СКОНТО ООД

altech.bg%20
Тест за оцеляване в Ихтиман ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 17 Април 2010 17:08

 
"Чепинец" ще има визита в неделя на стадион "Ботев" в Ихтиман

Борещият се за оцеляване тим на Ботев (Ихтиман) приема гостите от Чепинец (Велинград) в двубой от поредният ХХХI кръг на Югозападната „В” група.

Срещата е от огромно значение за Ботев (Ихтиман), който все още не е сигурен за мястото си в трета дивизия. Домакините се намират „над чертата” с преднина от 4 точки пред основният си конкурент - Хебър (Пазарджик), който заема 19-та позиция. Разликата между двата отбора не е голяма и предвещава сериозна интрига в предстоящите до края на сезона мачове.

Двубоят за велинградчани ще бъде основно за престиж и за по-високо място във временното класиране. В състава на „Чепинец” няма наказани състезатели.

Срещата е поверена на столичният рефер Адриан Петров.

„Чепинец” и Ботев (Ихтиман) са играли общо 11 пъти в последните 10 години за първенството на „В” Югозападна футболна група. В тези срещи баланса е в полза на велинградчани е 6 победи, 1 равенство и 4 загуби, при голова разлика 21-17.

Сезон 2003/04 година
05.10.2003 – Чепинец – Ботев (Ихт) 2-0
11.04.2004 – Ботев (Ихт) – Чепинец 0-1

Сезон 2004/05 година
21.11.2004 – Ботев (Ихт) – Чепинец 5-1
22.05.2005 – Чепинец – Ботев (Ихт) 3-0 (служ.)

Сезон 2005/06 година
11.09.2005 – Чепинец – Еледжик (Ихт)*  1-1
12.03.2006 – Еледжик (Ихт)* – Чепинец  2-1

Сезон 2007/08 година
17.10.2007 – Ботев (Ихт) – Чепинец 5-0
04.05.2008 – Чепинец – Ботев (Ихт) 2-1

Сезон 2008/09 година
26.10.2008 – Ботев (Ихт) – Чепинец 1-0
13.05.2009 – Чепинец – Ботев (Ихт) 3-1

Сезон 2009/10 година
11.10.2009 – Чепинец – Ботев (Ихт) 7-1

* През сезон 2005/06 отборът носи името Еледжик (Ихтиман)

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРОборище (Пан)0:1Пирин (Разлог)
КРЧавдар (Етрополе)3:1Перун (Кресна)
ОТЛМарек (Дупница)-:-Рилски спортист
КРБеласица (Пч)2:0Ботев (Ихтиман)
КРФК Кюстендил1:1Сливнишки герой
КРЛевски (Чепинци)2:1Балкан (Бот)
КРГранит (Владая)0:0Вихрен (Санд)
КРПирин (ГД)3:0Велбъжд (Кн)
КРБанско0:3Надежда (Добр)

"А" РГ Пз - VII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРСарая1:4Марица (Белово)
КР     Родопи (Коз)3:2Вихър (Ветрен)
КРТракиец (Глав)3:2Лозен
КРТракия (Пз)1:0Величково

27 септември 2020 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)2:3Балкан (Варвара)   
КР  Чико-Бунара (Бяга)9:1Спартак (Кал) 
КРЛевски (Пат)2:4Брацигово 
КРОборище II (Пан)1:3Локомотив (Септ)
 Левски (Ракитово)-почива

Обл. п-во за деца - I кръг

27 септември 2020 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРДФК Орлета (Пз)0:4Чепинец (Вел)
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)8+1120
2Беласица (Петрич)8+920
3ФК Кюстендил8+1517
4Чавдар (Етрополе)8+7 15
5Марек (Дупница)7+1014
6Оборище (Панагюрище)8+313
7Надежда (Доброславци)8 012
8
Гранит (Владая)8-412
9
Балкан (Ботевград)8+211
10
Ботев (Ихтиман)8+111
11Сливнишки герой (Сливница)8+111
12Пирин (Гоце Делчев)8+310
13Пирин (Разлог)8-510
14Рилски спортист (Самоков)7-48
 15  Левски (Чепинци)8-106
16Велбъжд (Кюстендил)8-154
17Перун (Кресна)8-104
18Банско8-140
  

ЮЗ Трета лига - IX кръг

3 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Сливнишки герой-:-Оборище (Пан)
16:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Велбъжд (Кн)-:-Банско
16:00Вихрен (Санд)-:-Левски (Чепинци)
16:00Балкан (Бот)-:-ФК Кюстендил
16:00Надежда (Добр)-:-Гранит (Владая)
16:00Ботев (Ихтиман)-:-Марек (Дупница)
16:00Перун (Кресна)-:-Пирин (ГД)
16:00Пирин (Разлог)-:-Беласица (Пч)
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)7+2421
 2 Балкан (Варвара)7+1521
3Брацигово6+2115
 4 Левски (Паталеница)7+1315
5Чепинец (Велинград)7+1114
6Марица (Белово)6+611
7Величково6+210
 8 Тракиец (Главиница)7+610
9Родопи (Козарско)6 08
10
Локомотив (Септември)7-97
11Тракия (Пазарджик)6-67
 12 Оборище II (Панагюрище)7-77
13Спартак (Калугерово)7-196
14Вихър (Ветрен)7-84
15Левски (Ракитово)6-73
16Сарая6-233
17Лозен7-190
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VIII кръг

3 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00 Левски (Ракитово)-:-Сарая
16:00 Брацигово-:-Величково
16:00Марица (Белово)-:-Тракия (Пз)
16:00Лозен-:-Родопи (Коз)             

4 октомври 2020 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Левски (Пат)-:-Чепинец (Вел)
16:00Локомотив (Септ)-:-Чико-Бунара (Бяга) 
16:00Балкан (Варвара)-:-Оборище II (Пан)
16:00Спартак (Кал)-:-Тракиец (Глав)
 Вихър (Ветрен)-почива

Кой е тук?

В момента има 34 посетителя в сайта

Приятели

. .
.