СКОНТО ООД

altech.bg%20
„Импулс” донесе 6 отличия от Гърция ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 13 Април 2010 19:10

 
Георги Ганев и Елена Думанова
11 двойки на КСТ „Импулс” взеха участие на първия турнир в Лариса (Гърция). Състезанието се проведе на 10 април и в него се включиха общо 15 двойки от България. Танцовите двойки на „Импулс” завоюваха 6 отличия – 2 златни, сребърен и 3 бронзови медала.

Вниманието на ръководството на КСТ „Импулс” вече е насочено към предстоящото домакинство на Държавното първенство за Купа „България 2010”. То ще се проведе на 24-ти и 25-ти април в зала „Васил Левски” в Пазарджик.

Юноши старша възраст
Димитър Димитров-Йорданка Йорданова (3 място  ЛА и 4 място СТ)

Младежи (латиноамерикански танци)
1-во място за Кристиан Йорданов-Вероника Гаджева
2 -ро място за Георги Ганев-Елена Думанова
3-то място за Васил Йовчев-Симона Йовчева

Младежи (стандартни танци)
1-во място за Васил Йовчев –  Симона Йовчева
3-то място за Иван Райков – Николета Петрова
6-то място за Петко Спасов – Велислава Ангелова

IDSF OPEN STANDARD (валиден за Световната ранглиста)

4-то място за Георги Ганев-Елена Думанова
5-то място за Васил и Симона Йовчеви
8-мо място за Иван Райков-Николета Петрова

IDSF OPEN LATIN (валиден за Световната ранглиста)

14-то място Георги Найденов-Олга Седова
23-то място Кристиан Йорданов-Вероника Гаджева
26-то място Георги Ганев-Елена Думанова

 
mallbg.com%20 Magicshop.bg
Magicshop.bg
Следете ни в:
Magicshop.bg
shopsector.com%20

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)17+3647
2Хебър (Пазарджик)17+2240
3 Вихрен (Сандански)17+2137
 4  Септември (Симитли)17+1531
5 Сливнишки герой (Сливница)17+426
6 Банско17+525
7 Пирин (Разлог)17+824
8Миньор (Перник)17+124
9Свобода (Пещера)17-623
10
Марек (Дупница)17+423
11Чавдар (Етрополе)17 022
 12 Беласица (Петрич)17-1122
13Рилски спортист (Самоков)17-121
14Пирин (Гоце Делчев)17-1419
 15  Балкан (Ботевград)17-418
16ОФК Елин Пелин17-2014
17Германея (Сапарева баня)17-298
18Ботев (Ихтиман)17-318
 

Подробно класиране

shopsector.com%20

Есенно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)15+5342
2Брацигово15+3238
3 Балкан (Варвара)15+2735
 4  Левски (Паталеница)15+1934
5 Чепинец (Велинград)15+2930
6 Оборище II (Панагюрище)15+323
7Вихър (Ветрен)
15-422
 8 Величково15+221
9Сарая15-417
10
Спартак (Калугерово)15-115
11Локомотив (Септември)15-315
 12 Тракия (Пазарджик)15-2914
13Родопи  (Козарско)15-1512
14Тракиец (Главиница)15-1811
 15  Братаница15-438
16Зенит (Ветрен дол)15-487
 

Подробно класиране

 

Кой е тук?

В момента има 58 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер