СКОНТО ООД

altech.bg%20
Югозападът стана № 1 в Правец ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 22 Април 2010 17:54

Селекцията на тандема Соколов - Стойчев надви конкуренцията

 
Отборът на Югозападната "В" група  
ФОТО: bfunion.bg

Сборният отбор на Югозападната „В” група спечели турнир между отборите в четирите аматьорски „В” групи. Проявата се проведе в Правец и завърши днес.

Възпитаниците на треньорският тандем Димитър СоколовИван Стойчев (Пирин – Разлог) надвиха на финала с 3-2 противниците си от Югоизтока, селекционирани от Манол Георгиев и Асен Балабанов.

Двата тима си размениха ролите, след като в миналогодишното издание на турнира Югоизтока извоюва успех над Югозапада.

По право отборът победител от Правец ще представя България за Купата на УЕФА „Regions Cup”.

 
Димитър Соколов

Две попадения за победителите в родното място на Тодор Живков отбеляза Марк Григоров от Сливнишки герой (Сливница). Третият голов изстрел бе от дузпа, реализирана от Атанас Иванов от Бенковски (Пазарджик), който през настоящия сезон има 20 гола за първенство.

В първият си мач, тимът на Югозападната трета дивизия записа класически успех с 3-0 срещу колегите си от Северозападната „В” група. Головете отбелязаха Методи Стоименов от Беласица (Петрич), Марк Григоров от Сливнишки герой (Сливница) и Димитър Парасков от Места (Хаджидимово).

В мач за третото място Североизтока пребори Северозапада с 1-0.

За най-добър вратар на турнира бе избран Цветан Тодоров (Югоизточна „В” АФГ; Левски - Карлово), защитник – Звездомир Троев (Североизточна „В” АФГ; Черноморец - Бяла), нападател – Марк Григоров (Югозападна „В” АФГ; Сливнишки герой - Сливница) и за най-полезен състезател – Милен Василев (Северозападна „В” АФГ – Ботев Козлодуй).

Право на участие в турнира на 4-те „В” групи имат млади състезатели (до 23-годишна възраст), които нямат подписан професионален договор.

В селекцията на Югозападната „В” група попаднаха играчи от 9 клуба.

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XV кръг

10 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

КРСпортист (Своге)
0:0Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
2:1Балкан (Бот)
КРМарек (Дупница)
4:0Надежда (Добр)
КРПирин (Разлог)
1:0Ботев (Ихтиман)
КРГерманея (Сб)
0:2Сливнишки герой
КРВихрен (Санд)
1:0Велбъжд (Кн)
КРБеласица (Пч)
0:1Банско
КРРилски спортист
2:2Чавдар (Етрополе)
КРМиньор (Пк)
1:0Септември (Сим)

"А" ОФГ Пз - XIII кръг

10 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

КР Брацигово
0:3Балкан (Варвара)
КР    Локомотив (Септ)
0:7Левски (Пат)
КР Сарая4:0 Вихър (Ветрен)
КР  Тракиец (Глав)
1:0Родопи (Коз)

11 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЧико-Бунара (Бяга)
3:0Чепинец (Вел)
КРСпартак (Кал)
2:0Марица (Белово)
КР Оборище II (Пан)
0:0Величково
КР Тракия (Пз)
3:0Ботев (М. клисура)
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
15+2138
2Оборище (Панагюрище)
15+1536
3 Сливнишки герой (Сливница)
15+1531
 4  Пирин (Разлог)
15+1530
5 Вихрен (Сандански)
15+529
6 Банско
15+1429
7Миньор (Перник)
15+323
8Чавдар (Етрополе)
15+920
9Рилски спортист (Самоков)
15-520
10
Германея (Сапарева баня)
15-820
11Беласица (Петрич)
15+519
 12 Балкан (Ботевград)
15-816
13Ботев (Ихтиман)
15-816
14Марек (Дупница)
15-314
 15  Септември (Симитли)
15-813
16Надежда (Доброславци)
15-2012
17Спортист (Своге)
15-148
18Велбъжд (Кюстендил)
15-283
 

Подробно класиране

Голмайстори (до XIV кръг) - ЮЗ ТЛ

16Христо СпасовБанско
15Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
8Руслан ИвановХебър (Пазарджик)
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XVI кръг

17 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Хебър (Пз)
-:-Миньор (Пк)
14:00Оборище (Пан)
-:-Вихрен (Санд)
14:00Ботев (Ихтиман)
-:-Беласица (Пч)
14:00Балкан (Бот)
-:-Сливнишки герой
14:00Септември (Сим)
-:-Германея (Сб)
14:00Чавдар (Етрополе)
-:-Пирин (Разлог)
14:00Банско
-:-Спортист (Своге)
14:00Велбъжд (Кн)-:-Марек (Дупница)
14:00Надежда (Добр)
-:-Рилски спортист

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
13+3534
2Левски (Паталеница)
13+2431
3Чепинец (Велинград)
13+1929
 4 Балкан (Варвара)
13+1426
5Брацигово
13+1022
6Сарая
13+922
7Величково
13+1021
 8 Тракиец (Главиница)
13-1219
9Тракия (Пазарджик)
13-617
10
Спартак (Калугерово)
13+215
11Вихър (Ветрен)
13-614
 12 Оборище II (Панагюрище)
13-413
13Родопи (Козарско)
13-89
14Марица (Белово)
13-179
 15  Ботев (Момина клисура)
13-345
 16 Локомотив (Септември)
13-363
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XIV кръг

17 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Марица (Белово)
-:-Тракиец (Глав)  
14:00Величково-:-Левски (Пат)
14:00Родопи (Коз)
-:-Брацигово
14:00Балкан (Варвара)
-:-Тракия (Пз)   

18 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чепинец (Вел)
-:-Сарая
14:00Оборище II (Пан)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
14:00   Ботев (М. клисура)
-:-Локомотив (Септ)
14:00  Вихър (Ветрен)-:-Спартак (Кал)

Кой е тук?

В момента има 46 посетителя в сайта

Приятели

. .
.