СКОНТО ООД

altech.bg%20
Витоша (Бистрица) ще се доказва срещу „Малеш” ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 24 Март 2010 09:01

 
Играчите на Витоша (Бистрица) ще бранят шестото си място в трета дивизия

Съставът на Витоша (Бистрица) ще домакинства на убедителният лидер в Югозападната „В” група - Малеш (Микрево). Тази среща, както и всички останали мачове от междинният ХХVI кръг ще се играят днес от 15 часа.

Съставът на Малеш (Микрево) до момента е навъртял 21 поредни победи в трета дивизия.

Без капитанът си Юлиян Кръстев Велбъжд (Кюстендил) ще гостува на стадион „Бончук” в Дупница на Германея (Сапарева баня).

Бенковски (Пазарджик) ще приеме съименникът си от Костинброд.

На стадион „Цар Самуил” в Петрич „Беласица” посреща Сливнишки герой (Сливница). За домакините под въпрос е участието на опитният Васил Чергов.

Трудна домакинска задача очаква Ботев (Ихтиман). Тимът ще приеме стабилният в изявите си Миньор (Бобов дол).

Здрав сблъсък чакат и в Кресна, където местният „Перун” ще се изправи срещу Пирин (Разлог).

Витоша (Долна Диканя) има шанс да увеличи точките си срещу гостите от Левски (Елин Пелин).

Протоколно домакинство се очертава за отборът на Струмска слава (Радомир), който ще гони победата срещу Нови Искър.

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:
hippoland.net
obuvkigido.com

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
18+2842
2Септември (Симитли)17+2041
3Спортист (Своге)18+1037
4Вихрен (Сандански)18+10 37
5Оборище (Панагюрище)18+1534
6ФК Кюстендил18+1032
7Сливнишки герой (Сливница)18+527
8
Банско17+826
9
Чавдар (Етрополе)18+423
10
Беласица (Петрич)18-522
11Ботев (Ихтиман)18-1022
  12Надежда (Доброславци)18-718
13Пирин (Разлог)18-1017
14Марек (Дупница)18-2016
 15  Балкан (Ботевград)18-1715
16Рилски спортист (Самоков)18-2011
17Перун (Кресна)18-317
 

Есенно класиране Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XVII кръг)

13Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
10Росен ЙордановМарек (Дупница)
10Борислав ХазуровСептември (Сим)
shopsector.com%20

Временно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)16+5244
2Брацигово15+3837
3Чепинец (Велинград)16+2934
 4 Балкан (Варвара)15+2729
5Локомотив (Септември)16+1329
6Марица (Белово)16+926
7Левски (Паталеница)16+122
 8 Спартак (Калугерово)16-1121
9Величково16+319
10
Тракиец (Главиница)16-1017
11Родопи (Козарско)16-817
 12 Сарая16-2412
13Лозен16-4211
14Тракия (Пазарджик)16-2111
 15  Вихър (Ветрен)16-566
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 9 посетителя в сайта

Приятели

. .
.