СКОНТО ООД

altech.bg%20
Столично трио за двубоя „Места” – „Чепинец” ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 13 Април 2010 11:45

 
Ленко Витанов
Пресиян Коев бе назначен за главен съдия на срещата между Места (Хаджидимово) и Чепинец (Велинград). Двубоят от ХХIX кръг е тази сряда от 16 часа на стадион „Димитър Лекин” в Хаджидимово.

Нарядът за асистенти получиха Антон Вуковски и Симеон Дочев. Резервен съдия е топреферът на РазлогЛенко Витанов.

Пресиян Коев, който е от Добрич ще надува свирката за шести път в трета дивизия през този сезон. За разлика от останалите си колеги, той единствен не е получавал назначения в срещи на велинградския клуб.

Тъчреферът Антон Вуковски бе резервен съдия на областното дерби между „Чепинец” и „Хебър” (5-0). Колегата му Симеон Дочев вдигаше флага в есенната среща Перун (Кресна) – Чепинец (3-0).

Ленко Витанов пък ръководи домакинският двубой на велинградчани срещу Левски (Елин Пелин), спечелен с 2-1.

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:
hippoland.net
shopsector.com%20

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)34+5490
2Оборище (Панагюрище)34+3375
3 Вихрен (Сандански)
34+1762
 4  Сливнишки герой (Сливница)
34+2558
5 Миньор (Перник)
34+2058
6 Банско
34+1957
7Пирин (Разлог)
34+1251
8Рилски спортист (Самоков)
34+549
9Беласица (Петрич)
34+646
10
Марек (Дупница)
34-241
11Септември (Симитли)
34-240
 12 Чавдар (Етрополе)
34+740
13Балкан (Ботевград)
34-1638
14Надежда (Доброславци)
34-2137
 15  Спортист (Своге)
34-1637
16Ботев (Ихтиман)
34-4032
17Германея (Сапарева баня)
34-3430
18Велбъжд (Кюстендил)34-678
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ Трета Лига

25Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
23Христо СпасовБанско
16Васил ТачевБеласица/Оборище
16Руслан ИвановХебър (Пз)
16Георги НедялковХебър (Пз)
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 56 посетителя в сайта

Приятели

. .
.