Лидерът Малеш гостува в Кресна

СКОНТО ООД

altech.bg%20
Лидерът Малеш гостува в Кресна ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 10 Април 2010 23:06

 
Играчите на Малеш отдавна лишиха от интрига първенството в Югозападната "В" група

Визита на стабилният в изявите си тим на Перун (Кресна) се задава за лидерът Малеш (Микрево). Срещата е от ХХХ кръг на Югозападната „В” група.

Съставът на Пирин (Разлог) посреща Бенковски (Костинброд).

Друг тим от челото – Сливнишки герой (Сливница) ще пътува до Елин Пелин, където се изправя срещу местния „Левски”.

Витоша (Бистрица) пък ще домакинства на гостуващият Нови Искър.

Отборът на Беласица (Петрич) ще приеме Велбъжд (Кюстендил).

Струмска слава (Радомир) излиза пред собствена публика срещу Ботев (Ихтиман).

Бенковски (Пазарджик) ще има за съперник Места (Хаджидимово).

Другият тим от областният град – „Хебър” ще гостува на Витоша (Долна Диканя).

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - II кръг

18 август 2018 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Септември (Сим)
-:-Хебър (Пз)
18:00Пирин (Разлог)
-:-Оборище (Пан)
18:00Сливнишки герой-:-Банско
18:00Рилски спортист
-:-Вихрен (Санд)
18:00Беласица (Пч)
-:-Велбъжд (Кн)
18:00Балкан (Бот)
-:-Марек (Дупница)
18:00Миньор (Пк)
-:-Чавдар (Етрополе)
18:00Германея (Сб)
-:-Ботев (Ихтиман)
18:00Спортист (Своге)-:-Надежда (Добр)

Контролна среща

19 август 2018 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Спартак (Кал)
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Пирин (Разлог)1+53
2Оборище (Панагюрище)1+33
3 Чавдар (Етрополе)
1+23
 4  Балкан (Ботевград)
1+23
5 Вихрен (Сандански)
1+13
6 Ботев (Ихтиман)
1+13
 Надежда (Доброславци)1+13
 Германея (Сапарева баня)
1+13
9Сливнишки герой (Сливница)
1 01

Хебър (Пазарджик)
1 01
11Марек (Дупница)
1-10
 12 Банско
1-10
 Беласица (Петрич)
1-10
 Миньор (Перник)
1-10
 15  Спортист (Своге)1-20
16Септември (Симитли)
1-20
17Рилски спортист (Самоков)
1-30
18Велбъжд (Кюстендил)1-50
 

Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - III кръг

25 август 2018 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Хебър (Пз)
-:-Балкан (Бот)
18:00Оборище (Пан)-:-Беласица (Пч)
18:00Банско
-:-Септември (Сим)
18:00Чавдар (Етрополе)
-:-Германея (Сб)
18:00Ботев (Ихтиман)
-:-Сливнишки герой
18:00Велбъжд (Кн)
-:-Спортист (Своге)
18:00Надежда (Добр)-:-Миньор (Пк)
18:00Вихрен (Санд)
-:-Пирин (Разлог)
18:00Марек (Дупница)
-:-Рилски спортист

Крайно класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)30+10682
2Брацигово30+5368
3 Балкан (Варвара)30+5367
 4 Левски (Паталеница)30+3262
5Чепинец (Велинград)
30+5361
6Величково
30+340
7Вихър (Ветрен)
30-2839
 8 Оборище II (Панагюрище)
30-839
9Сарая
30-338
10
Локомотив (Септември)
30-2234
11Тракиец (Главиница)30-1933
 12 Тракия (Пазарджик)
30-3932
13Родопи (Козарско)
30-1731
14Спартак (Калугерово)30-2127
 15  Братаница30-5724
16Зенит (Ветрен дол)30-8613
 

Есенно класиране

shopsector.com%20

Кой е тук?

В момента има 55 посетителя в сайта

Приятели

. .
.