СКОНТО ООД

altech.bg%20
Силно домакинство на „Импулс” в Пазарджик ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 28 Април 2010 21:42

 
Христо Гръчки и Весела Димова
ФОТО: http://sportnitanci.com/

Спортна зала „Васил Левски” в Пазарджик стана арена на най-масовия и силен български турнир по спортни танци. На 24 и  25 април там се проведе IX-то издание на Открития национален турнир за купа „Пазарджик” и Държавно първенство за купа „България 2010”. Мащабната проява премина под патронажа на  кмета на Пазарджик Тодор Попов.

В областният град взеха участие 349 танцови дуета или 698 състезатели. Цифрата е повече от впечатляваща, защото надмина с 22 броят на участващите танцови двойки през 2009 г.

В Пазарджик премериха сили представители на 47 клуба от 19 български града.
Най-много медали и места във финалите на Държавното първенство заеха двойките на клуба – домакин „Импулс”. Общо 14 танцови дуета достигнаха до решителната фаза на надпреварата в отделните възрасти. Те донесоха 1 златен, 4 сребърни и 2 бронзови медала.

Номер 1 при състезателите над 19 години в латиноамерикански танци станаха Георги НайденовОлга Седова. Сребърни отличия завоюваха Иван Караджов и Мона Виделова (юноши, стандартни  танци), Димитър Стефанин - Даниела Макнева (младежи, стандартни танци и латиноамерикански танци) и Христо Гръчки - Весела Димова (състезатели над 19 години, стандартни танци). Бронзовите медали взеха Иван Караджов - Мона Виделова (юноши, латиноамерикански танци) и Теодор ЗлатаревИванка Георгиева (младежи, стандартни танци).

В националния турнир за купа „Пазарджик 2010” КСТ „Импулс” прибави още 2 златни, 1сребърен и 1 бронзов медал.

През следващата година турнирът в Пазарджик ще отбележи 10-годишен юбилей.

Финалисти за Купа „България-2010”

Юноши, ЛА
Караджов-Виделова /3 място/

Юноши, СТ
Караджов-Виделова /2 място/
Трифонов-Стефанова /6 място/

Младежи, ЛА
Стефанин-Макнева /2 място/
Йовчев-Йовчева /4 място/
Златарев-Георгиева /5 място/
Райков-Петрова  /6 място/

Младежи, СТ
Стефанин –Макнева /2 място/
Златарев-Георгиева /3 място/
Йовчев-Йовчева /4 място/
Райков-Петрова /5 място/
Дулев-Пандева /6 място/

Състезатели над 19 години, ЛА
Найденов-Седова /1 място/

Състезатели над 19 години, СТ
Гръчки-Димова /2 място/

Финалисти за Купа „Пазарджик”

- 9Е / Фингаров-Божкова, 5 място
- 13Е / Пройкин-Попова, 1 място
- 13Д /  Попов-Лазова, 2 място
- 13С / Вардев-Бормалийска, 1място
           Дончев-Зеленогорова, 3 място
- 15С / Иванов-Баева, 1 място
- 18 С / Ганев-Козова, 2 място
- 18 Б /ЛА/ Райков-Петрова, 3 място
              Спасов-Ангелова, 5 място
- 18 Б /СТ/ Райков-Петрова, 1 място
               Спасов-Ангелова, 3 място
               Дулев-Пандева, 4 място

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXI кръг

16 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

КРБанско
1:0Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
4:1Спортист (Своге)
КРВихрен (Санд)1:0Беласица (Пч)
КРВелбъжд (Кн)
0:1Миньор (Пк)
КРБотев (Ихтиман)
2:1Септември (Сим)
КРНадежда (Добр)
3:1Германея (Сб)
КРЧавдар (Етрополе)
2:1Сливнишки герой
КРМарек (Дупница)
0:0Пирин (Разлог)
КРРилски спортист
1:0Балкан (Бот)

"А" ОФГ Пз - XVIII кръг

16 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

КРЛевски (Пат)
1:1Марица (Белово)
КРВеличково
0:0Балкан (Варвара)
КР    Брацигово1:0 Оборище II (Пан) 
КРЛокомотив (Септ)3:0Вихър (Ветрен)

17 март 2019 г. (неделя) - 15:00 ч.

КРТракия (Пз)
1:0Чепинец (Вел)
КРТракиец (Глав)
0:2 Чико-Бунара (Бяга)
КР  Спартак (Кал)
0:2Сарая
КРБотев (М. клисура)
1:1Родопи (Коз)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
21+2753
2Оборище (Панагюрище)
21+1847
3 Вихрен (Сандански)
21+1141
 4  Пирин (Разлог)
21+1740
5 Сливнишки герой (Сливница)
21+2239
6 Банско
21+1538
7Миньор (Перник)
21+834
8Беласица (Петрич)
21+929
9Чавдар (Етрополе)
21+929
10
Рилски спортист (Самоков)
21-328
11Марек (Дупница)21 025
 12 Германея (Сапарева баня)
21-1523
13Ботев (Ихтиман)
21-1922
14Септември (Симитли)
21-819
 15  Надежда (Доброславци)
21-2019
16Балкан (Ботевград)
21-1518
17Спортист (Своге)
21-2112
18Велбъжд (Кюстендил)
21-357
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XX кръг)

19Христо СпасовБанско
17Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
11Мариан ХаджиевСл. герой (Сливница)

ЮЗ Трета лига - XXII кръг

20 март 2019 г. (сряда) - 15:00 ч.

15:00Хебър (Пз)
-:-Ботев (Ихтиман)
15:00Миньор (Пк)
-:-Оборище (Пан)
15:00Сливнишки герой
-:-Надежда (Добр)
15:00Германея (Сб)
-:-Велбъжд (Кн)
15:00Балкан (Бот)
-:-Банско
15:00Септември (Сим)
-:-Чавдар (Етрополе)
15:00Спортист (Своге)
-:-Вихрен (Санд)
15:00Пирин (Разлог)
-:-Рилски спортист
15:00Беласица (Пч)
-:-Марек (Дупница)
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
18+5349
2Чепинец (Велинград)
18+2439
3Левски (Паталеница)
18+2537
 4 Балкан (Варвара)
18+1833
5Брацигово
18+1932
6Сарая
18+931
7Тракия (Пазарджик)
18-328
 8 Величково
18+726
9Тракиец (Главиница)
18-1325
10
Вихър (Ветрен)
18-1518
11Спартак (Калугерово)
18-318
 12 Родопи (Козарско)
18-816
13Оборище II (Панагюрище)
18-1616
14Марица (Белово)
18-2213
 15  Локомотив (Септември)
18-3712
 16 Ботев (Момина клисура)
18-387
 

Есенно класиране  Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XVIII кръг

23 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Сарая
-:-Тракиец (Глав)
15:00Родопи (Коз)
-:-Балкан (Варвара)
15:00   Вихър (Ветрен)
-:-Левски (Пат)

24 март 2019 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Чепинец (Вел)
-:-Локомотив (Септ)
15:00 Оборище II (Пан)
-:-Тракия (Пз)  
15:00Чико-Бунара (Бяга)
-:-Брацигово
15:00Марица (Белово)
-:-Ботев (М. клисура)
15:00Спартак (Кал)
-:-Величково

Кой е тук?

В момента има 68 посетителя в сайта

Приятели

. .
.