СКОНТО ООД

altech.bg%20
Велбъжд (Кн) се хвърля срещу Пирин (Рз) ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 28 Април 2010 10:25
 

Играчите на Велбъжд (Кюстендил) вече нямат право на грешни стъпки у дома

Нова вълна от напрежение около „зоната на здрача” се очаква да залее днес срещите от междинния ХХХIII кръг на Югозападната „В” група. Развитието на събитията около отборът, който ще изпадне е на път да въвлече нови два отбора в битката за оцеляване.

Най-близо до последните два състава в класирането е Велбъжд (Кюстендил). Тимът от града под Хисарлъка приема гостуващия Пирин (Разлог). Всичко, различно от трите точки за играчите на Валентин Казачки ще бъде равносилно на самоубийство.

Списъкът на застрашените може да допълни и съставът на Левски (Елин Пелин). Единадесеторката, водена от Бисер Иванов – Легендата ще има визита в квартал „Кумарица” срещу Нови Искър.

Пълна мобилизация за четвърта пореден успех  в първенството пък кипи в Хебър (Пазарджик). Последният в класирането навъртя култова серия със силно подменен състав, а негов съперник ще е най-силният в групата - Малеш (Микрево). Тимът на Пламен Мицански отдавна си осигури участие в профи футбола от следващото първенство.

Съставът на Ботев (Ихтиман) приема Беласица (Петрич). Домакините са длъжни да бият, ако искат да заздравят позициите си в трета дивизия.

Сериозно изпитание на собствен терен се очертава за тимът на Бенковски (Костинброд).

Подопечните на клубният началник Красимир Гачев се изправят срещу стабилният състав на Сливнишки герой (Сливница).

Отборът на Места (Хаджидимово) ще търси максимума срещу гостите от Витоша (Долна Диканя).

В Радомир, „Струмска слава” ще има за съперник Перун (Кресна). Гостите  записаха неубедителен мач срещу „Сливнишки герой” и паднаха на свой терен с конфузното 0-6.

На стадион „Николай Кръстев - Шулц” , вторият в подреждането – Миньор (Бобов дол) излиза срещу Витоша (Бистрица).

 
sport83.com/bg Magicshop.bg
Magicshop.bg
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXVII кръг

21 април 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

КР
Хебър (Пз)4:1Свобода (Пещера)
КРБанско1:1Рилски спортист
КРМарек (Дупница)0:1Септември (Сим)
КРБалкан (Бот)0:1ЦСКА 1948 (Сф)
КРМиньор (Пк)3:2Беласица (Пч)
КРГерманея (Сб)0:0Ботев (Ихтиман)
КРСливнишки герой0:0Пирин (ГД)
КРЧавдар (Етрополе)4:0Вихрен (Санд)
КРПирин (Разлог)4:0ОФК Елин Пелин

"А" ОФГ Пз - XXV кръг

21 април 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

КР       Вихър (Ветрен)3:2Локомотив (Септ)
КРЛевски (Пат)2:0Братаница

22 април 2018 г. (неделя) - 13:00 ч.

КР        Тракиец (Глав)0:2Балкан (Варвара)
СЛВеличково3:0Зенит (В. дол)

22 април 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРОборище II (Пан)0:2Чепинец (Вел) 
КРЧико-Бунара (Бяга)7:1Брацигово
КРРодопи (Коз)2:2Спартак (Кал)
КРТракия (Пз)2:2Сарая

Обл. п-во за деца - XVI кръг

21 април 2018 г. (събота) - 10:30 ч.

СЛБалкан (Варвара)0:3Чепинец (Вел) 
Magicshop.bg
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)27+6273
2Хебър (Пазарджик)27+4470
3 Вихрен (Сандански)27+2152
 4  Септември (Симитли)27+1443
5 Банско27+1040
6 Чавдар (Етрополе)
27+1040
7 Миньор (Перник)
27+138
8Сливнишки герой (Сливница)
27+337
9Марек (Дупница)
27-435
10
Свобода (Пещера)
27-1634
11Пирин (Разлог)
27+734
 12 Балкан (Ботевград)
27-433
13Беласица (Петрич)27-832
14Рилски спортист (Самоков)27-530
 15  Пирин (Гоце Делчев)27-3526
16Ботев (Ихтиман)27-3024
17Германея (Сапарева баня)27-2622
18ОФК Елин Пелин27-4417
 

Есенно класиране

ЮЗ Трета лига - XXVIII кръг

28 април 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00ЦСКА 1948 (Сф)-:-Хебър (Пз)
16:00Свобода (Пещера)-:-Миньор (Пк)
16:00Ботев (Ихтиман)-:-Марек (Дупница)
16:00Вихрен (Санд)-:-Пирин (Разлог)
16:00Беласица (Пч)-:-Чавдар (Етрополе)
16:00ОФК Елин Пелин-:-Германея (Сб)
16:00Пирин (ГД)-:-Банско
16:00Рилски спортист-:-Балкан (Бот)
16:00Септември (Сим)-:-Сливнишки герой

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)23+7564
2Брацигово23+3653
3 Левски (Паталеница)23+3352
 4 Балкан (Варвара)23+2949
5 Чепинец (Велинград)23+4449
6Оборище II (Панагюрище)23-232
7Величково
23+231
 8 Вихър (Ветрен)23-1829
9Сарая23-626
10
Тракиец (Главиница)23-1924
11Локомотив (Септември)23-824
 12 Спартак (Калугерово)23-723
13Тракия (Пазарджик)23-3522
14Родопи  (Козарско)23-1321
 15  Братаница23-4615
16Зенит (Ветрен дол)23-6513
 

Есенно класиране

shopsector.com%20

"А" ОФГ Пз - XXVI кръг

28 април 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Братаница-:-Величково
16:00Балкан (Варвара)-:-Тракия (Пз)
16:00Локомотив (Септ)-:-Родопи (Коз)          

29 април 2018 г. (неделя) - 13:00 ч.

13:00     Брацигово-:-Тракиец (Глав)

29 април 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00   Чепинец (Вел) -:-Вихър (Ветрен)
СЛЗенит (В. дол)0:3Чико-Бунара (Бяга)
16:00Сарая-:-Оборище II (Пан)
16:00Спартак (Кал)-:-Левски (Пат)
 

Кой е тук?

В момента има 96 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер