СКОНТО ООД

altech.bg%20
Левски (ЕП) и Велбъжд (Кн) не се излъгаха ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 04 Май 2010 13:41

 
Светлозар Момчилов
Отборите на Левски (Елин Пелин) и Велбъжд (Кюстендил) остават в „зоната на застрашените” в Югозападната „В” група. Двата тима не се победиха, завършвайки 1-1. Гостите от града под Хисарлъка оползотвориха своя шанс в 35-та минута, когато Светлозар Момчилов прати топката в мрежата на „Левски”. Домакините се спасиха от загубата с късен гол на Риад Белхасен (88).

Другото равенство дойде от сблъсъка между Сливнишки герой (Сливница) и Хебър (Пазарджик), които също приключиха 1-1. Борис Благоев изведе пазарджиклии напред в 33-та минута, а Марк Григоров се разписа в 41-та. Въпреки хикса „Хебър” увеличи надеждите си за оцеляване в трета дивизия.

Големият печеливш от събитията в Елин Пелин и Сливница се оказа Ботев (Ихтиман). Тимът взе 3 точки след успех с 1-3 при визитата си на Витоша (Бистрица). Николай Йорданов (39), Мирослав Кацаров (74) и Ангел Лачов (82) отдалечиха своя отбор от фаталното 19-то място. Голът за домакините вкара Ивайло Колев (47).

Съставът на Пирин (Разлог) пречупи с 1-0 Места (Хаджидимово). Крепостта на гостите рухна в 82-та минута, когато Александър Дюлгеров вкара победния гол за домакините.

Миньор (Бобов дол) нанесе домакинско поражение с 0-2 на Витоша (Долна Диканя). Двете попадения за играчите на Иво Паргов паднаха в началото и в края на втората част. Веселин Лозанов откри в 48-та, а Любомир Величков в 90-та от дузпа затвърди успеха на „Миньор”.

Убедителният лидер в третия ешелон - Малеш (Микрево) нанесе поражение с 2-0 на гостуващия тим на Нови Искър. За селекцията на Пламен Мицански реализираха Атанас Атанасов (11) и Вангел Стоянов (56).

Бенковски (Пазарджик) не допусна изненада и  се поздрави с 4-1 срещу гостуващия Германея (Сапарева баня). С 2 гола се отчете Мартин Газиев (81, 90), а по веднъж вкараха Георги Василев (16) и Веселин Банчев (72). Попадението на честта за гостите отбеляза Валентин Иванов (85).

Категоричен успех пред феновете си регистрира и съставът на Перун (Кресна). На собственият си стадион „Македония” домакините надвиха с 3-1 Бенковски (Костинброд). Автори на головете за „Перун” станаха Йордан Грънчаров (6, 15) и Николай Георгиев (52), а за „Бенковски” головият удар нанесе Марио Геров (63).

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XV кръг

16 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

КРФК Кюстендил1:3Оборище (Пан)
КРРилски спортист1:4Надежда (Добр)
КРСливнишки герой2:0Беласица (Пч)
КРБотев (Ихтиман)3:2Балкан (Бот)
КРМарек (Дупница)
2:3Спортист (Своге)
КРМиньор (Пк)0:3Септември (Сим)
КРБанско2:0Пирин (Разлог)
КРВихрен (Санд)
3:2Перун (Кресна)
Чавдар (Етрополе)-почива

4-та лига Пз - XIII кръг

16 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

КРМарица (Белово)3:0Тракия (Пз)
КРЛевски (Пат)3:3Тракиец (Глав)
КРСарая1:2Брацигово
КРЛозен3:3Вихър (Ветрен)     

17 ноември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

КР
Чепинец (Вел)
2:0Родопи (Коз)
КР  Балкан (Варвара)1:1Чико-Бунара (Бяга)  
СЛСветкавица (Син)0:3Локомотив (Септ)
КРСпартак (Кал)0:3Величково
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
14+2433
2Септември (Симитли)14+1532
3Вихрен (Сандански)15+1332
4Спортист (Своге)14+7 28
5Оборище (Панагюрище)15+1528
6ФК Кюстендил14+725
7Беласица (Петрич)14+322
8
Сливнишки герой (Сливница)14+421
9
Банско14+620
10
Надежда (Доброславци)14-217
11Чавдар (Етрополе)14+116
  12Балкан (Ботевград)14-715
13Ботев (Ихтиман)14-1412
14Пирин (Разлог)14-1110
 15  Марек (Дупница)14-209
16Рилски спортист (Самоков)14-178
17Перун (Кресна)14-247
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след XII кръг)

11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
9Методи КостовВихрен (Санд)
8Росен ЙордановМарек (Дупница)
8Александър АлександровФК Кюстендил

ЮЗ Трета лига - XVI кръг

23 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Беласица (Пч)-:-Миньор (Пк)
14:00Надежда (Добр)-:-Ботев (Ихтиман)
14:00Септември (Сим)-:-ФК Кюстендил
14:00Пирин (Разлог)-:-Марек (Дупница)
14:00Перун (Кресна)-:-Банско
14:00Балкан (Бот)-:-Сливнишки герой
14:00Спортист (Своге)-:-Рилски спортист
14:00Чавдар (Етрополе)-:-Вихрен (Санд)
Оборище (Пан)-почива
shopsector.com%20

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)11+4631
2Брацигово11+4227
3Чепинец (Велинград)11+2724
 4 Левски (Паталеница)11+1021
5Марица (Белово)11+721
6Локомотив (Септември)11+1019
7Спартак (Калугерово)11-119
 8 Балкан (Варвара)11+1017
9Величково11+214
10
Родопи (Козарско)11 014
11Тракиец (Главиница)11-213
 12 Сарая11-129
13Тракия (Пазарджик)11-109
14Лозен11-357
 15  Вихър (Ветрен)11-412
 16 Светкавица (Синитево)11-531
 

Временно класиране

4-та лига Пз - XIV кръг

23 ноември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00 Вихър (Ветрен)-:-Светкавица (Син)
14:00Балкан (Варвара)-:-Сарая
14:00Тракиец (Глав)-:-Лозен

24 ноември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Величково-:-Чепинец (Вел)        
14:00Брацигово-:-Левски (Пат)
14:00  Чико-Бунара (Бяга)-:-Родопи (Коз)
14:00Тракия (Пз)-:-Спартак (Кал) 
14:00Локомотив (Септ)-:-Марица (Белово)

Кой е тук?

В момента има 13 посетителя в сайта

Приятели

. .
.