СКОНТО ООД

altech.bg%20
Велбъжд (Кн) се хвърля срещу Пирин (Рз) ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 28 Април 2010 10:25
 

Играчите на Велбъжд (Кюстендил) вече нямат право на грешни стъпки у дома

Нова вълна от напрежение около „зоната на здрача” се очаква да залее днес срещите от междинния ХХХIII кръг на Югозападната „В” група. Развитието на събитията около отборът, който ще изпадне е на път да въвлече нови два отбора в битката за оцеляване.

Най-близо до последните два състава в класирането е Велбъжд (Кюстендил). Тимът от града под Хисарлъка приема гостуващия Пирин (Разлог). Всичко, различно от трите точки за играчите на Валентин Казачки ще бъде равносилно на самоубийство.

Списъкът на застрашените може да допълни и съставът на Левски (Елин Пелин). Единадесеторката, водена от Бисер Иванов – Легендата ще има визита в квартал „Кумарица” срещу Нови Искър.

Пълна мобилизация за четвърта пореден успех  в първенството пък кипи в Хебър (Пазарджик). Последният в класирането навъртя култова серия със силно подменен състав, а негов съперник ще е най-силният в групата - Малеш (Микрево). Тимът на Пламен Мицански отдавна си осигури участие в профи футбола от следващото първенство.

Съставът на Ботев (Ихтиман) приема Беласица (Петрич). Домакините са длъжни да бият, ако искат да заздравят позициите си в трета дивизия.

Сериозно изпитание на собствен терен се очертава за тимът на Бенковски (Костинброд).

Подопечните на клубният началник Красимир Гачев се изправят срещу стабилният състав на Сливнишки герой (Сливница).

Отборът на Места (Хаджидимово) ще търси максимума срещу гостите от Витоша (Долна Диканя).

В Радомир, „Струмска слава” ще има за съперник Перун (Кресна). Гостите  записаха неубедителен мач срещу „Сливнишки герой” и паднаха на свой терен с конфузното 0-6.

На стадион „Николай Кръстев - Шулц” , вторият в подреждането – Миньор (Бобов дол) излиза срещу Витоша (Бистрица).

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXIX кръг

24 април 2019 г. (сряда) - 16:00 ч.

КРРилски спортист2:3Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
0:0Чавдар (Етрополе)
КРБеласица (Пч)
1:0Сливнишки герой
КРМиньор (Пк)
4:3Балкан (Бот)
КРВелбъжд (Кн)
1:4Надежда (Добр)
КРМарек (Дупница)
2:1Банско
КРВихрен (Санд)
3:1Ботев (Ихтиман)
КРПирин (Разлог)
1:2Септември (Сим)
КРСпортист (Своге)
5:1Германея (Сб)
hippoland.net

"А" ОФГ Пз - XXIII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРСарая
4:2Левски (Пат)
КР Оборище II (Пан)
3:0Балкан (Варвара)
КРБрацигово
2:0Величково
КРТракиец (Глав)
3:1Тракия (Пз)  
КР   Вихър (Ветрен)
2:1Марица (Белово)

21 април 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)
2:0Родопи (Коз)
КР Чико-Бунара (Бяга)
10:1Ботев (М. клисура) 
КРСпартак (Кал)
1:3Локомотив (Септ)

Обл. п-во за деца - XII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)0:6Хебър (Пз)           
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)28+3972
2Оборище (Панагюрище)28+2765
3 Сливнишки герой (Сливница)
28+2550
 4  Банско
28+2050
5 Вихрен (Сандански)
28+949
6 Миньор (Перник)
28+1445
7Пирин (Разлог)
28+1144
8Рилски спортист (Самоков)28+139
9Беласица (Петрич)28+636
10
Чавдар (Етрополе)28+936
11Септември (Симитли)
28-432
 12 Балкан (Ботевград)
28-1431
13Марек (Дупница)
28-630
14Надежда (Доброславци)
28-1830
 15  Германея (Сапарева баня)
28-2229
16Спортист (Своге)28-1927
17Ботев (Ихтиман)28-3425
18Велбъжд (Кюстендил)28-448
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXVII кръг)

23Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
19Христо СпасовБанско
13Мариан ХаджиевСл. герой (Сливница)
12Васил ТачевБеласица/Оборище
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
23+7264
2Чепинец (Велинград)
23+3052
3Сарая
23+1944
 4 Левски (Паталеница)
23+1740
5Балкан (Варвара)
23+2039
6Брацигово
23+1438
7Тракиец (Главиница)
23-1234
 8 Величково
23+230
9Тракия (Пазарджик)
23-1528
10
Вихър (Ветрен)
23 -1327
11Спартак (Калугерово)
23 027
 12 Оборище II (Панагюрище)
23-1226
13Марица (Белово)
23-2120
14Локомотив (Септември)
23-3618
 15  Родопи (Козарско)
23-1617
 16 Ботев (Момина клисура)
23-4911
 

Есенно класиране  Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XXIV кръг

26 април 2019 г. (петък) - 16:00 ч.

16:00Марица (Белово)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Величково-:-Вихър (Ветрен)
16:00 Локомотив (Септ)
-:- Тракиец (Глав)
16:00Ботев (М. клисура)
-:-Сарая
16:00Балкан (Варвара)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Левски (Пат)
-:- Спартак (Кал)
16:00Тракия (Пз)
-:-Брацигово
16:00 Родопи (Коз)-:-Оборище II (Пан)

Кой е тук?

В момента има 43 посетителя в сайта

Приятели

. .
.