СКОНТО ООД

altech.bg%20
Ключови срещи в Сливница и Бобов дол ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 17 Април 2010 20:30

 
Противно на очакванията през пролетта Миньор (Бд) играе по-успешно на чужд терен, отколкото у дома

Сблъсък между два от най-стойностните състави в трета дивизия предлага неделният кръг в Югозападната „В” група. Третият в класирането – Сливнишки герой (Сливница) ще домакинства на лидера Малеш (Микрево). Въпреки внушителната разлика от 19 точки, домакините са амбицирани да вземат максимума от двубоя. Гостите до момента пък са губили само веднъж в изиграните 27 срещи през настоящия сезон.

Другият ключов мач с участието на тимове от топ 5 ще се изиграе в Бобов дол. Домакините от Миньор (Бобов дол) излизат срещу Бенковски (Пз).

С подчертан интерес се очаква и двубоят в Пазарджик, където намиращият са на последното място – „Хебър” ще се бори със „зъби и нокти” за трите точки срещу стабилният тим на Пирин (Разлог).

Места (Хаджидимово) играе пред собствена публика срещу Беласица (Петрич).

Отборът на Нови Искър ще приеме Витоша (Долна Диканя).

Закъсалият в класирането – Велбъжд (Кюстендил) ще търси трите точки срещу Витоша (Бистрица).

Съставът на Германея (Сапарева баня) домакинства на Перун (Кресна).

Левски (Елин Пелин) ще има визита на Бенковски (Костинброд).

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБотев (Ихтиман)1:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)0:0Чавдар (Етрополе)
КРВихрен (Санд)2:0Банско
КРСливнишки герой1:0Левски (Чепинци)
КРНадежда (Добр)2:4Пирин (ГД)
КРБеласица (Пч)2:2Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)0:1Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)0:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - V кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 15:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:1Брацигово        

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)5:1Спартак (Кал)
СЛ  Чико-Бунара (Бяга)3:0Вихър (Ветрен)
КРРодопи (Коз)1:1Марица (Белово)
КРТракиец (Глав)3:2Левски (Ракитово)
КРОборище II (Пан)3:1Лозен
КРЛевски (Пат)7:1Локомотив (Септ)
КРСарая1:0Тракия (Пз)
 Величково
-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)6+916
2Беласица (Петрич)6+716
3ФК Кюстендил6+1213
4Марек (Дупница)6+10 13
5Чавдар (Етрополе)6+511
6Ботев (Ихтиман)6+411
7Балкан (Ботевград)6+411
8
Оборище (Панагюрище)6+310
9
Надежда (Доброславци)6-19
10
Гранит (Владая)6-58
11Пирин (Разлог)6-37
12Рилски спортист (Самоков)6-47
13Сливнишки герой (Сливница)6 07
14Пирин (Гоце Делчев)6-24
 15  Велбъжд (Кюстендил)6-123
16
Левски (Чепинци)6-103
17Перун (Кресна)6-83
18Банско6-90
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)-:-Пирин (Разлог)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Перун (Кресна)
17:00Марек (Дупница)-:-Рилски спортист
17:00Беласица (Пч)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
17:00Левски (Чепинци)-:-Балкан (Бот)
17:00Гранит (Владая)-:-Вихрен (Санд)
17:00Пирин (ГД)-:-Велбъжд (Кн)
17:00Банско-:-Надежда (Добр)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)4+1212
 Чико-Бунара (Бяга)4+1212
3Левски (Паталеница)4+1012
 4 Чепинец (Велинград)4+810
5Брацигово3+159
6Марица (Белово)4+37
7Величково4+17
 8 Родопи (Козарско)3+24
9Тракия (Пазарджик)3-14
10
Оборище II (Панагюрище)4-64
11Тракиец (Главиница)4+43
 12 Вихър (Ветрен)4-43
13Спартак (Калугерово)4-83
14Локомотив (Септември)4-53
15Левски (Ракитово)4-90
16Лозен4-150
17Сарая2-190
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VI кръг

22 септември 2020 г. (вторник) - 17:00 ч.

17:00Локомотив (Септ)-:-Чепинец (Вел)
17:00Лозен-:-Чико-Бунара (Бяга) 
17:00Балкан (Варвара)-:-Левски (Пат)
17:00Величково-:-Сарая
17:00 Левски (Ракитово)-:-Родопи (Коз)
17:00 Брацигово-:-Тракия (Пз)
17:00Спартак (Кал)-:-Оборище II (Пан)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Тракиец (Глав)
 Марица (Белово)-почива

Кой е тук?

В момента има 102 посетителя в сайта

Приятели

. .
.