СКОНТО ООД

altech.bg%20
Югозападът стана № 1 в Правец ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 22 Април 2010 18:54

Селекцията на тандема Соколов - Стойчев надви конкуренцията

 
Отборът на Югозападната "В" група  
ФОТО: bfunion.bg

Сборният отбор на Югозападната „В” група спечели турнир между отборите в четирите аматьорски „В” групи. Проявата се проведе в Правец и завърши днес.

Възпитаниците на треньорският тандем Димитър СоколовИван Стойчев (Пирин – Разлог) надвиха на финала с 3-2 противниците си от Югоизтока, селекционирани от Манол Георгиев и Асен Балабанов.

Двата тима си размениха ролите, след като в миналогодишното издание на турнира Югоизтока извоюва успех над Югозапада.

По право отборът победител от Правец ще представя България за Купата на УЕФА „Regions Cup”.

 
Димитър Соколов

Две попадения за победителите в родното място на Тодор Живков отбеляза Марк Григоров от Сливнишки герой (Сливница). Третият голов изстрел бе от дузпа, реализирана от Атанас Иванов от Бенковски (Пазарджик), който през настоящия сезон има 20 гола за първенство.

В първият си мач, тимът на Югозападната трета дивизия записа класически успех с 3-0 срещу колегите си от Северозападната „В” група. Головете отбелязаха Методи Стоименов от Беласица (Петрич), Марк Григоров от Сливнишки герой (Сливница) и Димитър Парасков от Места (Хаджидимово).

В мач за третото място Североизтока пребори Северозапада с 1-0.

За най-добър вратар на турнира бе избран Цветан Тодоров (Югоизточна „В” АФГ; Левски - Карлово), защитник – Звездомир Троев (Североизточна „В” АФГ; Черноморец - Бяла), нападател – Марк Григоров (Югозападна „В” АФГ; Сливнишки герой - Сливница) и за най-полезен състезател – Милен Василев (Северозападна „В” АФГ – Ботев Козлодуй).

Право на участие в турнира на 4-те „В” групи имат млади състезатели (до 23-годишна възраст), които нямат подписан професионален договор.

В селекцията на Югозападната „В” група попаднаха играчи от 9 клуба.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБотев (Ихтиман)1:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)0:0Чавдар (Етрополе)
КРВихрен (Санд)2:0Банско
КРСливнишки герой1:0Левски (Чепинци)
КРНадежда (Добр)2:4Пирин (ГД)
КРБеласица (Пч)2:2Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)0:1Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)0:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - V кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 15:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:1Брацигово        

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)5:1Спартак (Кал)
СЛ  Чико-Бунара (Бяга)3:0Вихър (Ветрен)
КРРодопи (Коз)1:1Марица (Белово)
КРТракиец (Глав)3:2Левски (Ракитово)
КРОборище II (Пан)3:1Лозен
КРЛевски (Пат)7:1Локомотив (Септ)
КРСарая1:0Тракия (Пз)
 Величково
-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)6+916
2Беласица (Петрич)6+716
3ФК Кюстендил6+1213
4Марек (Дупница)6+10 13
5Чавдар (Етрополе)6+511
6Ботев (Ихтиман)6+411
7Балкан (Ботевград)6+411
8
Оборище (Панагюрище)6+310
9
Надежда (Доброславци)6-19
10
Гранит (Владая)6-58
11Пирин (Разлог)6-37
12Рилски спортист (Самоков)6-47
13Сливнишки герой (Сливница)6 07
14Пирин (Гоце Делчев)6-24
 15  Велбъжд (Кюстендил)6-123
16
Левски (Чепинци)6-103
17Перун (Кресна)6-83
18Банско6-90
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)-:-Пирин (Разлог)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Перун (Кресна)
17:00Марек (Дупница)-:-Рилски спортист
17:00Беласица (Пч)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
17:00Левски (Чепинци)-:-Балкан (Бот)
17:00Гранит (Владая)-:-Вихрен (Санд)
17:00Пирин (ГД)-:-Велбъжд (Кн)
17:00Банско-:-Надежда (Добр)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)4+1212
 Чико-Бунара (Бяга)4+1212
3Левски (Паталеница)4+1012
 4 Чепинец (Велинград)4+810
5Брацигово3+159
6Марица (Белово)4+37
7Величково4+17
 8 Родопи (Козарско)3+24
9Тракия (Пазарджик)3-14
10
Оборище II (Панагюрище)4-64
11Тракиец (Главиница)4+43
 12 Вихър (Ветрен)4-43
13Спартак (Калугерово)4-83
14Локомотив (Септември)4-53
15Левски (Ракитово)4-90
16Лозен4-150
17Сарая2-190
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VI кръг

22 септември 2020 г. (вторник) - 17:00 ч.

17:00Локомотив (Септ)-:-Чепинец (Вел)
17:00Лозен-:-Чико-Бунара (Бяга) 
17:00Балкан (Варвара)-:-Левски (Пат)
17:00Величково-:-Сарая
17:00 Левски (Ракитово)-:-Родопи (Коз)
17:00 Брацигово-:-Тракия (Пз)
17:00Спартак (Кал)-:-Оборище II (Пан)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Тракиец (Глав)
 Марица (Белово)-почива

Кой е тук?

В момента има 71 посетителя в сайта

Приятели

. .
.