СКОНТО ООД

altech.bg%20
Стратегическо гостуване за Миньор (Бд) ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 16 Март 2010 23:10

 
През есента футболистите на Миньор (Бд) се спънаха у дома срещу Велбъжд (Кн), завършвайки 1-1

В сряда от 15 часа ще се изиграят осем двубоя от поредния 23-ти кръг от първенството на Югозападната „В” група.

Кюстендил е домакин на съседското дерби между местния „Велбъжд” и един от претендентите за второто място - Миньор (Бобов дол). Срещата ще предложи и нов треньорски сблъсък. В тима от града под Хисарлъка Валентин Казачки замени Димитър Соколов, а в миньорския град Иво Паргов наследи Юри Васев.

Пред собствена публика Пирин (Разлог) ще търси успеха срещу Беласица (Петрич).

Съставът на Левски (Елин Пелин) посреща Бенковски (Пазарджик). Гостите изненадващо тръгнаха без пълен успех в първите си 3 мача през пролетния дял на шампионата.

Намиращият се в колеблива серия и без победа през 2010 г. тим на Витоша (Долна Диканя) ще премери сили с гостуващият Витоша (Бистрица).

Места (Хаджидимово) пък ще излезе на собствения си стадион „Димитър Лекин” срещу съставът на Перун (Кресна).

В директен спор отборите на Нови Искър и Ботев (Ихтиман) ще определят кой от тях ще компенсира точковото си изоставане в третия ешелон.

Подобно е и положението на тимът на Бенковски (Костинброд), който ще гони задължителни три точки срещу Германея (Сапарева баня).

В неделя в София се изигра двубоя между Сливнишки герой (Сливница) и Струмска слава (Радомир). Той бе спечелен от домакините с 3-1.

 

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБотев (Ихтиман)1:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)0:0Чавдар (Етрополе)
КРВихрен (Санд)2:0Банско
КРСливнишки герой1:0Левски (Чепинци)
КРНадежда (Добр)2:4Пирин (ГД)
КРБеласица (Пч)2:2Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)0:1Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)0:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - V кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 15:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:1Брацигово        

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)5:1Спартак (Кал)
СЛ  Чико-Бунара (Бяга)3:0Вихър (Ветрен)
КРРодопи (Коз)1:1Марица (Белово)
КРТракиец (Глав)3:2Левски (Ракитово)
КРОборище II (Пан)3:1Лозен
КРЛевски (Пат)7:1Локомотив (Септ)
КРСарая1:0Тракия (Пз)
 Величково
-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)6+916
2Беласица (Петрич)6+716
3ФК Кюстендил6+1213
4Марек (Дупница)6+10 13
5Чавдар (Етрополе)6+511
6Ботев (Ихтиман)6+411
7Балкан (Ботевград)6+411
8
Оборище (Панагюрище)6+310
9
Надежда (Доброславци)6-19
10
Гранит (Владая)6-58
11Пирин (Разлог)6-37
12Рилски спортист (Самоков)6-47
13Сливнишки герой (Сливница)6 07
14Пирин (Гоце Делчев)6-24
 15  Велбъжд (Кюстендил)6-123
16
Левски (Чепинци)6-103
17Перун (Кресна)6-83
18Банско6-90
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)-:-Пирин (Разлог)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Перун (Кресна)
17:00Марек (Дупница)-:-Рилски спортист
17:00Беласица (Пч)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
17:00Левски (Чепинци)-:-Балкан (Бот)
17:00Гранит (Владая)-:-Вихрен (Санд)
17:00Пирин (ГД)-:-Велбъжд (Кн)
17:00Банско-:-Надежда (Добр)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)4+1212
 Чико-Бунара (Бяга)4+1212
3Левски (Паталеница)4+1012
 4 Чепинец (Велинград)4+810
5Брацигово3+159
6Марица (Белово)4+37
7Величково4+17
 8 Родопи (Козарско)3+24
9Тракия (Пазарджик)3-14
10
Оборище II (Панагюрище)4-64
11Тракиец (Главиница)4+43
 12 Вихър (Ветрен)4-43
13Спартак (Калугерово)4-83
14Локомотив (Септември)4-53
15Левски (Ракитово)4-90
16Лозен4-150
17Сарая2-190
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VI кръг

22 септември 2020 г. (вторник) - 17:00 ч.

17:00Локомотив (Септ)-:-Чепинец (Вел)
17:00Лозен-:-Чико-Бунара (Бяга) 
17:00Балкан (Варвара)-:-Левски (Пат)
17:00Величково-:-Сарая
17:00 Левски (Ракитово)-:-Родопи (Коз)
17:00 Брацигово-:-Тракия (Пз)
17:00Спартак (Кал)-:-Оборище II (Пан)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Тракиец (Глав)
 Марица (Белово)-почива

Кой е тук?

В момента има 50 посетителя в сайта

Приятели

. .
.