СКОНТО ООД

altech.bg%20
Крайно класиране в Югозападната "В" АФГ ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 30 Май 2010 19:53

 

ЮГОЗАПАДНА "В" АФГ

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ

СЕЗОН 2009/2010 г.

 ОТБОРМПРЗГОЛ. Р.Т
1.Малеш (Микрево)362943962791
2.Миньор (Бобов дол)362394601578
3.Сл. герой (Сливница)362295793475
4.Пирин 2002 (Разлог)362088592568
5.Бенковски (Пазарджик)3617811533859
6.Витоша (Бистрица)36151011495055
7.Перун (Кресна)36141111464453
8.Струмска слава (Радомир)3614913554351
9.Беласица (Петрич)3612915405145
10.Германея (Сапарева баня)3613617374745
11.Витоша (Долна Диканя)3612618396142
12.Места 2005 (Хаджидимово)3612618556742
13.Ботев (Ихтиман)3612321427739
14.ЧЕПИНЕЦ (ВЕЛИНГРАД)3611421628837
15.Хебър (Пазарджик)3611322507536
16.Бенковски (Костинброд)3610620456736
17.Левски 1923 (Елин Пелин)3610620527236
18.Велбъжд (Кюстендил)3681117446135
19.Нови Искър369819305135
 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - X кръг

14 октомври 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРХебър (Пз)
3:2Вихрен (Санд)
КРБанско
2:2Оборище (Пан)
КРБотев (Ихтиман)
4:2Велбъжд (Кн)
КРЧавдар (Етрополе)
3:0Надежда (Добр)
КРМиньор (Пк)
0:0Беласица (Пч)
КРСливнишки герой
1:1Рилски спортист
КРГерманея (Сб)
0:2Пирин (Разлог)
КРСептември (Сим)
0:0Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)
1:1Спортист (Своге)

"А" ОФГ Пз - IX кръг

13 октомври 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)
4:2Марица (Белово)
КР Вихър (Ветрен)
0:3Величково
КР   Оборище II (Пан)
0:0Родопи (Коз)
КРТракиец (Глав)
2:0Локомотив (Септ)
КРБрацигово 
3:0Тракия (Пз)

14 октомври 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

КР Чико-Бунара (Бяга)
1:0Балкан (Варвара)
КРСпартак (Кал)
1:2Левски (Пат)
КР Сарая
4:0Ботев (М. клисура)

Обл. п-во за деца - V кръг

13 октомври 2018 г. (събота) - 12:00 ч.

КРХебър (Пз)7:0Чепинец (Вел)   
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
10+1625
2Пирин (Разлог)
10+1723
3 Оборище (Панагюрище)
10+821
 4  Сливнишки герой (Сливница)
10+819
5 Банско
10+1019
6 Вихрен (Сандански)
10 016
7Рилски спортист (Самоков)
10-3 15
8Чавдар (Етрополе)
10+715
9Миньор (Перник)
10+413
10
Беласица (Петрич)
10+313
11Германея (Сапарева баня)
10-713
 12 Балкан (Ботевград)
10-312
13Марек (Дупница)
10 011
14Септември (Симитли)
10-511
 15  Ботев (Ихтиман)
10-79
16Надежда (Доброславци)
10-138
17Спортист (Своге)
10-116
18Велбъжд (Кюстендил)
10-242
 

Подробно класиране

Голмайстори (след IX кръг) - ЮЗ ТЛ

11Христо СпасовБанско
9Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
6Красимир ШапкаровПирин (Разлог)
6Тодор ЧаворскиМиньор (Перник)
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XI кръг

20 октомври 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Марек (Дупница)-:-Хебър (Пз)
16:00Оборище (Пан)
-:-Ботев (Ихтиман)
16:00Надежда (Добр)
-:-Балкан (Бот)
16:00Велбъжд (Кн)
-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Пирин (Разлог)
-:-Сливнишки герой
16:00Вихрен (Санд)
-:-Банско
16:00Беласица (Пч)
-:-Германея (Сб)
16:00Рилски спортист
-:-Септември (Сим)
16:00Спортист (Своге)
-:-Миньор (Пк)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)
9+2222
2Левски (Паталеница)
9+821
3Чепинец (Велинград)
9+1220
 4 Балкан (Варвара)
9+1120
5Величково
9+917
6Брацигово
9+715
7Сарая
9+414
 8 Вихър (Ветрен)9+313
9Тракиец (Главиница)
9-912
10
Оборище II (Панагюрище)
9 010
11Родопи (Козарско)
9-58
 12 Тракия (Пазарджик)
9-108
13Спартак (Калугерово)
9-67
14Марица (Белово)
9-77
 15  Ботев (Момина клисура)
9-215
 16 Локомотив (Септември)
9-183
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - X кръг

20 октомври 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Марица (Белово)
-:-Оборище II (Пан)
16:00   Левски (Пат)
-:-Тракиец (Глав)
16:00Величково
-:-Тракия (Пз)
16:00Локомотив (Септ)
-:-Брацигово

21 октомври 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Вихър (Ветрен)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Родопи (Коз)-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Ботев (М. клисура)
-:-Спартак (Кал)
16:00Балкан (Варвара)
-:-Сарая

Кой е тук?

В момента има 37 посетителя в сайта

Приятели

. .
.