СКОНТО ООД

altech.bg%20
Югозападът стана № 1 в Правец ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 22 Април 2010 17:54

Селекцията на тандема Соколов - Стойчев надви конкуренцията

 
Отборът на Югозападната "В" група  
ФОТО: bfunion.bg

Сборният отбор на Югозападната „В” група спечели турнир между отборите в четирите аматьорски „В” групи. Проявата се проведе в Правец и завърши днес.

Възпитаниците на треньорският тандем Димитър СоколовИван Стойчев (Пирин – Разлог) надвиха на финала с 3-2 противниците си от Югоизтока, селекционирани от Манол Георгиев и Асен Балабанов.

Двата тима си размениха ролите, след като в миналогодишното издание на турнира Югоизтока извоюва успех над Югозапада.

По право отборът победител от Правец ще представя България за Купата на УЕФА „Regions Cup”.

 
Димитър Соколов

Две попадения за победителите в родното място на Тодор Живков отбеляза Марк Григоров от Сливнишки герой (Сливница). Третият голов изстрел бе от дузпа, реализирана от Атанас Иванов от Бенковски (Пазарджик), който през настоящия сезон има 20 гола за първенство.

В първият си мач, тимът на Югозападната трета дивизия записа класически успех с 3-0 срещу колегите си от Северозападната „В” група. Головете отбелязаха Методи Стоименов от Беласица (Петрич), Марк Григоров от Сливнишки герой (Сливница) и Димитър Парасков от Места (Хаджидимово).

В мач за третото място Североизтока пребори Северозапада с 1-0.

За най-добър вратар на турнира бе избран Цветан Тодоров (Югоизточна „В” АФГ; Левски - Карлово), защитник – Звездомир Троев (Североизточна „В” АФГ; Черноморец - Бяла), нападател – Марк Григоров (Югозападна „В” АФГ; Сливнишки герой - Сливница) и за най-полезен състезател – Милен Василев (Северозападна „В” АФГ – Ботев Козлодуй).

Право на участие в турнира на 4-те „В” групи имат млади състезатели (до 23-годишна възраст), които нямат подписан професионален договор.

В селекцията на Югозападната „В” група попаднаха играчи от 9 клуба.

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:
shopsector.com%20

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
17+2344
2Оборище (Панагюрище)
17+1337
3 Сливнишки герой (Сливница)
17+1735
 4  Пирин (Разлог)
17+1634
5 Банско
17+1533
6 Вихрен (Сандански)
17+531
7Беласица (Петрич)
17+925
8Миньор (Перник)
17+224
9Рилски спортист (Самоков)
17 024
10
Чавдар (Етрополе)
17+520
11Марек (Дупница)
17 020
 12 Германея (Сапарева баня)
17-1220
13Балкан (Ботевград)
17-1017
14Септември (Симитли)
17-517
 15  Ботев (Ихтиман)
17-1016
16Надежда (Доброславци)
17-2014
17Спортист (Своге)
17-1411
18Велбъжд (Кюстендил)
17-343
 

Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

17Христо СпасовБанско
16Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
10Руслан ИвановХебър (Пазарджик)
shopsector.com%20

Есенно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
15+4540
2Чепинец (Велинград)
15+2335
3Левски (Паталеница)
15+2635
 4 Балкан (Варвара)
15+1830
5Тракиец (Главиница)
15-825
6Брацигово
15+1225
7Сарая
15+825
 8 Величково
15+822
9Тракия (Пазарджик)
15-521
10
Вихър (Ветрен)
15-617
11Спартак (Калугерово)
15-115
 12 Оборище II (Панагюрище)
15-1313
13Родопи (Козарско)
15-812
14Марица (Белово)
15-239
 15  Локомотив (Септември)
15-396
 16 Ботев (Момина клисура)
15-375
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 33 посетителя в сайта

Приятели

. .
.