
КРСпартак (Кал)
1:3Локомотив (Септ)

Обл. п-во за деца - XII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)0:6Хебър (Пз)           
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)28+3972
2Оборище (Панагюрище)28+2765
3 Сливнишки герой (Сливница)
28+2550
 4  Банско
28+2050
5 Вихрен (Сандански)
28+949
6 Миньор (Перник)
28+1445
7Пирин (Разлог)
28+1144
8Рилски спортист (Самоков)28+139
9Беласица (Петрич)28+636
10
Чавдар (Етрополе)28+936
11Септември (Симитли)
28-432
 12 Балкан (Ботевград)
28-1431
13Марек (Дупница)
28-630
14Надежда (Доброславци)
28-1830
 15  Германея (Сапарева баня)
28-2229
16Спортист (Своге)28-1927
17Ботев (Ихтиман)28-3425
18Велбъжд (Кюстендил)28-448
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXVII кръг)

23Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
19Христо СпасовБанско
13Мариан ХаджиевСл. герой (Сливница)
12Васил ТачевБеласица/Оборище
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
23+7264
2Чепинец (Велинград)
23+3052
3Сарая
23+1944
 4 Левски (Паталеница)
23+1740
5Балкан (Варвара)
23+2039
6Брацигово
23+1438
7Тракиец (Главиница)
23-1234
 8 Величково
23+230
9Тракия (Пазарджик)
23-1528
10
Вихър (Ветрен)
23 -1327
11Спартак (Калугерово)
23 027
 12 Оборище II (Панагюрище)
23-1226
13Марица (Белово)
23-2120
14Локомотив (Септември)
23-3618
 15  Родопи (Козарско)
23-1617
 16 Ботев (Момина клисура)
23-4911
 

Есенно класиране  Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XXIV кръг

26 април 2019 г. (петък) - 16:00 ч.

16:00Марица (Белово)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Величково-:-Вихър (Ветрен)
16:00 Локомотив (Септ)
-:- Тракиец (Глав)
16:00Ботев (М. клисура)
-:-Сарая
16:00Балкан (Варвара)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Левски (Пат)
-:- Спартак (Кал)
16:00Тракия (Пз)
-:-Брацигово
16:00 Родопи (Коз)-:-Оборище II (Пан)

Кой е тук?

В момента има 59 посетителя в сайта

Приятели

. .
.