СКОНТО ООД

altech.bg%20
9 отличия за „Импулс” от столицата ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 10 Март 2010 19:21

Три шампионски титли, 1 сребърен и 5 бронзови медала грабнаха състезателните двойки на КСТ „Импулс” от проведеното на 6-ти и 7-ми март Държавно първенство в София.

Рекордните 21 двойки защитаваха авторитета на велинградските спортни танци в столичната зала „Универсиада”. Така „Импулс” стана клубът, участвал с най-много двойки.  Възпитаниците на треньорското трио Милчев – Петачка – Кондарева записаха най-добър коефициент на успеваемост, след като 19 двойки от клуба стигнаха до финалната фаза.

„Този резултат е абсолютен рекорд и гордост за клуба”, отчетоха след първенството от УС на „Импулс”.

За съжаление първенството в София донесе и известно разочарование за клубното ръководство, треньори и фенове. Те не останаха равнодушни към класирането на младежките двойки от клуба в двете дисциплини. Добрата им подготовка и изяви останаха неоценени от съдиите, което им попречи да влязат във финалите.

Отново се очерта субективното отношение към определени двойки и клубове в страната. УС на КСТ „Импулс” – Велинград благодари за подкрепата и оказаната помощ на всички приятели, симпатизанти и съмишленици на клуба, а резултатът е един: Импулс е №1!

Три шампионски титли:
Вардев - Бормалийска / юн. мл. възраст – стандартни танци /
Караджов - Виделова / юн. мл. възраст - латиноамерикански танци /
Ганев - Думанова / младежи - многобой /

Един сребърен медал:
Йорданов - Гаджева / младежи – латиноамерикански танци /

Пет бронзови медала:
Караджов - Виделова / юн. мл. възраст - стандартни танци /
Вардев - Бормалийска / юн. мл. възраст - латиноамерикански танци /
Стафанин - Макнева / младежи – многобой /
Гръчки – Димова / младежи - стандартни танци /
Ганев - Думанова / младежи - стандартни танци /

Три 4-ти места:
Иванов - Баева / юн. ст. възраст - латиноамерикански танци /
Гръчки - Димова / младежи – многобой /
Трифонов - Стефанова / юн. ст. възраст – стандартни танци /

Четири 5-ти места:
Каракашан – Глиндеман / юн. ст. възраст - латиноамерикански танци /
Дончев - Зеленогорова / юн. мл. възраст - латиноамерикански танци / 
Трифонов - Стефанова / юн. ст. възраст - латиноамерикански танци /
Ганев - Думанова / младежи – латиноамерикански танци /

Пет 6-ти места:
Трифонов – Стефанова / юн. ст. възраст - латиноамерикански танци /
Найденов - Седова / състезатели над 19 г. – многобой /
Забурдяев - Кадрева / деца до 11г. - латиноамерикански танци /
Стефанин - Макнева / младежи - стандартни танци + латиноамерикански танци /

Две 7-ми места:
Дончев - Зеленогорова / юн. мл. възраст - стандартни танци /
Даскалов - Енчева / деца до 11 г. – латиноамерикански танци /

 

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XV кръг

10 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

КРСпортист (Своге)
0:0Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
2:1Балкан (Бот)
КРМарек (Дупница)
4:0Надежда (Добр)
КРПирин (Разлог)
1:0Ботев (Ихтиман)
КРГерманея (Сб)
0:2Сливнишки герой
КРВихрен (Санд)
1:0Велбъжд (Кн)
КРБеласица (Пч)
0:1Банско
КРРилски спортист
2:2Чавдар (Етрополе)
КРМиньор (Пк)
1:0Септември (Сим)

"А" ОФГ Пз - XIII кръг

10 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

КР Брацигово
0:3Балкан (Варвара)
КР    Локомотив (Септ)
0:7Левски (Пат)
КР Сарая4:0 Вихър (Ветрен)
КР  Тракиец (Глав)
1:0Родопи (Коз)

11 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЧико-Бунара (Бяга)
3:0Чепинец (Вел)
КРСпартак (Кал)
2:0Марица (Белово)
КР Оборище II (Пан)
0:0Величково
КР Тракия (Пз)
3:0Ботев (М. клисура)
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
15+2138
2Оборище (Панагюрище)
15+1536
3 Сливнишки герой (Сливница)
15+1531
 4  Пирин (Разлог)
15+1530
5 Вихрен (Сандански)
15+529
6 Банско
15+1429
7Миньор (Перник)
15+323
8Чавдар (Етрополе)
15+920
9Рилски спортист (Самоков)
15-520
10
Германея (Сапарева баня)
15-820
11Беласица (Петрич)
15+519
 12 Балкан (Ботевград)
15-816
13Ботев (Ихтиман)
15-816
14Марек (Дупница)
15-314
 15  Септември (Симитли)
15-813
16Надежда (Доброславци)
15-2012
17Спортист (Своге)
15-148
18Велбъжд (Кюстендил)
15-283
 

Подробно класиране

Голмайстори (до XIV кръг) - ЮЗ ТЛ

16Христо СпасовБанско
15Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
8Руслан ИвановХебър (Пазарджик)
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XVI кръг

17 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Хебър (Пз)
-:-Миньор (Пк)
14:00Оборище (Пан)
-:-Вихрен (Санд)
14:00Ботев (Ихтиман)
-:-Беласица (Пч)
14:00Балкан (Бот)
-:-Сливнишки герой
14:00Септември (Сим)
-:-Германея (Сб)
14:00Чавдар (Етрополе)
-:-Пирин (Разлог)
14:00Банско
-:-Спортист (Своге)
14:00Велбъжд (Кн)-:-Марек (Дупница)
14:00Надежда (Добр)
-:-Рилски спортист

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
13+3534
2Левски (Паталеница)
13+2431
3Чепинец (Велинград)
13+1929
 4 Балкан (Варвара)
13+1426
5Брацигово
13+1022
6Сарая
13+922
7Величково
13+1021
 8 Тракиец (Главиница)
13-1219
9Тракия (Пазарджик)
13-617
10
Спартак (Калугерово)
13+215
11Вихър (Ветрен)
13-614
 12 Оборище II (Панагюрище)
13-413
13Родопи (Козарско)
13-89
14Марица (Белово)
13-179
 15  Ботев (Момина клисура)
13-345
 16 Локомотив (Септември)
13-363
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XIV кръг

17 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Марица (Белово)
-:-Тракиец (Глав)  
14:00Величково-:-Левски (Пат)
14:00Родопи (Коз)
-:-Брацигово
14:00Балкан (Варвара)
-:-Тракия (Пз)   

18 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чепинец (Вел)
-:-Сарая
14:00Оборище II (Пан)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
14:00   Ботев (М. клисура)
-:-Локомотив (Септ)
14:00  Вихър (Ветрен)-:-Спартак (Кал)

Кой е тук?

В момента има 37 посетителя в сайта

Приятели

. .
.