СКОНТО ООД

altech.bg%20
„Чепинец” продължава с "Перун" домакинската си серия ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 08 Май 2010 14:14

 
"Чепинец" ще се придвижи напред в класирането при успех над Перун (Кресна)

Второ поредно домакинство предстои в неделя от 17 часа за състава на Чепинец (Велинград). Играчите на Димитър Муртин се изправят срещу коравия тим на Перун (Кресна). Гостите заемат седмото място и се представят стабилно в първенството на Югозападната „В” група.

Велинградчани нямат наказани състезатели за срещата. За гостите двубоят на стадион „Чепинец” пропуска Ивайло Иванов. Той е наказан за 1 мач заради натрупани 5 жълти картона.

Срещата ще свири Димитър Стоилов от Кюстендил.

Неделните съперници са изиграли три официални мача за първенството на „В” Югозападна футболна група в последното десетилетие. Перун (Кресна) завоюва 3 победи с обща голова разлика 6-1.

През зимната пауза на 2005 година тима от Кресна се обедини със Септември (Симитли) и от следващия сезон 2005/06 година на практика приключи участието си в Югозападната „В“ АФГ. Преди началото на сезон 2004/05 „Перун“ пък влезе в трета дивизия на мястото на фалиралия култов тим на Изтребител (Ново Делчево).

Сезон 2004/05 година
10.10.2004 – Перун - Чепинец  2-1
10.04.2005 – Чепинец - Перун  0-1

Сезон 2009/10 година
08.11.2009 – Перун - Чепинец  3-0

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XVII кръг

28 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

КРПирин (ГД)0:1Оборище (Пан)
КРЧавдар (Етрополе)0:1Беласица (Пч)
КРБанско0:1ФК Кюстендил
КРГранит (Владая)0:1Левски (Чепинци)
КРВихрен (Санд)1:1Марек (Дупница)
КРРилски спортист0:1Ботев (Ихтиман)
ОТЛНадежда (Добр)-:-Балкан (Бот)
КРВелбъжд (Кн)0:0Сливнишки герой
КРПерун (Кресна)0:2Пирин (Разлог)

"А" РГ Пз - XVI кръг

28 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

СЛБрацигово3:0Лозен
КРТракиец (Глав)2:2Родопи (Коз)
КР   Балкан (Варвара)1:0Марица (Белово) 

29 ноември 2020 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЧепинец (Вел)3:1Тракия (Пз)
КРОборище II (Пан)3:1Сарая
КРЛевски (Пат)0:2Величково
КРСпартак (Кал)5:1Вихър (Ветрен)
КРЛокомотив (Септ)7:1Левски (Ракитово)
 Чико-Бунара (Бяга)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)17+2639
2Беласица (Петрич)16+1639
3ФК Кюстендил17+2638
4Вихрен (Сандански)17+18 37
5Чавдар (Етрополе)17+1734
6Ботев (Ихтиман)17+1428
7Оборище (Панагюрище)17+726
8
Пирин (Гоце Делчев)17+625
9
Пирин (Разлог)17-622
10
Рилски спортист (Самоков)17-121
11Балкан (Ботевград)16-119
12Надежда (Доброславци)15-819
13Сливнишки герой (Сливница)17-118
14Левски (Чепинци)17-1517
 15  Велбъжд (Кюстендил)17-2712
16Перун (Кресна)17-2012
17Гранит (Владая)17-2412
18Банско17-274
 Подробно класиране
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)15+3942
 2 Брацигово15+4942
3Чико-Бунара (Бяга)15+3939
 4 Марица (Белово)15+1227
5Левски (Паталеница)15+1625
6Чепинец (Велинград)15+1524
7Спартак (Калугерово)15-1520
 8 Величково16-520
9Родопи (Козарско)15-220
10
Тракиец (Главиница)16-1318
11Локомотив (Септември)15-617
 12 Левски (Ракитово)15-716
13Вихър (Ветрен)15-1416
14Тракия (Пазарджик)15-1614
15Оборище II (Панагюрище)15-2813
16Сарая15-3311
17Лозен15-312
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - XVII кръг

5 декември 2020 г. (събота) - 13:00 ч.

13:00Левски (Ракитово)-:-Балкан (Варвара)  
13:00Родопи (Коз)-:-Брацигово        

6 декември 2020 г. (неделя) - 13:00 ч.

13:00Величково-:-Чепинец (Вел)
13:00Сарая-:-Чико-Бунара (Бяга)
13:00Вихър (Ветрен)-:-Локомотив (Септ)
13:00   Марица (Белово)-:-Левски (Пат)
13:00Тракия (Пз)-:-Оборище II (Пан)
13:00Лозен-:-Спартак (Кал)
 Тракиец (Глав)-почива

Кой е тук?

В момента има 29 посетителя в сайта

Приятели

. .
.