СКОНТО ООД

altech.bg%20
„Чепинец” ще бори голова суша в Костинброд ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 20 Март 2010 18:28

 Чепинец (Велинград) и Бенковски (Костинброд) ще играят за 10-ти път в последните 10 години

С амбиция да прекъсне негативната си поредица от 7 поредни загуби тръгва към Костинброд съставът на „Чепинец”. Възпитаниците на Димитър Муртин ще имат неделна визита на местният „Бенковски”.

Статистиката сочи, че в гостуванията си велинградският отбор не е вкарвал гол в противниковата мрежа в продължение на 367 игрови минути.

Второто поредно гостуване на „Чепинец” пропуска контузеният вратар Камен Коцев. В отбора няма наказани състезатели.

 
Красимир Гачев

Тимът на „Бенковски” стартира годината с 2 минимални победи в Костинброд. Със спрени състезателни права е играещият наставник на домакините Георги Йорданов – Ламята. Подопечните на клубният шеф Красимир Гачев заемат 17-то място в класирането с актив от 21 точки.

Главен съдия на срещата ще бъде Димитър Стоилов (Кюстендил).

„Чепинец” и  „Бенковски” са играли общо 9 пъти в последните 10 години за първенството на „В” Югозападна футболна група. В тези срещи баланса на велинградчани е отрицателен - 2 победи, 2 равенства и 5 загуби, при голова разлика 8-14.

Сезон 2003/04 година
24.08.2003 – Бенковски (Кост) – Чепинец 2-2
29.02.2004 – Чепинец – Бенковски (Кост) 1-0

Сезон 2004/05 година
29.08.2004 – Бенковски (Кост) – Чепинец 2-1
13.03.2005 – Чепинец – Бенковски (Кост) 1-3

Сезон 2005/06 година
02.10.2005 – Чепинец – Бенковски (Кост) 0-1
02.04.2006 – Бенковски (Кост) – Чепинец 3-0

Сезон 2008/09 година
17.08.2008 – Велбъжд Кюстендил (Кн)* – Чепинец 1-0
26.02.2009 – Чепинец – Велбъжд Кюстендил (Кн)* 1-0

Сезон 2009/10 година
13.09.2009 – Чепинец – Бенковски (Кост) 2-2

* През сезон 2008/2009 г. тимът от Костинброд играеше формално под името на Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XVI кръг

17 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

КРХебър (Пз)
3:2Миньор (Пк)
КРОборище (Пан)
1:1Вихрен (Санд)
КРБотев (Ихтиман)
1:2Беласица (Пч)
КРБалкан (Бот)
0:2Сливнишки герой
КРСептември (Сим)3:0Германея (Сб)
КРЧавдар (Етрополе)
2:3Пирин (Разлог)
КРБанско
1:0Спортист (Своге)
КРВелбъжд (Кн)1:2Марек (Дупница)

18 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРНадежда (Добр)
2:2Рилски спортист

"А" ОФГ Пз - XIV кръг

17 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

КРМарица (Белово)
1:4Тракиец (Глав)  
КРВеличково1:1Левски (Пат)
КРРодопи (Коз)
1:0Брацигово
КРБалкан (Варвара)
0:0Тракия (Пз)   

18 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЧепинец (Вел)
4:2Сарая
КРОборище II (Пан)
1:9Чико-Бунара (Бяга)
КР   Ботев (М. клисура)
0:1Локомотив (Септ)
КР  Вихър (Ветрен)1:0Спартак (Кал)
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
16+2241
2Оборище (Панагюрище)
16+1537
3 Сливнишки герой (Сливница)
16+1734
 4  Пирин (Разлог)
16+1633
5 Банско
16+1532
6 Вихрен (Сандански)
16+530
7Миньор (Перник)
16+223
8Беласица (Петрич)
16+622
9Рилски спортист (Самоков)
16-521
10
Чавдар (Етрополе)
16+820
11Германея (Сапарева баня)
16-1120
 12 Марек (Дупница)
16-217
13Балкан (Ботевград)
16-1016
14Ботев (Ихтиман)
16-916
 15  Септември (Симитли)
16-516
16Надежда (Доброславци)
16-2013
17Спортист (Своге)
16-158
18Велбъжд (Кюстендил)
16-293
 

Подробно класиране

Голмайстори (до XIV кръг) - ЮЗ ТЛ

16Христо СпасовБанско
15Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
8Руслан ИвановХебър (Пазарджик)
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XVII кръг

24 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Германея (Сб)
-:-Хебър (Пз)
14:00Марек (Дупница)
-:-Оборище (Пан)
14:00Пирин (Разлог)
-:-Надежда (Добр)
14:00Спортист (Своге)
-:-Ботев (Ихтиман)
14:00Сливнишки герой
-:-Септември (Сим)
14:00Вихрен (Санд)
-:-Балкан (Бот)
14:00Беласица (Пч)
-:-Чавдар (Етрополе)
14:00Рилски спортист
-:-Велбъжд (Кн)
14:00Миньор (Пк)
-:-Банско

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
13+3534
2Левски (Паталеница)
13+2431
3Чепинец (Велинград)
13+1929
 4 Балкан (Варвара)
13+1426
5Брацигово
13+1022
6Сарая
13+922
7Величково
13+1021
 8 Тракиец (Главиница)
13-1219
9Тракия (Пазарджик)
13-617
10
Спартак (Калугерово)
13+215
11Вихър (Ветрен)
13-614
 12 Оборище II (Панагюрище)
13-413
13Родопи (Козарско)
13-89
14Марица (Белово)
13-179
 15  Ботев (Момина клисура)
13-345
 16 Локомотив (Септември)
13-363
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XV кръг

24 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00 Брацигово
-:-Марица (Белово)
14:00Сарая
-:-Оборище II (Пан)
14:00   Тракиец (Глав)
-:- Вихър (Ветрен)
14:00 Тракия (Пз)
-:-Родопи (Коз)

25 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Спартак (Кал)
-:-Чепинец (Вел)
14:00Чико-Бунара (Бяга)
-:-Величково
14:00Локомотив (Септ)
-:-Балкан (Варвара)
14:00Левски (Пат)
-:-Ботев (М. клисура) 

Кой е тук?

В момента има 62 посетителя в сайта

Приятели

. .
.