СКОНТО ООД

altech.bg%20
Леден душ за Бенковски (Пз) ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 26 Март 2010 18:14
 
Отборът на Бенковски (Костинброд) нанесе неприятно домакинско поражение с 1-2 на съименникът си от Пазарджик

 

Съставът на Бенковски (Пазарджик) сюрпризира неприятно с феновете си с поражение 1-2 от гостуващият Бенковски (Костинброд). Срещата от ХXVI кръг на Югозападната трета дивизия започна опитимистично за домакините. Те поведоха чрез Атанас Велев в 26-та минута. След почивката гостите осъществиха пълен обрат с 2 попадения на Стоил Кръстев (79, 85). Съставът на Спас Спасов показа хроничната си слабост да допуска голове в заключителните минути на своите мачове.

Радослав Симеонов прекъсна уникалната серия от 21 поредни успеха на Малеш (Микрево). Играчът на Витоша (Бистрица) се разписа в 70-та минута за победното 1-0 срещу гостуващият лидер в трета дивизия.

В нервен мач домакините от Перун (Кресна) надхитриха Пирин (Разлог) също с 1-0. Точен в 23-та минута бе Йордан Грънчаров.

Петър Петров (20) и Ивайло Славов (60) осигуриха първи пълен успех за Витоша (Долна Диканя) - 2:0 срещу гостуващият Левски (Елин Пелин).

Миньор (Бобов дол) измъкна трите точки след 0-1 при визитата си на Ботев (Ихтиман). Точен в 51-та минута бе Иван Илиев.

В зрелищен мач Беласица (Петрич) и Сливнишки герой (Сливница) завършиха 3-3. Домакините поведоха с класическото 3-0 чрез Методи Стоименов (5), Андон Янкулов (14) и Георги Славков (61). Само за 6 минути гостите възстановиха равенството. Димитър Харизанов (75), Мариян Хаджиев (79) и Николай Величков (81) лишиха "Бела" от пълният успех.

С 1 точка от Радомир се прибра тимът на Нови Искър. Двата отбора завършиха 1-1. Светослав Кирилов от гостите си отбеляза автогол в 14-та минута, а в 90-та Веселин Стоянов фиксира "хикса".

По един гол си размениха и съставите на Германея (Сапарева баня) и Велбъжд (Кюстендил). Гостите откриха чрез Радостин Джогански в 19-та минута, а за домакините в 76-та вкара Марио Карачорски.

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XV кръг

10 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

КРСпортист (Своге)
0:0Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
2:1Балкан (Бот)
КРМарек (Дупница)
4:0Надежда (Добр)
КРПирин (Разлог)
1:0Ботев (Ихтиман)
КРГерманея (Сб)
0:2Сливнишки герой
КРВихрен (Санд)
1:0Велбъжд (Кн)
КРБеласица (Пч)
0:1Банско
КРРилски спортист
2:2Чавдар (Етрополе)
КРМиньор (Пк)
1:0Септември (Сим)

"А" ОФГ Пз - XIII кръг

10 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

КР Брацигово
0:3Балкан (Варвара)
КР    Локомотив (Септ)
0:7Левски (Пат)
КР Сарая4:0 Вихър (Ветрен)
КР  Тракиец (Глав)
1:0Родопи (Коз)

11 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЧико-Бунара (Бяга)
3:0Чепинец (Вел)
КРСпартак (Кал)
2:0Марица (Белово)
КР Оборище II (Пан)
0:0Величково
КР Тракия (Пз)
3:0Ботев (М. клисура)
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
15+2138
2Оборище (Панагюрище)
15+1536
3 Сливнишки герой (Сливница)
15+1531
 4  Пирин (Разлог)
15+1530
5 Вихрен (Сандански)
15+529
6 Банско
15+1429
7Миньор (Перник)
15+323
8Чавдар (Етрополе)
15+920
9Рилски спортист (Самоков)
15-520
10
Германея (Сапарева баня)
15-820
11Беласица (Петрич)
15+519
 12 Балкан (Ботевград)
15-816
13Ботев (Ихтиман)
15-816
14Марек (Дупница)
15-314
 15  Септември (Симитли)
15-813
16Надежда (Доброславци)
15-2012
17Спортист (Своге)
15-148
18Велбъжд (Кюстендил)
15-283
 

Подробно класиране

Голмайстори (до XIV кръг) - ЮЗ ТЛ

16Христо СпасовБанско
15Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
8Руслан ИвановХебър (Пазарджик)
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XVI кръг

17 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Хебър (Пз)
-:-Миньор (Пк)
14:00Оборище (Пан)
-:-Вихрен (Санд)
14:00Ботев (Ихтиман)
-:-Беласица (Пч)
14:00Балкан (Бот)
-:-Сливнишки герой
14:00Септември (Сим)
-:-Германея (Сб)
14:00Чавдар (Етрополе)
-:-Пирин (Разлог)
14:00Банско
-:-Спортист (Своге)
14:00Велбъжд (Кн)-:-Марек (Дупница)
14:00Надежда (Добр)
-:-Рилски спортист

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
13+3534
2Левски (Паталеница)
13+2431
3Чепинец (Велинград)
13+1929
 4 Балкан (Варвара)
13+1426
5Брацигово
13+1022
6Сарая
13+922
7Величково
13+1021
 8 Тракиец (Главиница)
13-1219
9Тракия (Пазарджик)
13-617
10
Спартак (Калугерово)
13+215
11Вихър (Ветрен)
13-614
 12 Оборище II (Панагюрище)
13-413
13Родопи (Козарско)
13-89
14Марица (Белово)
13-179
 15  Ботев (Момина клисура)
13-345
 16 Локомотив (Септември)
13-363
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XIV кръг

17 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Марица (Белово)
-:-Тракиец (Глав)  
14:00Величково-:-Левски (Пат)
14:00Родопи (Коз)
-:-Брацигово
14:00Балкан (Варвара)
-:-Тракия (Пз)   

18 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чепинец (Вел)
-:-Сарая
14:00Оборище II (Пан)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
14:00   Ботев (М. клисура)
-:-Локомотив (Септ)
14:00  Вихър (Ветрен)-:-Спартак (Кал)

Кой е тук?

В момента има 77 посетителя в сайта

Приятели

. .
.