СКОНТО ООД

altech.bg%20
Битка за третото място в Сливница ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 14 Април 2010 10:08

 
Отборът на Пирин (Разлог) ще брани третото си място в Югозападната "В" група 

Челниците Сливнишки герой (Сливница) и Пирин (Разлог) са съперници в среща от ХХIX кръг на Югозападната „В” група. Двата тима заемат съответно четвърто и трето място в подреждането. Есенният дуел помежду им остана нерешен, завършвайки 0-0.

Лидерът Малеш (Микрево) приема Левски (Елин Пелин).

Последният в класирането – Хебър (Пазарджик) ще играе у дома срещу Витоша (Бистрица).

Визита на Ботев (Ихтиман) ще има отборът на Германея (Сапарева баня).

Миньор (Бобов дол) излиза на собствен терен срещу Струмска слава (Радомир).

Записалият черна серия от 3 поредни загуби – Велбъжд (Кюстендил) посреща Бенковски (Пазарджик).

Бенковски (Костинброд) ще има за съперник гостуващият Витоша (Долна Диканя).

Компактния състав на Беласица (Петрич) ще пътува до Нови Искър, където ще се изправи срещу тима на домакините.

 
sport83.com/bg Magicshop.bg
Magicshop.bg
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXVII кръг

21 април 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00
Хебър (Пз)-:-Свобода (Пещера)
16:00Банско-:-Рилски спортист
16:00Марек (Дупница)-:-Септември (Сим)
16:00Балкан (Бот)-:-ЦСКА 1948 (Сф)
16:00Миньор (Пк)-:-Беласица (Пч)
16:00Германея (Сб)-:-Ботев (Ихтиман)
16:00Сливнишки герой-:-Пирин (ГД)
16:00Чавдар (Етрополе)-:-Вихрен (Санд)
16:00Пирин (Разлог)-:-ОФК Елин Пелин

"А" ОФГ Пз - XXV кръг

21 април 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00       Вихър (Ветрен)-:-Локомотив (Септ)
16:00Левски (Пат)-:-Братаница

22 април 2018 г. (неделя) - 13:00 ч.

13:00        Тракиец (Глав)-:-Балкан (Варвара)
СЛВеличково3:0Зенит (В. дол)

22 април 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Оборище II (Пан)-:-Чепинец (Вел) 
16:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Брацигово
16:00Родопи (Коз)-:-Спартак (Кал)
16:00Тракия (Пз)-:-Сарая

Обл. п-во за деца - XVI кръг

21 април 2018 г. (събота) - 10:30 ч.

СЛБалкан (Варвара)0:3Чепинец (Вел) 
Magicshop.bg
hippoland.net
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XXVIII кръг

28 април 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00ЦСКА 1948 (Сф)-:-Хебър (Пз)
16:00Свобода (Пещера)-:-Миньор (Пк)
16:00Ботев (Ихтиман)-:-Марек (Дупница)
16:00Вихрен (Санд)-:-Пирин (Разлог)
16:00Беласица (Пч)-:-Чавдар (Етрополе)
16:00ОФК Елин Пелин-:-Германея (Сб)
16:00Пирин (ГД)-:-Банско
16:00Рилски спортист-:-Балкан (Бот)
16:00Септември (Сим)-:-Сливнишки герой

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)26+6170
2Хебър (Пазарджик)26+4167
3 Вихрен (Сандански)26+2552
 4  Септември (Симитли)26+1340
5 Банско26+1039
6 Чавдар (Етрополе)
26+637
7 Сливнишки герой (Сливница)
26+336
8Марек (Дупница)
26-335
9Миньор (Перник)
26 035
10
Свобода (Пещера)
26-1334
11Балкан (Ботевград)
26-333
 12 Беласица (Петрич)
26-732
13Пирин (Разлог)26+331
14Рилски спортист (Самоков)26-529
 15  Пирин (Гоце Делчев)26-3525
16Ботев (Ихтиман)26-3023
17Германея (Сапарева баня)26-2621
18ОФК Елин Пелин26-4017
 

Есенно класиране

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)22+6961
2Брацигово22+4253
3 Левски (Паталеница)22+3149
 4 Балкан (Варвара)22+2746
5 Чепинец (Велинград)22+4246
6Оборище II (Панагюрище)22 032
7Величково
22-128
 8 Вихър (Ветрен)22-1926
9Сарая22-625
10
Тракиец (Главиница)22-1724
11Локомотив (Септември)22-724
 12 Спартак (Калугерово)22-722
13Тракия (Пазарджик)22-3521
14Родопи  (Козарско)22-1320
 15  Братаница22-4415
16Зенит (Ветрен дол)22-6213
 

Есенно класиране

shopsector.com%20
 

Кой е тук?

В момента има 76 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер