СКОНТО ООД

altech.bg%20
Титаничен сблъсък в Симитли ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 02 Май 2009 09:07

Септември (Сим) – Миньор (Бд) е супер сблъсъкът от XXXI кръг от първенството на Югозападната „В” група в неделя. Двата тима, които водят люта битка за първото място в трета дивизия ще се противопоставят в директен сблъсък. Разликата помежду им е само 2 точки в полза на домакините от Симитли. „Септември” е без загуба от 22 мача (19 победи и 3 равенства), а гостите от Миньор (на снимката) имат потенциала да объркат сметките на домакините.   

На оптимистични вести от стадиона в Симитли ще се надява вторият в класирането Малеш (Микрево). В изтегления за днес мач играчите на Пламен Мицански ще имат за съперник Витоша (Бистрица).

В другия мач, който ще се състои в събота, а не в неделя Левски (Елин Пелин) ще играе срещу борещия се за оцеляване Ботев (Ихтиман).

Второ поредно домакинство ще изиграе отбора на „Хебър”, който приема на стадион „Георги Бенковски” в Пазарджик общинския Велбъжд (Кюстендил).

В Радомир местния „Струмска слава” пък ще бъде домакин на аутсайдера Левски (Долна баня), който не е спечелил точка от 14 мача насам.

В Перник местния “Миньор’19” излиза за максимума срещу гостуващия Пирин (Разлог).

Люлин (Сф) ще се изправи пред своя публика срещу Места (Хаджидимово) без право на грешка. Гостите са на гребена на вълната, след като в първите дни на май с богата поредица от събития отбелязват 80-годишен юбилей на футбола в Хаджидимово.

Пирин 2001 (Благоевград) има реален шанс при успех у дома срещу Сливнишки герой (Сливница) да излезе за първи път от няколко месеца от зоната на изпадащите.

Велбъжд (Костинброд) се нуждае от три точки срещу гостите от Германея (Сапарева баня), за да си гарантира място над чертата след срещите от този кръг.

 
mallbg.com%20 Magicshop.bg
sport83.com/bg
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XV кръг

11 ноември 2017 г. (събота) - 14:00 ч.

КРХебър (Пз)2:0Марек (Дупница)
КРОФК Елин Пелин1:0Свобода (Пещера)
КРГерманея (Сб)1:4ЦСКА 1948 (Сф)
КРЧавдар (Етрополе)3:0Пирин (ГД)
КРПирин (Разлог)2:1Рилски спортист
КРМиньор (Пк)1:1Септември (Сим)
КРВихрен (Санд)3:0Беласица (Пч)
КРБанско2:1Ботев (Ихтиман)
КРБалкан (Бот)2:2Сливнишки герой

"А" ОФГ Пз - XIII кръг

11 ноември 2017 г. (събота) - 12:00 ч.

КР Величково4:2Локомотив (Септ)        
КР   Тракиец (Глав)0:0Братаница

11 ноември 2017 г. (събота) - 14:00 ч.

КРБрацигово8:0Зенит (В. дол)
КРОборище II (Пан)3:2Балкан (Варвара)        
КРВихър (Ветрен)2:1Тракия (Пз)         

12 ноември 2017 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЛевски (Пат)0:0Чепинец (Вел)           
КРЧико-Бунара (Бяга)4:1Спартак (Кал)
КРРодопи (Коз)1:0Сарая
shopsector.com%20

Зона юноши мл. в. - XIII кръг

19 ноември 2017 г. (неделя) - 11:00 ч.

11:00Чепинец (Вел)-:-Пирин 2001 (Блгр)
shopsector.com%20
hippoland.net

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)15+2941
2Вихрен (Сандански)15+2437
3 Хебър (Пазарджик)15+1934
 4  Септември (Симитли)15+1529
5 Миньор (Перник)15+524
6 Сливнишки герой (Сливница)15+523
7 Банско15+222
8Свобода (Пещера)15-720
9Пирин (Разлог)15+620
10
Чавдар (Етрополе)15 020
11Марек (Дупница)15+119
 12 Рилски спортист (Самоков)15-318
13Беласица (Петрич)15-1316
14Пирин (Гоце Делчев)15-1416
 15  Балкан (Ботевград)15-315
16ОФК Елин Пелин15-1611
17Германея (Сапарева баня)15-238
18Ботев (Ихтиман)15-278
 

Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XVI кръг

18 ноември 2017 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Свобода (Пещера)-:-Вихрен (Санд)
14:00Сливнишки герой-:-Хебър (Пз)
14:00Ботев (Ихтиман)-:-Беласица (Пч)
14:00Рилски спортист-:-Германея (Сб)
14:00Септември (Сим)
-:-Чавдар (Етрополе)
14:00 Пирин (ГД)-:-Пирин (Разлог)
14:00Марек (Дупница)-:-Миньор (Пк)
14:00Банско -:-Балкан (Бот)

19 ноември 2017 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00ЦСКА 1948 (Сф)-:-ОФК Елин Пелин

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)13+4836
2Брацигово13+2632
3 Балкан (Варвара)13+2229
 4  Левски (Паталеница)13+1528
5 Чепинец (Велинград)13+2727
6 Вихър (Ветрен)13-321
7Оборище II (Панагюрище)
13+219
 8 Величково13+318
9Сарая13 017
10
Локомотив (Септември)13+215
11Тракия (Пазарджик)13-2614
 12 Спартак (Калугерово)13-212
13Родопи  (Козарско)13-159
14Тракиец (Главиница)13-168
 15  Зенит (Ветрен дол)13-427
16Братаница13-415
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XIV кръг

18 ноември 2017 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Балкан (Варвара) -:-Зенит (В. дол)        
14:00Братаница -:- Брацигово
14:00Оборище II (Пан) -:- Вихър (Ветрен)
14:00Тракия (Пз) -:- Родопи (Коз)

19 ноември 2017 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00  Чепинец (Вел)-:-Величково
14:00Спартак (Кал)-:-Тракиец (Глав)
14:00Сарая-:-Левски (Пат)
14:00Локомотив (Септ)-:-Чико-Бунара (Бяга)
parfimo.bg
 
Magicshop.bg

Кой е тук?

В момента има 104 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер