СКОНТО ООД

shopsector.com%20
Голова фиеста на „Малеш” в Ново Делчево ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 18 Март 2010 21:16

 
 Отборът на Малеш (Микрево) е все по-близо до професионалния футбол

Рекордна 20-та поредна победа в Югозападната „В” група регистрира лидерът Малеш (Микрево). Възпитаниците на Пламен Мицански разбиха с 5-0 гостуващият тим на Чепинец (Велинград). Двубоят се игра вчера на култовият стадион „Изтребител” в Ново Делчево.

Гостите от Велинград изнесоха добра продукция през първата част. „Чепинец” чрез Десислав Сатев, Васил Содев, Христо Спасов и Алек Манолов обаче не успя да реализира своите шансове преди почивката.

През втората част попътният вятър бе верен съюзник на домакините.

В 51-та минута с мощна тупалка от 33 метра Деян Постоловски разпечати мрежата на „Чепинец” за 1-0.

В 63-та минута Мартин Станков покачи на 2-0. Класиката дойде две минути по-късно, когато Георги Жежев направи 3-0.

Поражението на „Чепинец” набъбна с още 2 попадения в заключителните 5 минути на срещата.

В 85-та Марин Георгиев наниза четвърти гол за „Малеш”.

В 90-та минута капитанът на домакините Георги Жежев отбеляза вторият си гол в мача и закова крайното 5-0.

Двата отбора максимално улесниха съдийската тройка от Перник. Главният рефер Владислав Светославов не показа нито един жълт картон, което е рядко явление по терените на Югозапад.

 
mallbg.com%20 Magicshop.bg
sport83.com/bg
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XI кръг

14 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

КРХебър (Пз)0:2ЦСКА 1948 (Сф)
КРМиньор (Пк)2:0Свобода (Пещера)
КРГерманея (Сб)2:1ОФК Елин Пелин
КРЧавдар (Етрополе)2:0Беласица (Пч)
КРБалкан (Бот)2:1Рилски спортист
КРСливнишки герой2:0Септември (Сим)
КРПирин (Разлог)1:2Вихрен (Санд)
КРБанско0:0Пирин (ГД)
КРМарек (Дупница)2:0Ботев (Ихтиман)

Обл. п-во за деца - IV кръг

14 октомври 2017 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЛевски (Рак)0:7Чепинец (Вел)

"А" ОФГ Пз - IX кръг

14 октомври 2017 г. (събота) - 13:00 ч.

КРЛевски (Пат) 5:1 Зенит (В. дол)

14 октомври 2017 г. (събота) - 14:00 ч.

КРВеличково 5:4Брацигово

14 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

КРРодопи (Коз)4:1Братаница

15 октомври 2017 г. (неделя) - 13:00 ч.

КРОборище II (Пан) 2:3 Локомотив (Септ)

15 октомври 2017 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРТракия (Пз)1:5Чепинец (Вел)
КРВихър (Ветрен)1:0Спартак (Кал)
КРСарая1:1Балкан (Варвара)
КРЧико-Бунара (Бяга)6:1Тракиец (Глав)
shopsector.com%20

Зона юноши мл. в. - VI кръг

15 октомври 2017 г. (неделя) - 11:30 ч.

КРЧепинец (Вел)0:6Витоша (Бистрица)
shopsector.com%20
hippoland.net

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)11+2129
2Вихрен (Сандански)11+1725
3 Септември (Симитли)11+1524
 4  Хебър (Пазарджик)11+1224
5 Миньор (Перник)11+520
6 Банско11+318
7 Чавдар (Етрополе)11+217
8Сливнишки герой (Сливница)11-116
9Пирин (Разлог)11+514
10
Рилски спортист (Самоков)11-114
11Балкан (Ботевград)11-113
 12 Беласица (Петрич)11-713
13Марек (Дупница)11+112
14Свобода (Пещера)11-911
 15  Пирин (Гоце Делчев)11-910
16ОФК Елин Пелин11-138
17Германея (Сапарева баня)11-195
18Ботев (Ихтиман)11-215
 

Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XII кръг

21 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Свобода (Пещера)-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Рилски спортист-:-Хебър (Пз)
16:00Вихрен (Санд)-:-Германея (Сб)
16:00Ботев (Ихтиман)-:-ОФК Елин Пелин
16:00Беласица (Пч)-:-Пирин (Разлог)
16:00Септември (Сим)-:-Банско
16:00Марек (Дупница)-:-Сливнишки герой
16:00Пирин (ГД)-:-Балкан (Бот)

22 октомври 2017 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00ЦСКА 1948 (Сф)-:-Миньор (Пк)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)9+3327
2Брацигово9+1724
3 Балкан (Варвара)9+1422
 4  Левски (Паталеница)9+718
5 Вихър (Ветрен)9+418
6 Чепинец (Велинград)9+1717
7Оборище II (Панагюрище)9+413
 8 Локомотив (Септември)9+412
9Тракия (Пазарджик)9-1811
10
Сарая9-311
11Спартак (Калугерово)9+39
 12 Величково9-78
13Тракиец (Главиница)9-115
14Зенит (Ветрен дол)9-265
 15  Братаница9-264
16Родопи  (Козарско)9-123
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - X кръг

21 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Локомотив (Септ)-:-Вихър (Ветрен)
16:00Братаница-:-Левски (Пат)
16:00Балкан (Варвара)-:-Тракиец (Глав)
16:00Зенит (В. дол)-:-Величково

22 октомври 2017 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чепинец (Вел)-:-Оборище II (Пан)
16:00Брацигово-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Спартак (Кал)-:-Родопи (Коз)
16:00Сарая-:-Тракия (Пз)
parfimo.bg
 
Magicshop.bg

Кой е тук?

В момента има 80 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер