СКОНТО ООД

altech.bg%20
„Струмска слава” удари „Велбъжд” в Кюстендил ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 30 Март 2010 14:02

 
Футболистите на Струмска слава (Радомир) отказаха "Велбъжд" в Кюстендил

Неприятна загуба на собствен терен записа съставът на Велбъжд (Кюстендил). Тимът от града под Хисарлъка загуби от Струмска слава (Радомир) с 0-2. Трите точки за гостите подпечатаха Тодор Зюмбулев (29) и Деян Стоилов (62).

Отборът на Бенковски (Пз) взе с 0-2 областното дерби със съгражданите си от „Хебър”. По едно попадение в двете части на срещата отбеляза Атанас Иванов (37, 58).

Шест безответни гола в мрежата на гостуващият Витоша (Долна Диканя) заби убедителният лидер – Малеш (Микрево). По 2 попадения вкараха Георги Жежев (7-дузпа, 77) и Васил Ташев (55, 87), а по веднъж се разписаха Атанас Атанасов (9) и Калоян Зарчов (25).

Беласица (Петрич) се прибра с 3 точки от Костинброд. Ветеранът Васил Чергов откри за гостите в 16-та минута. Пет минути по-късно щатният реализатор на Бенковски (Костинброд) Спас Спасов възстанови равенството. В 87-та минута Марин Дамянов наказа домакините за крайното 1-2.

Пирин (Разлог) спечели с 0-2 визитата си в Елин Пелин срещу местният „Левски”. Борислав Костадинов (50) и Петър Шошов (69) решиха изхода на мача в полза на гостите.

Отборите на Ботев (Ихтиман) и Перун (Кресна) завършиха 1-1. Венцислав Стоянов откри за гостите в 35-та минута, а Владимир Ангелов в 84-та фиксира равенството.

Димитър Парасков наказа Германея (Сапарева баня) при домакинският успех на Места (Хаджидимово) с 1-0. Той бе точен в 51-та минута.

Сливнишки герой (Сливница) измъкна минимален успех с 1-0 срещу Витоша (Бистрица). Победният удар реализира таранът Христо Петров в 10-та минута.

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXIX кръг

24 април 2019 г. (сряда) - 16:00 ч.

КРРилски спортист2:3Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
0:0Чавдар (Етрополе)
КРБеласица (Пч)
1:0Сливнишки герой
КРМиньор (Пк)
4:3Балкан (Бот)
КРВелбъжд (Кн)
1:4Надежда (Добр)
КРМарек (Дупница)
2:1Банско
КРВихрен (Санд)
3:1Ботев (Ихтиман)
КРПирин (Разлог)
1:2Септември (Сим)
КРСпортист (Своге)
5:1Германея (Сб)
hippoland.net

"А" ОФГ Пз - XXIII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРСарая
4:2Левски (Пат)
КР Оборище II (Пан)
3:0Балкан (Варвара)
КРБрацигово
2:0Величково
КРТракиец (Глав)
3:1Тракия (Пз)  
КР   Вихър (Ветрен)
2:1Марица (Белово)

21 април 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)
2:0Родопи (Коз)
КР Чико-Бунара (Бяга)
10:1Ботев (М. клисура) 
КРСпартак (Кал)
1:3Локомотив (Септ)

Обл. п-во за деца - XII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)0:6Хебър (Пз)           
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)28+3972
2Оборище (Панагюрище)28+2765
3 Сливнишки герой (Сливница)
28+2550
 4  Банско
28+2050
5 Вихрен (Сандански)
28+949
6 Миньор (Перник)
28+1445
7Пирин (Разлог)
28+1144
8Рилски спортист (Самоков)28+139
9Беласица (Петрич)28+636
10
Чавдар (Етрополе)28+936
11Септември (Симитли)
28-432
 12 Балкан (Ботевград)
28-1431
13Марек (Дупница)
28-630
14Надежда (Доброславци)
28-1830
 15  Германея (Сапарева баня)
28-2229
16Спортист (Своге)28-1927
17Ботев (Ихтиман)28-3425
18Велбъжд (Кюстендил)28-448
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXVII кръг)

23Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
19Христо СпасовБанско
13Мариан ХаджиевСл. герой (Сливница)
12Васил ТачевБеласица/Оборище
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
23+7264
2Чепинец (Велинград)
23+3052
3Сарая
23+1944
 4 Левски (Паталеница)
23+1740
5Балкан (Варвара)
23+2039
6Брацигово
23+1438
7Тракиец (Главиница)
23-1234
 8 Величково
23+230
9Тракия (Пазарджик)
23-1528
10
Вихър (Ветрен)
23 -1327
11Спартак (Калугерово)
23 027
 12 Оборище II (Панагюрище)
23-1226
13Марица (Белово)
23-2120
14Локомотив (Септември)
23-3618
 15  Родопи (Козарско)
23-1617
 16 Ботев (Момина клисура)
23-4911
 

Есенно класиране  Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XXIV кръг

26 април 2019 г. (петък) - 16:00 ч.

16:00Марица (Белово)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Величково-:-Вихър (Ветрен)
16:00 Локомотив (Септ)
-:- Тракиец (Глав)
16:00Ботев (М. клисура)
-:-Сарая
16:00Балкан (Варвара)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Левски (Пат)
-:- Спартак (Кал)
16:00Тракия (Пз)
-:-Брацигово
16:00 Родопи (Коз)-:-Оборище II (Пан)

Кой е тук?

В момента има 48 посетителя в сайта

Приятели

. .
.