СКОНТО ООД

altech.bg%20
Домакинства за тимовете в челото ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 20 Март 2010 19:00

 
Отборът на "Сливнишки герой" ще има най-стойностен съперник от челниците

Първите четири отбора в Югозападната „В” група ще играят пред собствена публика през този уикенд.

Категоричният водач Малеш (Микрево) ще има съседски сблъсък с тима на Беласица (Петрич).

Вторият в трета дивизия – Миньор (Бобов дол) пък посреща Перун (Кресна).

Следващият в подреждането - Сливнишки герой (Сливница) ще има за съперник гостите от Бенковски (Пазарджик).

Отборът на Пирин (Разлог) ще играе за втори път тази седмица на свой терен. Играчите на наставникът Иван Стойчев вече нямат право на грешка срещу Витоша (Долна Диканя).

Прогресиращият Места (Хаджидимово) излиза на своя стадион „Димитър Лекин” срещу Ботев (Ихтиман).

Левски (Елин Пелин) ще има трудна задача срещу добре комплектованият тим на Витоша (Бистрица).

В опит за спасение Хебър (Пазарджик) приема Струмска слава (Радомир).

Два от клубовете без победа от началато на годината – Нови Искър и Германея (Сапарева баня) ще играят един срещу друг на стадиона в Требич.

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:
hippoland.net
obuvkigido.com

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
18+2842
2Септември (Симитли)17+2041
3Спортист (Своге)18+1037
4Вихрен (Сандански)18+10 37
5Оборище (Панагюрище)18+1534
6ФК Кюстендил18+1032
7Сливнишки герой (Сливница)18+527
8
Банско17+826
9
Чавдар (Етрополе)18+423
10
Беласица (Петрич)18-522
11Ботев (Ихтиман)18-1022
  12Надежда (Доброславци)18-718
13Пирин (Разлог)18-1017
14Марек (Дупница)18-2016
 15  Балкан (Ботевград)18-1715
16Рилски спортист (Самоков)18-2011
17Перун (Кресна)18-317
 

Есенно класиране Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XVII кръг)

13Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
10Росен ЙордановМарек (Дупница)
10Борислав ХазуровСептември (Сим)
shopsector.com%20

Временно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)16+5244
2Брацигово15+3837
3Чепинец (Велинград)16+2934
 4 Балкан (Варвара)15+2729
5Локомотив (Септември)16+1329
6Марица (Белово)16+926
7Левски (Паталеница)16+122
 8 Спартак (Калугерово)16-1121
9Величково16+319
10
Тракиец (Главиница)16-1017
11Родопи (Козарско)16-817
 12 Сарая16-2412
13Лозен16-4211
14Тракия (Пазарджик)16-2111
 15  Вихър (Ветрен)16-566
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 7 посетителя в сайта

Приятели

. .
.