СКОНТО ООД

altech.bg%20
„Струмска слава” удари „Велбъжд” в Кюстендил ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 30 Март 2010 14:02

 
Футболистите на Струмска слава (Радомир) отказаха "Велбъжд" в Кюстендил

Неприятна загуба на собствен терен записа съставът на Велбъжд (Кюстендил). Тимът от града под Хисарлъка загуби от Струмска слава (Радомир) с 0-2. Трите точки за гостите подпечатаха Тодор Зюмбулев (29) и Деян Стоилов (62).

Отборът на Бенковски (Пз) взе с 0-2 областното дерби със съгражданите си от „Хебър”. По едно попадение в двете части на срещата отбеляза Атанас Иванов (37, 58).

Шест безответни гола в мрежата на гостуващият Витоша (Долна Диканя) заби убедителният лидер – Малеш (Микрево). По 2 попадения вкараха Георги Жежев (7-дузпа, 77) и Васил Ташев (55, 87), а по веднъж се разписаха Атанас Атанасов (9) и Калоян Зарчов (25).

Беласица (Петрич) се прибра с 3 точки от Костинброд. Ветеранът Васил Чергов откри за гостите в 16-та минута. Пет минути по-късно щатният реализатор на Бенковски (Костинброд) Спас Спасов възстанови равенството. В 87-та минута Марин Дамянов наказа домакините за крайното 1-2.

Пирин (Разлог) спечели с 0-2 визитата си в Елин Пелин срещу местният „Левски”. Борислав Костадинов (50) и Петър Шошов (69) решиха изхода на мача в полза на гостите.

Отборите на Ботев (Ихтиман) и Перун (Кресна) завършиха 1-1. Венцислав Стоянов откри за гостите в 35-та минута, а Владимир Ангелов в 84-та фиксира равенството.

Димитър Парасков наказа Германея (Сапарева баня) при домакинският успех на Места (Хаджидимово) с 1-0. Той бе точен в 51-та минута.

Сливнишки герой (Сливница) измъкна минимален успех с 1-0 срещу Витоша (Бистрица). Победният удар реализира таранът Христо Петров в 10-та минута.

 
sport83.com/bg Magicshop.bg
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXIII кръг

25 май 2018 г. (петък) - 18:00 ч.

КР  Балкан (Бот)1:1Банско             

26 май 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Чавдар (Етрополе)-:-Септември (Сим)     

26 май 2018 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00
Хебър (Пз)-:-Сливнишки герой
18:00Вихрен (Санд)-:-Свобода (Пещера)
18:00Миньор (Пк)-:-Марек (Дупница)
18:00Пирин (Разлог)-:-Пирин (ГД)
18:00Германея (Сб)-:-Рилски спортист
18:00Беласица (Пч)-:-Ботев (Ихтиман)
18:00ОФК Елин Пелин-:-ЦСКА 1948 (Сф)

"А" ОФГ Пз - XX кръг

24 май 2018 г. (четвъртък) - 18:00 ч.

КРСпартак (Кал)0:6Чепинец (Вел)        
КРЧико-Бунара (Бяга)9:1Родопи (Коз)
КРБалкан (Варвара)5:0Локомотив (Септ)
КРВеличково5:1Левски (Пат)
КРБрацигово8:2Оборище II (Пан)
КРБратаница1:3Сарая
КРТракиец (Глав)1:1Вихър (Ветрен)
СЛЗенит (В. дол)0:3Тракия (Пз)
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)32+7688
2Хебър (Пазарджик)32+4882
3 Вихрен (Сандански)32+1958
 4  Банско33+1452
5 Миньор (Перник)32+1050
6 Чавдар (Етрополе)
32+1248
7 Септември (Симитли)
32+947
8Сливнишки герой (Сливница)
32+944
9Балкан (Ботевград)
33-841
10
Пирин (Разлог)
32+338
11Беласица (Петрич)
32-838
 12 Ботев (Ихтиман)
32-2437
13Свобода (Пещера)32-2037
14Марек (Дупница)32-1236
 15  Рилски спортист (Самоков)32-1033
16Германея (Сапарева баня)32-2931
17Пирин (Гоце Делчев)32-4028
18ОФК Елин Пелин32-4921
 

Есенно класиране

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)29+10379
2Брацигово29+4665
3 Балкан (Варвара)29+4564
 4 Чепинец (Велинград)
29+5661
5Левски (Паталеница)
29+2959
6Величково
29+640
7Вихър (Ветрен)
29-2039
 8 Оборище II (Панагюрище)
29-838
9Сарая
29-635
10
Локомотив (Септември)
29-2233
11Тракиец (Главиница)29-1932
 12 Тракия (Пазарджик)
29-3632
13Родопи (Козарско)
29-1730
14Спартак (Калугерово)29-1427
 15  Братаница29-6021
16Зенит (Ветрен дол)29-8313
 

Есенно класиране

shopsector.com%20
 

Кой е тук?

В момента има 91 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер