СКОНТО ООД

altech.bg%20
Левски (ЕП) спря Сливнишки герой за 5 минути ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 13 Април 2010 15:49

 
Обаси Силас Окечукву
Съставът на Сливнишки герой (Сливница) изпусна победата при гостуването си на Левски (Елин Пелин). Гостите започнаха по-добре и дръпнаха в резултата с 0-2. Христо Петров откри в 30-та, а 4 минути по-късно Янко Янков вкара на бившите си съотборници за 0-2.

Силите на гостите, обаче се изчерпаха в края на срещата. В разстояние само на 5 минути домакините на 2 пъти отбелязаха в мрежата на „Сливнишки герой”. Първият гол бе дело на бившият играч на „Чепинец” и „Хебър” – нигериецът Обаси Силас Окечукву (80). В 85-та Димитър Стефанов изравни за крайното 2-2.

С попадения на Тодор Пандев (5) и Стоян Райков (21) тимът на Пирин (Разлог) надви с 2-0 гостуващия Бенковски (Костинброд).

Беласица (Петрич) нанесе поражение с 1-0 на Велбъжд (Кюстендил). Точен на стадион „Цар Самуил” бе капитанът Васил Чергов в 54-та минута.

Бенковски (Пазарджик) регистрира първи пролетен успех на собствен терен. Играчите на Спас Спасов спечелиха с 3-0 срещу Места (Хаджидимово). Класиката оформиха Борислав Петров (21), Петър Еленкин (55) и Атанас Иванов (86). 

Най-много голове видяха зрителите на стадиона в Радомир. Там местния „Струмска слава” разби с 6-1 гостите от Ботев (Ихтиман). Два гола за домакините вкара Тодор Зюмбулев (28, 85-дузпа), а по един добавиха Васил Огнянов (25), Васко Тимов (53), Ванчо Стоилов (75) и Евгени Зюмбулев (80). Голът на честта за ихтиманци отбеляза братът на фолкдивата Алисия – Йордан Дойчев (55).

Срещата между Перун (Кресна) и Малеш (Микрево) завърши без гол.

Отборът на Витоша (Бистрица)  прибави три точки към активът си след успех с 2-1 срещу Нови Искър. Ивайло Колев (20) и Пламен Стоянов (55) дадоха комфортен аванс на домакините, а 3 минути преди края Михаил Ангелов от дузпа фиксира крайното 2-1.

Витоша (Долна Диканя) влоши положението на Хебър (Пазарджик), печелейки с 3-2. За победителите се разписаха Светослав Боянов (2), Петър Петров (22-дузпа) и Йордан Филипов (72). Двете попадения за гостите бяха дело на Борис Благоев (24) и Васил Василев (88).

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРОборище (Пан)0:1Пирин (Разлог)
КРЧавдар (Етрополе)3:1Перун (Кресна)
ОТЛМарек (Дупница)-:-Рилски спортист
КРБеласица (Пч)2:0Ботев (Ихтиман)
КРФК Кюстендил1:1Сливнишки герой
КРЛевски (Чепинци)2:1Балкан (Бот)
КРГранит (Владая)0:0Вихрен (Санд)
КРПирин (ГД)3:0Велбъжд (Кн)
КРБанско0:3Надежда (Добр)

"А" РГ Пз - VII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРСарая1:4Марица (Белово)
КР     Родопи (Коз)3:2Вихър (Ветрен)
КРТракиец (Глав)3:2Лозен
КРТракия (Пз)1:0Величково

27 септември 2020 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)2:3Балкан (Варвара)   
КР  Чико-Бунара (Бяга)9:1Спартак (Кал) 
КРЛевски (Пат)2:4Брацигово 
КРОборище II (Пан)1:3Локомотив (Септ)
 Левски (Ракитово)-почива

Обл. п-во за деца - I кръг

27 септември 2020 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРДФК Орлета (Пз)0:4Чепинец (Вел)
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)8+1120
2Беласица (Петрич)8+920
3ФК Кюстендил8+1517
4Чавдар (Етрополе)8+7 15
5Марек (Дупница)7+1014
6Оборище (Панагюрище)8+313
7Надежда (Доброславци)8 012
8
Гранит (Владая)8-412
9
Балкан (Ботевград)8+211
10
Ботев (Ихтиман)8+111
11Сливнишки герой (Сливница)8+111
12Пирин (Гоце Делчев)8+310
13Пирин (Разлог)8-510
14Рилски спортист (Самоков)7-48
 15  Левски (Чепинци)8-106
16Велбъжд (Кюстендил)8-154
17Перун (Кресна)8-104
18Банско8-140
  

ЮЗ Трета лига - IX кръг

3 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Сливнишки герой-:-Оборище (Пан)
16:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Велбъжд (Кн)-:-Банско
16:00Вихрен (Санд)-:-Левски (Чепинци)
16:00Балкан (Бот)-:-ФК Кюстендил
16:00Надежда (Добр)-:-Гранит (Владая)
16:00Ботев (Ихтиман)-:-Марек (Дупница)
16:00Перун (Кресна)-:-Пирин (ГД)
16:00Пирин (Разлог)-:-Беласица (Пч)
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)7+2421
 2 Балкан (Варвара)7+1521
3Брацигово6+2115
 4 Левски (Паталеница)7+1315
5Чепинец (Велинград)7+1114
6Марица (Белово)6+611
7Величково6+210
 8 Тракиец (Главиница)7+610
9Родопи (Козарско)6 08
10
Локомотив (Септември)7-97
11Тракия (Пазарджик)6-67
 12 Оборище II (Панагюрище)7-77
13Спартак (Калугерово)7-196
14Вихър (Ветрен)7-84
15Левски (Ракитово)6-73
16Сарая6-233
17Лозен7-190
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VIII кръг

3 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00 Левски (Ракитово)-:-Сарая
16:00 Брацигово-:-Величково
16:00Марица (Белово)-:-Тракия (Пз)
16:00Лозен-:-Родопи (Коз)             

4 октомври 2020 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Левски (Пат)-:-Чепинец (Вел)
16:00Локомотив (Септ)-:-Чико-Бунара (Бяга) 
16:00Балкан (Варвара)-:-Оборище II (Пан)
16:00Спартак (Кал)-:-Тракиец (Глав)
 Вихър (Ветрен)-почива

Кой е тук?

В момента има 21 посетителя в сайта

Приятели

. .
.