СКОНТО ООД

altech.bg%20
9 отличия за „Импулс” от столицата ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 10 Март 2010 20:21

Три шампионски титли, 1 сребърен и 5 бронзови медала грабнаха състезателните двойки на КСТ „Импулс” от проведеното на 6-ти и 7-ми март Държавно първенство в София.

Рекордните 21 двойки защитаваха авторитета на велинградските спортни танци в столичната зала „Универсиада”. Така „Импулс” стана клубът, участвал с най-много двойки.  Възпитаниците на треньорското трио Милчев – Петачка – Кондарева записаха най-добър коефициент на успеваемост, след като 19 двойки от клуба стигнаха до финалната фаза.

„Този резултат е абсолютен рекорд и гордост за клуба”, отчетоха след първенството от УС на „Импулс”.

За съжаление първенството в София донесе и известно разочарование за клубното ръководство, треньори и фенове. Те не останаха равнодушни към класирането на младежките двойки от клуба в двете дисциплини. Добрата им подготовка и изяви останаха неоценени от съдиите, което им попречи да влязат във финалите.

Отново се очерта субективното отношение към определени двойки и клубове в страната. УС на КСТ „Импулс” – Велинград благодари за подкрепата и оказаната помощ на всички приятели, симпатизанти и съмишленици на клуба, а резултатът е един: Импулс е №1!

Три шампионски титли:
Вардев - Бормалийска / юн. мл. възраст – стандартни танци /
Караджов - Виделова / юн. мл. възраст - латиноамерикански танци /
Ганев - Думанова / младежи - многобой /

Един сребърен медал:
Йорданов - Гаджева / младежи – латиноамерикански танци /

Пет бронзови медала:
Караджов - Виделова / юн. мл. възраст - стандартни танци /
Вардев - Бормалийска / юн. мл. възраст - латиноамерикански танци /
Стафанин - Макнева / младежи – многобой /
Гръчки – Димова / младежи - стандартни танци /
Ганев - Думанова / младежи - стандартни танци /

Три 4-ти места:
Иванов - Баева / юн. ст. възраст - латиноамерикански танци /
Гръчки - Димова / младежи – многобой /
Трифонов - Стефанова / юн. ст. възраст – стандартни танци /

Четири 5-ти места:
Каракашан – Глиндеман / юн. ст. възраст - латиноамерикански танци /
Дончев - Зеленогорова / юн. мл. възраст - латиноамерикански танци / 
Трифонов - Стефанова / юн. ст. възраст - латиноамерикански танци /
Ганев - Думанова / младежи – латиноамерикански танци /

Пет 6-ти места:
Трифонов – Стефанова / юн. ст. възраст - латиноамерикански танци /
Найденов - Седова / състезатели над 19 г. – многобой /
Забурдяев - Кадрева / деца до 11г. - латиноамерикански танци /
Стефанин - Макнева / младежи - стандартни танци + латиноамерикански танци /

Две 7-ми места:
Дончев - Зеленогорова / юн. мл. възраст - стандартни танци /
Даскалов - Енчева / деца до 11 г. – латиноамерикански танци /

 

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:
hippoland.net
shopsector.com%20

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)34+7992
2Хебър (Пазарджик)34+4884
3 Вихрен (Сандански)34+2162
 4  Миньор (Перник)
34+1154
5 Банско
34+1453
6 Чавдар (Етрополе)
34+1452
7 Септември (Симитли)
34+950
8Сливнишки герой (Сливница)
34+946
9Беласица (Петрич)
34-642
10
Балкан (Ботевград)
34-1141
11Ботев (Ихтиман)
34-2340
 12 Свобода (Пещера)
34-2238
13Пирин (Разлог)
34 038
14Марек (Дупница)34-1337
 15  Рилски спортист (Самоков)
34-1136
16Германея (Сапарева баня)
34-2535
17Пирин (Гоце Делчев)34-3932
18ОФК Елин Пелин34-5521
 

Есенно класиране

Крайно класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)30+10682
2Брацигово30+5368
3 Балкан (Варвара)30+5367
 4 Левски (Паталеница)30+3262
5Чепинец (Велинград)
30+5361
6Величково
30+340
7Вихър (Ветрен)
30-2839
 8 Оборище II (Панагюрище)
30-839
9Сарая
30-338
10
Локомотив (Септември)
30-2234
11Тракиец (Главиница)30-1933
 12 Тракия (Пазарджик)
30-3932
13Родопи (Козарско)
30-1731
14Спартак (Калугерово)30-2127
 15  Братаница30-5724
16Зенит (Ветрен дол)30-8613
 

Есенно класиране

shopsector.com%20

Кой е тук?

В момента има 59 посетителя в сайта

Приятели

. .
.