СКОНТО ООД

altech.bg%20
Миролюбив кръг в Югозападната „В” група ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 19 Март 2010 12:38
 
Николай Маринов

Само четирима състезатели попаднаха под „ударите на дисциплинарният правилник” след изиграването на срещите от междинния ХХІІІ кръг на трета дивизия.

Най-сериозно пострада тимът на Германея (Сапарева баня). Двама техни състезатели бяха лишени от състезателни права за 2 срещи. За червен картон в редовното време при гостуването в Костинброд, санкциониран е Ивайло Методиев. След края на срещата потърпевш „по доклад” е и съотборникът му Асен Нешев.

Николай Маринов от Левски (Елин Пелин) пропуска една среща за червеният картон срещу Бенковски (Пазарджик).

За пети пореден жълт картон Ивайло Славов от Витоша (Долна Диканя) ще отсъства в 1 мач.

 
sport83.com/bg obuvkigido.com
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - IV кръг

24 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

КРОборище (Пан)0:1Спортист (Своге)
КРБотев (Ихтиман)
1:1Вихрен (Санд)
КРБеласица (Пч)
3:2Балкан (Бот)
КРРилски спортист
1:1Банско
КРФК Кюстендил
0:1Пирин (Разлог)
КРСливнишки герой
3:2Чавдар (Етрополе)
КРМиньор (Пк)5:0Перун (Кресна)

24 август 2019 г. (събота) - 20:00 ч.

КРСептември (Сим)
2:2Надежда (Добр)
 Марек (Дупница)-почива

"А" ОГ Пз - I кръг

25 август 2019 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛокомотив (Септ) 2:2Чепинец (Вел)
КРВеличково1:3Чико-Бунара (Бяга)
КРБалкан (Варвара)6:0Лозен
КРВихър (Ветрен)0:1Спартак (Кал)
КРТракиец (Глав)2:3Марица (Белово)
КРТракия (Пз)0:0Родопи (Коз)
КРБрацигово13:0Светкавица (Син)
КРСарая 3:4Левски (Пат)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)
3+79
2Миньор (Перник)3+69
3Оборище (Панагюрище)
3+57
4ФК Кюстендил
3+2 7
5 Сливнишки герой (Сливница)
3-26
6Рилски спортист (Самоков)
3-24
7Перун (Кресна)
3 04
8
Септември (Симитли)
2+24
9
Чавдар (Етрополе)3+24
10
Банско
2+33
11Спортист (Своге)
3-23
  12Ботев (Ихтиман)
3-51
13Пирин (Разлог)
3-51
14Надежда (Доброславци)3-21
 15  Беласица (Петрич)
2-21
16Балкан (Ботевград)
3-51
17Марек (Дупница)
3-61
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след II кръг)

3Николай БотевЧавдар (Етрополе)
2Росен ЙордановМарек (Дупница)
2Антон СлавчевМиньор (Пк)
2Методи КостовВихрен (Санд)
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 33 посетителя в сайта

Приятели

. .
.