СКОНТО ООД

altech.bg%20
„Импулс” донесе 6 отличия от Гърция ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 13 Април 2010 20:10

 
Георги Ганев и Елена Думанова
11 двойки на КСТ „Импулс” взеха участие на първия турнир в Лариса (Гърция). Състезанието се проведе на 10 април и в него се включиха общо 15 двойки от България. Танцовите двойки на „Импулс” завоюваха 6 отличия – 2 златни, сребърен и 3 бронзови медала.

Вниманието на ръководството на КСТ „Импулс” вече е насочено към предстоящото домакинство на Държавното първенство за Купа „България 2010”. То ще се проведе на 24-ти и 25-ти април в зала „Васил Левски” в Пазарджик.

Юноши старша възраст
Димитър Димитров-Йорданка Йорданова (3 място  ЛА и 4 място СТ)

Младежи (латиноамерикански танци)
1-во място за Кристиан Йорданов-Вероника Гаджева
2 -ро място за Георги Ганев-Елена Думанова
3-то място за Васил Йовчев-Симона Йовчева

Младежи (стандартни танци)
1-во място за Васил Йовчев –  Симона Йовчева
3-то място за Иван Райков – Николета Петрова
6-то място за Петко Спасов – Велислава Ангелова

IDSF OPEN STANDARD (валиден за Световната ранглиста)

4-то място за Георги Ганев-Елена Думанова
5-то място за Васил и Симона Йовчеви
8-мо място за Иван Райков-Николета Петрова

IDSF OPEN LATIN (валиден за Световната ранглиста)

14-то място Георги Найденов-Олга Седова
23-то място Кристиан Йорданов-Вероника Гаджева
26-то място Георги Ганев-Елена Думанова

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:
hippoland.net
shopsector.com%20

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)34+7992
2Хебър (Пазарджик)34+4884
3 Вихрен (Сандански)34+2162
 4  Миньор (Перник)
34+1154
5 Банско
34+1453
6 Чавдар (Етрополе)
34+1452
7 Септември (Симитли)
34+950
8Сливнишки герой (Сливница)
34+946
9Беласица (Петрич)
34-642
10
Балкан (Ботевград)
34-1141
11Ботев (Ихтиман)
34-2340
 12 Свобода (Пещера)
34-2238
13Пирин (Разлог)
34 038
14Марек (Дупница)34-1337
 15  Рилски спортист (Самоков)
34-1136
16Германея (Сапарева баня)
34-2535
17Пирин (Гоце Делчев)34-3932
18ОФК Елин Пелин34-5521
 

Есенно класиране

Крайно класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)30+10682
2Брацигово30+5368
3 Балкан (Варвара)30+5367
 4 Левски (Паталеница)30+3262
5Чепинец (Велинград)
30+5361
6Величково
30+340
7Вихър (Ветрен)
30-2839
 8 Оборище II (Панагюрище)
30-839
9Сарая
30-338
10
Локомотив (Септември)
30-2234
11Тракиец (Главиница)30-1933
 12 Тракия (Пазарджик)
30-3932
13Родопи (Козарско)
30-1731
14Спартак (Калугерово)30-2127
 15  Братаница30-5724
16Зенит (Ветрен дол)30-8613
 

Есенно класиране

shopsector.com%20

Кой е тук?

В момента има 47 посетителя в сайта

Приятели

. .
.