СКОНТО ООД

altech.bg%20
„Чепинец” ще бори голова суша в Костинброд ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 20 Март 2010 19:28

 Чепинец (Велинград) и Бенковски (Костинброд) ще играят за 10-ти път в последните 10 години

С амбиция да прекъсне негативната си поредица от 7 поредни загуби тръгва към Костинброд съставът на „Чепинец”. Възпитаниците на Димитър Муртин ще имат неделна визита на местният „Бенковски”.

Статистиката сочи, че в гостуванията си велинградският отбор не е вкарвал гол в противниковата мрежа в продължение на 367 игрови минути.

Второто поредно гостуване на „Чепинец” пропуска контузеният вратар Камен Коцев. В отбора няма наказани състезатели.

 
Красимир Гачев

Тимът на „Бенковски” стартира годината с 2 минимални победи в Костинброд. Със спрени състезателни права е играещият наставник на домакините Георги Йорданов – Ламята. Подопечните на клубният шеф Красимир Гачев заемат 17-то място в класирането с актив от 21 точки.

Главен съдия на срещата ще бъде Димитър Стоилов (Кюстендил).

„Чепинец” и  „Бенковски” са играли общо 9 пъти в последните 10 години за първенството на „В” Югозападна футболна група. В тези срещи баланса на велинградчани е отрицателен - 2 победи, 2 равенства и 5 загуби, при голова разлика 8-14.

Сезон 2003/04 година
24.08.2003 – Бенковски (Кост) – Чепинец 2-2
29.02.2004 – Чепинец – Бенковски (Кост) 1-0

Сезон 2004/05 година
29.08.2004 – Бенковски (Кост) – Чепинец 2-1
13.03.2005 – Чепинец – Бенковски (Кост) 1-3

Сезон 2005/06 година
02.10.2005 – Чепинец – Бенковски (Кост) 0-1
02.04.2006 – Бенковски (Кост) – Чепинец 3-0

Сезон 2008/09 година
17.08.2008 – Велбъжд Кюстендил (Кн)* – Чепинец 1-0
26.02.2009 – Чепинец – Велбъжд Кюстендил (Кн)* 1-0

Сезон 2009/10 година
13.09.2009 – Чепинец – Бенковски (Кост) 2-2

* През сезон 2008/2009 г. тимът от Костинброд играеше формално под името на Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)

 
sport83.com/bg Magicshop.bg
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXII кръг

19 май 2018 г. (събота) - 18:00 ч.

КРМарек (Дупница)1:3Хебър (Пз)
КРСвобода (Пещера)3:3ОФК Елин Пелин
КРСливнишки герой4:0Балкан (Бот)
КРРилски спортист3:1Пирин (Разлог)
КРБотев (Ихтиман)0:0Банско
КРПирин (ГД)1:1Чавдар (Етрополе)
КРЦСКА 1948 (Сф)7:1Германея (Сб)
КРБеласица (Пч)2:1Вихрен (Санд)

19 май 2018 г. (събота) - 20:00 ч.

КРСептември (Сим)1:4Миньор (Пк)       

"А" ОФГ Пз - XXIX кръг

19 май 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

КРРодопи (Коз)2:2Тракия (Пз)
КРБрацигово3:4Братаница
КРВихър (Ветрен)3:2Оборище II (Пан)
КРЧико-Бунара (Бяга)10:0Локомотив (Септ)
СЛЗенит (В. дол)0:3 Балкан (Варвара)
КРТракиец (Глав)4:4Спартак (Кал)

19 май 2018 г. (събота) - 18:00 ч.

КР  Величково3:1Чепинец (Вел)
КРЛевски (Пат)5:2Сарая
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)32+7688
2Хебър (Пазарджик)32+4882
3 Вихрен (Сандански)32+1958
 4  Банско32+1451
5 Миньор (Перник)32+1050
6 Чавдар (Етрополе)
32+1248
7 Септември (Симитли)
32+947
8Сливнишки герой (Сливница)
32+944
9Балкан (Ботевград)
32-840
10
Пирин (Разлог)
32+338
11Беласица (Петрич)
32-838
 12 Ботев (Ихтиман)
32-2437
13Свобода (Пещера)32-2037
14Марек (Дупница)32-1236
 15  Рилски спортист (Самоков)32-1033
16Германея (Сапарева баня)32-2931
17Пирин (Гоце Делчев)32-4028
18ОФК Елин Пелин32-4921
 

Есенно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXIII кръг

26 май 2018 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00
Хебър (Пз)-:-Сливнишки герой
18:00Вихрен (Санд)-:-Свобода (Пещера)
18:00  Балкан (Бот)-:-Банско
18:00Миньор (Пк)-:-Марек (Дупница)
18:00Пирин (Разлог)-:-Пирин (ГД)
18:00Германея (Сб)-:-Рилски спортист
18:00Беласица (Пч)-:-Ботев (Ихтиман)
18:00Чавдар (Етрополе)-:-Септември (Сим)
18:00ОФК Елин Пелин-:-ЦСКА 1948 (Сф)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)28+9576
2Брацигово28+4062
3 Балкан (Варвара)28+4061
 4 Левски (Паталеница)28+3359
5 Чепинец (Велинград)28+5058
6Вихър (Ветрен)28-2038
7Оборище II (Панагюрище)
28-238
 8 Величково28+237
9Локомотив (Септември)28-1733
10
Сарая28-832
11Тракиец (Главиница)28-1931
 12 Родопи (Козарско)28-930
13Тракия (Пазарджик)28-3929
14Спартак (Калугерово)28-827
 15  Братаница28-5821
16Зенит (Ветрен дол)28-8013
 

Есенно класиране

shopsector.com%20

"А" ОФГ Пз - XX кръг

24 май 2018 г. (четвъртък) - 18:00 ч.

18:00Спартак (Кал)-:-Чепинец (Вел)        
18:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Родопи (Коз)
18:00Балкан (Варвара)-:-Локомотив (Септ)
18:00Величково-:-Левски (Пат)
18:00Брацигово-:-Оборище II (Пан)
18:00Братаница-:-Сарая
18:00Тракиец (Глав)-:-Вихър (Ветрен)
СЛЗенит (В. дол)0:3Тракия (Пз)
 

Кой е тук?

В момента има 63 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер