СКОНТО ООД

altech.bg%20
Стратегическо гостуване за Миньор (Бд) ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 16 Март 2010 23:10

 
През есента футболистите на Миньор (Бд) се спънаха у дома срещу Велбъжд (Кн), завършвайки 1-1

В сряда от 15 часа ще се изиграят осем двубоя от поредния 23-ти кръг от първенството на Югозападната „В” група.

Кюстендил е домакин на съседското дерби между местния „Велбъжд” и един от претендентите за второто място - Миньор (Бобов дол). Срещата ще предложи и нов треньорски сблъсък. В тима от града под Хисарлъка Валентин Казачки замени Димитър Соколов, а в миньорския град Иво Паргов наследи Юри Васев.

Пред собствена публика Пирин (Разлог) ще търси успеха срещу Беласица (Петрич).

Съставът на Левски (Елин Пелин) посреща Бенковски (Пазарджик). Гостите изненадващо тръгнаха без пълен успех в първите си 3 мача през пролетния дял на шампионата.

Намиращият се в колеблива серия и без победа през 2010 г. тим на Витоша (Долна Диканя) ще премери сили с гостуващият Витоша (Бистрица).

Места (Хаджидимово) пък ще излезе на собствения си стадион „Димитър Лекин” срещу съставът на Перун (Кресна).

В директен спор отборите на Нови Искър и Ботев (Ихтиман) ще определят кой от тях ще компенсира точковото си изоставане в третия ешелон.

Подобно е и положението на тимът на Бенковски (Костинброд), който ще гони задължителни три точки срещу Германея (Сапарева баня).

В неделя в София се изигра двубоя между Сливнишки герой (Сливница) и Струмска слава (Радомир). Той бе спечелен от домакините с 3-1.

 

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:
hippoland.net
shopsector.com%20

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)34+5490
2Оборище (Панагюрище)34+3375
3 Вихрен (Сандански)
34+1762
 4  Сливнишки герой (Сливница)
34+2558
5 Миньор (Перник)
34+2058
6 Банско
34+1957
7Пирин (Разлог)
34+1251
8Рилски спортист (Самоков)
34+549
9Беласица (Петрич)
34+646
10
Марек (Дупница)
34-241
11Септември (Симитли)
34-240
 12 Чавдар (Етрополе)
34+740
13Балкан (Ботевград)
34-1638
14Надежда (Доброславци)
34-2137
 15  Спортист (Своге)
34-1637
16Ботев (Ихтиман)
34-4032
17Германея (Сапарева баня)
34-3430
18Велбъжд (Кюстендил)34-678
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ Трета Лига

25Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
23Христо СпасовБанско
16Васил ТачевБеласица/Оборище
16Руслан ИвановХебър (Пз)
16Георги НедялковХебър (Пз)
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 33 посетителя в сайта

Приятели

. .
.