СКОНТО ООД

altech.bg%20
Отличен 6 за „Сливнишки герой” в Кресна ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 27 Април 2010 10:19

 
Венци Рангелов
Съставът на Сливнишки герой (Сливница) нанесе тежко домакинско поражение с 0-6 на Перун (Кресна). Футболистите на тандема Венци РангеловПетър Малинов регистрираха рекорден успех на чужд терен в настоящото първенство на Югозападната „В” група. Хеттрик за победителите наниза Дамян Игнатов (14, 42, 69). По едно попадение добавиха Милен Игнатов (61), Марк Григоров (74) и Руслан Нацев (89). През втората част домакините изпуснаха да вкарат от дузпа.

Хебър (Пазарджик) остава в битката за оцеляване след първи пълен успех като гост. Тимът от областния град срази с 0-2 домакините от Левски (Елин Пелин). Победата узакониха Асен Попов (32) и Борис Благоев (53).

Отборът на Ботев (Ихтиман) задържа преднината си от 4 точки пред „Хебър”. 18-ят в трета дивизия спечели с класическото 0-3 срещу юношеската формация на Бенковски (Пазарджик). Резултатът бе открит от брата на фолкдивата Алисия - Йордан Дойчев в 27-та минута, а съотборникът му Ангел Лачов в 81-та и 84-та се развихри и оформи крайното 0-3.   

Лидерът Малеш (Микрево) продължи победният си ход и срещу гостуващия Бенковски (Костинброд). Играчите на Пламен Мицански спечелиха с 3-1 с голове на Деян Постоловски (30), Атанас Атанасов (53) и Марин Георгиев (88). Марио Геров пък се разписа за гостите в 48-та минута.

Съставите на Беласица (Петрич) и Миньор (Бобов дол) завършиха 0-0.

Равенство регистрираха и тимовете на Витоша (Бистрица) и Места (Хаджидимово). Те си размениха по 1 гол за крайното 1-1. Иван Терзийски изведе домакините напред в резултата в 18-та минута. В заключителната 90-та Мартин Григоров си вкара нелеп автогол за 1-1.

Пирин (Разлог) добави нови три точки към сметката си. Отборът, воден от Иван Стойчев надви с 2-0 гостите от Нови Искър. В 2-та минута падна скоростен гол на тарана Тодор Пандев, а в края на първата част Здравко Иванов (41) покачи на 2-0. 

Съставът на Витоша (Долна Диканя) зарадва своите фенове, побеждавайки с 3-1 Велбъжд (Кюстендил). Домакините се отпушиха и до почивката поведоха с 3-0. На два пъти вкара Иво Максимов (2, 40), а колегата му Светослав Боянов се разписа в 25-та минута. В 63-та гостите стигнаха до гол на честта, реализиран от Боян Стойнев.

Струмска слава (Радомир) удари с 3-0 гостуващия тим на Германея (Сапарева баня). Домакините вкараха 3 безответни гола на противника за 1 час игрово време чрез Тодор Зюмбулев (28), Георги Георгиев (48) и Ванчо Стоилов (60).

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБотев (Ихтиман)1:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)0:0Чавдар (Етрополе)
КРВихрен (Санд)2:0Банско
КРСливнишки герой1:0Левски (Чепинци)
КРНадежда (Добр)2:4Пирин (ГД)
КРБеласица (Пч)2:2Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)0:1Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)0:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - V кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 15:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:1Брацигово        

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)5:1Спартак (Кал)
СЛ  Чико-Бунара (Бяга)3:0Вихър (Ветрен)
КРРодопи (Коз)1:1Марица (Белово)
КРТракиец (Глав)3:2Левски (Ракитово)
КРОборище II (Пан)3:1Лозен
КРЛевски (Пат)7:1Локомотив (Септ)
КРСарая1:0Тракия (Пз)
 Величково
-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)6+916
2Беласица (Петрич)6+716
3ФК Кюстендил6+1213
4Марек (Дупница)6+10 13
5Чавдар (Етрополе)6+511
6Ботев (Ихтиман)6+411
7Балкан (Ботевград)6+411
8
Оборище (Панагюрище)6+310
9
Надежда (Доброславци)6-19
10
Гранит (Владая)6-58
11Пирин (Разлог)6-37
12Рилски спортист (Самоков)6-47
13Сливнишки герой (Сливница)6 07
14Пирин (Гоце Делчев)6-24
 15  Велбъжд (Кюстендил)6-123
16
Левски (Чепинци)6-103
17Перун (Кресна)6-83
18Банско6-90
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)-:-Пирин (Разлог)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Перун (Кресна)
17:00Марек (Дупница)-:-Рилски спортист
17:00Беласица (Пч)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
17:00Левски (Чепинци)-:-Балкан (Бот)
17:00Гранит (Владая)-:-Вихрен (Санд)
17:00Пирин (ГД)-:-Велбъжд (Кн)
17:00Банско-:-Надежда (Добр)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)4+1212
 Чико-Бунара (Бяга)4+1212
3Левски (Паталеница)4+1012
 4 Чепинец (Велинград)4+810
5Брацигово3+159
6Марица (Белово)4+37
7Величково4+17
 8 Родопи (Козарско)3+24
9Тракия (Пазарджик)3-14
10
Оборище II (Панагюрище)4-64
11Тракиец (Главиница)4+43
 12 Вихър (Ветрен)4-43
13Спартак (Калугерово)4-83
14Локомотив (Септември)4-53
15Левски (Ракитово)4-90
16Лозен4-150
17Сарая2-190
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VI кръг

22 септември 2020 г. (вторник) - 17:00 ч.

17:00Локомотив (Септ)-:-Чепинец (Вел)
17:00Лозен-:-Чико-Бунара (Бяга) 
17:00Балкан (Варвара)-:-Левски (Пат)
17:00Величково-:-Сарая
17:00 Левски (Ракитово)-:-Родопи (Коз)
17:00 Брацигово-:-Тракия (Пз)
17:00Спартак (Кал)-:-Оборище II (Пан)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Тракиец (Глав)
 Марица (Белово)-почива

Кой е тук?

В момента има 18 посетителя в сайта

Приятели

. .
.