СКОНТО ООД

altech.bg%20
Витоша (Бистрица) ще се доказва срещу „Малеш” ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 24 Март 2010 10:01

 
Играчите на Витоша (Бистрица) ще бранят шестото си място в трета дивизия

Съставът на Витоша (Бистрица) ще домакинства на убедителният лидер в Югозападната „В” група - Малеш (Микрево). Тази среща, както и всички останали мачове от междинният ХХVI кръг ще се играят днес от 15 часа.

Съставът на Малеш (Микрево) до момента е навъртял 21 поредни победи в трета дивизия.

Без капитанът си Юлиян Кръстев Велбъжд (Кюстендил) ще гостува на стадион „Бончук” в Дупница на Германея (Сапарева баня).

Бенковски (Пазарджик) ще приеме съименникът си от Костинброд.

На стадион „Цар Самуил” в Петрич „Беласица” посреща Сливнишки герой (Сливница). За домакините под въпрос е участието на опитният Васил Чергов.

Трудна домакинска задача очаква Ботев (Ихтиман). Тимът ще приеме стабилният в изявите си Миньор (Бобов дол).

Здрав сблъсък чакат и в Кресна, където местният „Перун” ще се изправи срещу Пирин (Разлог).

Витоша (Долна Диканя) има шанс да увеличи точките си срещу гостите от Левски (Елин Пелин).

Протоколно домакинство се очертава за отборът на Струмска слава (Радомир), който ще гони победата срещу Нови Искър.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XI кръг

17 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

КРВихрен (Санд)2:1Оборище (Пан)
КРЧавдар (Етрополе)2:1Пирин (ГД)
КРРилски спортист2:0Банско
КРВелбъжд (Кн)0:0Левски (Чепинци)
КРБалкан (Бот)2:0Беласица (Пч)
КРНадежда (Добр)0:2ФК Кюстендил
КРПирин (Разлог)1:3Марек (Дупница)
КРСливнишки герой1:1Ботев (Ихтиман)
КРПерун (Кресна)1:0Гранит (Владая)

"А" РГ Пз - X кръг

17 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

КРЛевски (Ракитово)0:2Величково
КРЛозен2:3Сарая
КРВихър (Ветрен)3:0Тракия (Пз)
КРБрацигово2:0Марица (Белово)
КРБалкан (Варвара)5:0Тракиец (Глав)          

18 октомври 2020 г. (неделя) - 16:00 ч.

СЛЧепинец (Вел)3:0Оборище II (Пан)
КРЛевски (Пат)0:1Чико-Бунара (Бяга) 
КРЛокомотив (Септ)4:1Родопи (Коз)   
 Спартак (Кал)-почива

Обл. п-во за деца - IV кръг

18 октомври 2020 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)6:1Локомотив (Септ)
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)11+1626
2Вихрен (Сандански)11+1326
3Беласица (Петрич)11+824
4ФК Кюстендил11+19 23
5Чавдар (Етрополе)11+619
6Оборище (Панагюрище)11+317
7Пирин (Гоце Делчев)11+716
8
Надежда (Доброславци)11-115
9
Ботев (Ихтиман)11+215
10
Балкан (Ботевград)11+214
11Сливнишки герой (Сливница)11 013
12Рилски спортист (Самоков)11-412
13Гранит (Владая)11-1012
14Пирин (Разлог)11-911
 15  Велбъжд (Кюстендил)11-1111
16Левски (Чепинци)11-1110
17Перун (Кресна)11-138
18Банско11-171
  

ЮЗ Трета лига - XII кръг

24 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Оборище (Пан)-:-Надежда (Добр)
16:00Марек (Дупница)-:-Пирин (ГД)
16:00Гранит (Владая)-:-Рилски спортист
16:00Ботев (Ихтиман)-:-Балкан (Бот)
16:00Пирин (Разлог)-:-Сливнишки герой
16:00Левски (Чепинци)-:-Перун (Кресна)
ОТЛБеласица (Пч)-:-Вихрен (Санд)
16:00ФК Кюстендил-:-Велбъжд (Кн)
16:00Банско-:-Чавдар (Етрополе)
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)10+3030
 2 Балкан (Варвара)10+2327
3Брацигово9+2724
 4 Левски (Паталеница)10+1821
5Чепинец (Велинград)10+1117
6Марица (Белово)9+515
7Величково9+114
 8 Тракиец (Главиница)10+214
9Вихър (Ветрен)9-410
10
Локомотив (Септември)10-1010
11Родопи (Козарско)9-310
 12 Левски (Ракитово)9-19
13Спартак (Калугерово)9-198
14Тракия (Пазарджик)9-117
15Оборище II (Панагюрище)10-197
16Сарая9-303
17Лозен9-201
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - XI кръг

24 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00   Марица (Белово)-:-Левски (Ракитово)
16:00   Родопи (Коз)-:-Балкан (Варвара)
16:00 Величково-:-Вихър (Ветрен)
16:00              Тракия (Пз)-:-Лозен

25 октомври 2020 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Чепинец (Вел)    
16:00Оборище II (Пан)-:-Брацигово
16:00Сарая-:-Спартак (Кал)
16:00Тракиец (Глав)-:-Левски (Пат)
 Локомотив (Септ)-почива

Кой е тук?

В момента има 23 посетителя в сайта

Приятели

. .
.