Витоша (Бистрица) ще се доказва срещу „Малеш”

СКОНТО ООД

altech.bg%20
Витоша (Бистрица) ще се доказва срещу „Малеш” ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 24 Март 2010 10:01

 
Играчите на Витоша (Бистрица) ще бранят шестото си място в трета дивизия

Съставът на Витоша (Бистрица) ще домакинства на убедителният лидер в Югозападната „В” група - Малеш (Микрево). Тази среща, както и всички останали мачове от междинният ХХVI кръг ще се играят днес от 15 часа.

Съставът на Малеш (Микрево) до момента е навъртял 21 поредни победи в трета дивизия.

Без капитанът си Юлиян Кръстев Велбъжд (Кюстендил) ще гостува на стадион „Бончук” в Дупница на Германея (Сапарева баня).

Бенковски (Пазарджик) ще приеме съименникът си от Костинброд.

На стадион „Цар Самуил” в Петрич „Беласица” посреща Сливнишки герой (Сливница). За домакините под въпрос е участието на опитният Васил Чергов.

Трудна домакинска задача очаква Ботев (Ихтиман). Тимът ще приеме стабилният в изявите си Миньор (Бобов дол).

Здрав сблъсък чакат и в Кресна, където местният „Перун” ще се изправи срещу Пирин (Разлог).

Витоша (Долна Диканя) има шанс да увеличи точките си срещу гостите от Левски (Елин Пелин).

Протоколно домакинство се очертава за отборът на Струмска слава (Радомир), който ще гони победата срещу Нови Искър.

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

Контролна среща

12 август 2018 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРБенковски (Кост)3:3Чепинец (Вел)  

ЮЗ Трета лига - I кръг

11 август 2018 г. (събота) - 18:00 ч.

КРХебър (Пз)
1:1Сливнишки герой
КРОборище (Пан)4:1Рилски спортист
КРСептември (Сим)
0:2Балкан (Бот)
КРБанско
1:2Германея (Сб)
КРБотев (Ихтиман)
2:1Миньор (Пк)
КРЧавдар (Етрополе)
3:1Спортист (Своге)
КРНадежда (Добр)2:1Беласица (Пч)
КРВелбъжд (Кн)0:5Пирин (Разлог)
КРВихрен (Санд)
3:2Марек (Дупница)
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Пирин (Разлог)1+53
2Оборище (Панагюрище)1+33
3 Чавдар (Етрополе)
1+23
 4  Балкан (Ботевград)
1+23
5 Вихрен (Сандански)
1+13
6 Ботев (Ихтиман)
1+13
 Надежда (Доброславци)1+13
 Германея (Сапарева баня)
1+13
9Сливнишки герой (Сливница)
1 01

Хебър (Пазарджик)
1 01
11Марек (Дупница)
1-10
 12 Банско
1-10
 Беласица (Петрич)
1-10
 Миньор (Перник)
1-10
 15  Спортист (Своге)1-20
16Септември (Симитли)
1-20
17Рилски спортист (Самоков)
1-30
18Велбъжд (Кюстендил)1-50
 

Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - II кръг

18 август 2018 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Септември (Сим)
-:-Хебър (Пз)
18:00Пирин (Разлог)
-:-Оборище (Пан)
18:00Сливнишки герой-:-Банско
18:00Рилски спортист
-:-Вихрен (Санд)
18:00Беласица (Пч)
-:-Велбъжд (Кн)
18:00Балкан (Бот)
-:-Марек (Дупница)
18:00Миньор (Пк)
-:-Чавдар (Етрополе)
18:00Германея (Сб)
-:-Ботев (Ихтиман)
18:00Спортист (Своге)-:-Надежда (Добр)

Крайно класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)30+10682
2Брацигово30+5368
3 Балкан (Варвара)30+5367
 4 Левски (Паталеница)30+3262
5Чепинец (Велинград)
30+5361
6Величково
30+340
7Вихър (Ветрен)
30-2839
 8 Оборище II (Панагюрище)
30-839
9Сарая
30-338
10
Локомотив (Септември)
30-2234
11Тракиец (Главиница)30-1933
 12 Тракия (Пазарджик)
30-3932
13Родопи (Козарско)
30-1731
14Спартак (Калугерово)30-2127
 15  Братаница30-5724
16Зенит (Ветрен дол)30-8613
 

Есенно класиране

shopsector.com%20

Кой е тук?

В момента има 123 посетителя в сайта

Приятели

. .
.