СКОНТО ООД

altech.bg%20
Левски (ЕП) и Велбъжд (Кн) не се излъгаха ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 04 Май 2010 14:41

 
Светлозар Момчилов
Отборите на Левски (Елин Пелин) и Велбъжд (Кюстендил) остават в „зоната на застрашените” в Югозападната „В” група. Двата тима не се победиха, завършвайки 1-1. Гостите от града под Хисарлъка оползотвориха своя шанс в 35-та минута, когато Светлозар Момчилов прати топката в мрежата на „Левски”. Домакините се спасиха от загубата с късен гол на Риад Белхасен (88).

Другото равенство дойде от сблъсъка между Сливнишки герой (Сливница) и Хебър (Пазарджик), които също приключиха 1-1. Борис Благоев изведе пазарджиклии напред в 33-та минута, а Марк Григоров се разписа в 41-та. Въпреки хикса „Хебър” увеличи надеждите си за оцеляване в трета дивизия.

Големият печеливш от събитията в Елин Пелин и Сливница се оказа Ботев (Ихтиман). Тимът взе 3 точки след успех с 1-3 при визитата си на Витоша (Бистрица). Николай Йорданов (39), Мирослав Кацаров (74) и Ангел Лачов (82) отдалечиха своя отбор от фаталното 19-то място. Голът за домакините вкара Ивайло Колев (47).

Съставът на Пирин (Разлог) пречупи с 1-0 Места (Хаджидимово). Крепостта на гостите рухна в 82-та минута, когато Александър Дюлгеров вкара победния гол за домакините.

Миньор (Бобов дол) нанесе домакинско поражение с 0-2 на Витоша (Долна Диканя). Двете попадения за играчите на Иво Паргов паднаха в началото и в края на втората част. Веселин Лозанов откри в 48-та, а Любомир Величков в 90-та от дузпа затвърди успеха на „Миньор”.

Убедителният лидер в третия ешелон - Малеш (Микрево) нанесе поражение с 2-0 на гостуващия тим на Нови Искър. За селекцията на Пламен Мицански реализираха Атанас Атанасов (11) и Вангел Стоянов (56).

Бенковски (Пазарджик) не допусна изненада и  се поздрави с 4-1 срещу гостуващия Германея (Сапарева баня). С 2 гола се отчете Мартин Газиев (81, 90), а по веднъж вкараха Георги Василев (16) и Веселин Банчев (72). Попадението на честта за гостите отбеляза Валентин Иванов (85).

Категоричен успех пред феновете си регистрира и съставът на Перун (Кресна). На собственият си стадион „Македония” домакините надвиха с 3-1 Бенковски (Костинброд). Автори на головете за „Перун” станаха Йордан Грънчаров (6, 15) и Николай Георгиев (52), а за „Бенковски” головият удар нанесе Марио Геров (63).

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБотев (Ихтиман)1:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)0:0Чавдар (Етрополе)
КРВихрен (Санд)2:0Банско
КРСливнишки герой1:0Левски (Чепинци)
КРНадежда (Добр)2:4Пирин (ГД)
КРБеласица (Пч)2:2Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)0:1Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)0:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - V кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 15:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:1Брацигово        

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)5:1Спартак (Кал)
СЛ  Чико-Бунара (Бяга)3:0Вихър (Ветрен)
КРРодопи (Коз)1:1Марица (Белово)
КРТракиец (Глав)3:2Левски (Ракитово)
КРОборище II (Пан)3:1Лозен
КРЛевски (Пат)7:1Локомотив (Септ)
КРСарая1:0Тракия (Пз)
 Величково
-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)6+916
2Беласица (Петрич)6+716
3ФК Кюстендил6+1213
4Марек (Дупница)6+10 13
5Чавдар (Етрополе)6+511
6Ботев (Ихтиман)6+411
7Балкан (Ботевград)6+411
8
Оборище (Панагюрище)6+310
9
Надежда (Доброславци)6-19
10
Гранит (Владая)6-58
11Пирин (Разлог)6-37
12Рилски спортист (Самоков)6-47
13Сливнишки герой (Сливница)6 07
14Пирин (Гоце Делчев)6-24
 15  Велбъжд (Кюстендил)6-123
16
Левски (Чепинци)6-103
17Перун (Кресна)6-83
18Банско6-90
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)-:-Пирин (Разлог)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Перун (Кресна)
17:00Марек (Дупница)-:-Рилски спортист
17:00Беласица (Пч)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
17:00Левски (Чепинци)-:-Балкан (Бот)
17:00Гранит (Владая)-:-Вихрен (Санд)
17:00Пирин (ГД)-:-Велбъжд (Кн)
17:00Банско-:-Надежда (Добр)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)4+1212
 Чико-Бунара (Бяга)4+1212
3Левски (Паталеница)4+1012
 4 Чепинец (Велинград)4+810
5Брацигово3+159
6Марица (Белово)4+37
7Величково4+17
 8 Родопи (Козарско)3+24
9Тракия (Пазарджик)3-14
10
Оборище II (Панагюрище)4-64
11Тракиец (Главиница)4+43
 12 Вихър (Ветрен)4-43
13Спартак (Калугерово)4-83
14Локомотив (Септември)4-53
15Левски (Ракитово)4-90
16Лозен4-150
17Сарая2-190
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VI кръг

22 септември 2020 г. (вторник) - 17:00 ч.

17:00Локомотив (Септ)-:-Чепинец (Вел)
17:00Лозен-:-Чико-Бунара (Бяга) 
17:00Балкан (Варвара)-:-Левски (Пат)
17:00Величково-:-Сарая
17:00 Левски (Ракитово)-:-Родопи (Коз)
17:00 Брацигово-:-Тракия (Пз)
17:00Спартак (Кал)-:-Оборище II (Пан)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Тракиец (Глав)
 Марица (Белово)-почива

Кой е тук?

В момента има 44 посетителя в сайта

Приятели

. .
.