СКОНТО ООД

shopsector.com%20
Хитът „Хебър” чака Бенковски (Костинброд) ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 08 Май 2010 20:42

 
Футболистите на Бенковски (Костинброд) ще срещнат подсиления с класни попълнения състав на Хебър (Пз)

Супер селекцията на Хебър (Пазарджик) продължава спасителната си акция по терените на Югозападната „В” група. Тимът от областният град приема Бенковски (Костинброд) в среща от XXXV кръг. Пазарджишкият отбор не е губил от 5 мача насам. „Бенковски” пък е на обратния полюс с 3 поредни загуби. С оглед на моментното състояние на „Хебър” визитата на гостите от Костинброд на стадион „Георги Бенковски”, точно в този момент ще наподобява „Мисията невъзможна”.

Другият шлагер от пролетта - съставът на Ботев (Ихтиман) ще приеме Витоша (Долна Диканя). Домакините ще се хвърлят за задължителни 3 точки, които да ги укрепят в третия ешелон.

Велбъжд (Кюстендил) няма друга алтернатива освен трите точки срещу Малеш (Микрево). Гостите си извоюваха правото да играят в Западната „Б” група, но преди това ще влязат индиректно в преразпределението на силите около „зоната на здрача”.

Сложно изглежда положението и на Левски (Елин Пелин). Тимът, предвождан от Бисер Иванов – Легендата ще има коварно гостуване на стадион „Димитър Лекин”. Домакините от Места (Хаджидимово) играят изключително успешно на собствен терен през пролетта.

Заплетен мач се очертава между Нови Искър и Сливнишки герой (Сливница). Домакините се нуждаят от успех, за да не треперят в последните кръгове. Гостите пък гонят високи цели в първенството и също ще търсят максимума.

Сили за второто място в групата ще премерят Миньор (Бобов дол) и Пирин (Разлог). Домакините са в по-изгодна стартова позиция. Освен това те ще разчитат и на подкрепата на своите фенове.

Отборът на Германея (Сапарева баня) излиза пред собствена публика срещу Беласица (Петрич). Двата тима, които се намират в средата на таблицата определено доиграват сезона в Югозападната „В” група.

Мач най-вече за престиж ще имат и тимовете на Струмска слава (Радомир) и Бенковски (Пазарджик). Домакините гравитират около „златната среда”, а гостите са окупирали здраво петото място.

 
mallbg.com%20 Magicshop.bg
sport83.com/bg
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XI кръг

14 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

КРХебър (Пз)0:2ЦСКА 1948 (Сф)
КРМиньор (Пк)2:0Свобода (Пещера)
КРГерманея (Сб)2:1ОФК Елин Пелин
КРЧавдар (Етрополе)2:0Беласица (Пч)
КРБалкан (Бот)2:1Рилски спортист
КРСливнишки герой2:0Септември (Сим)
КРПирин (Разлог)1:2Вихрен (Санд)
КРБанско0:0Пирин (ГД)
КРМарек (Дупница)2:0Ботев (Ихтиман)

Обл. п-во за деца - IV кръг

14 октомври 2017 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЛевски (Рак)0:7Чепинец (Вел)

"А" ОФГ Пз - IX кръг

14 октомври 2017 г. (събота) - 13:00 ч.

КРЛевски (Пат) 5:1 Зенит (В. дол)

14 октомври 2017 г. (събота) - 14:00 ч.

КРВеличково 5:4Брацигово

14 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

КРРодопи (Коз)4:1Братаница

15 октомври 2017 г. (неделя) - 13:00 ч.

КРОборище II (Пан) 2:3 Локомотив (Септ)

15 октомври 2017 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРТракия (Пз)1:5Чепинец (Вел)
КРВихър (Ветрен)1:0Спартак (Кал)
КРСарая1:1Балкан (Варвара)
КРЧико-Бунара (Бяга)6:1Тракиец (Глав)
shopsector.com%20

Зона юноши мл. в. - VI кръг

15 октомври 2017 г. (неделя) - 11:30 ч.

КРЧепинец (Вел)0:6Витоша (Бистрица)
shopsector.com%20
hippoland.net

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)11+2129
2Вихрен (Сандански)11+1725
3 Септември (Симитли)11+1524
 4  Хебър (Пазарджик)11+1224
5 Миньор (Перник)11+520
6 Банско11+318
7 Чавдар (Етрополе)11+217
8Сливнишки герой (Сливница)11-116
9Пирин (Разлог)11+514
10
Рилски спортист (Самоков)11-114
11Балкан (Ботевград)11-113
 12 Беласица (Петрич)11-713
13Марек (Дупница)11+112
14Свобода (Пещера)11-911
 15  Пирин (Гоце Делчев)11-910
16ОФК Елин Пелин11-138
17Германея (Сапарева баня)11-195
18Ботев (Ихтиман)11-215
 

Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XII кръг

21 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Свобода (Пещера)-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Рилски спортист-:-Хебър (Пз)
16:00Вихрен (Санд)-:-Германея (Сб)
16:00Ботев (Ихтиман)-:-ОФК Елин Пелин
16:00Беласица (Пч)-:-Пирин (Разлог)
16:00Септември (Сим)-:-Банско
16:00Марек (Дупница)-:-Сливнишки герой
16:00Пирин (ГД)-:-Балкан (Бот)

22 октомври 2017 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00ЦСКА 1948 (Сф)-:-Миньор (Пк)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)9+3327
2Брацигово9+1724
3 Балкан (Варвара)9+1422
 4  Левски (Паталеница)9+718
5 Вихър (Ветрен)9+418
6 Чепинец (Велинград)9+1717
7Оборище II (Панагюрище)9+413
 8 Локомотив (Септември)9+412
9Тракия (Пазарджик)9-1811
10
Сарая9-311
11Спартак (Калугерово)9+39
 12 Величково9-78
13Тракиец (Главиница)9-115
14Зенит (Ветрен дол)9-265
 15  Братаница9-264
16Родопи  (Козарско)9-123
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - X кръг

21 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Локомотив (Септ)-:-Вихър (Ветрен)
16:00Братаница-:-Левски (Пат)
16:00Балкан (Варвара)-:-Тракиец (Глав)
16:00Зенит (В. дол)-:-Величково

22 октомври 2017 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чепинец (Вел)-:-Оборище II (Пан)
16:00Брацигово-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Спартак (Кал)-:-Родопи (Коз)
16:00Сарая-:-Тракия (Пз)
parfimo.bg
 
Magicshop.bg

Кой е тук?

В момента има 56 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер