СКОНТО ООД

altech.bg%20
Пълен неделен кръг в трета дивизия ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 06 Март 2010 20:14

 
В последното си домакинство, отборът на Бенковски (Пазарджик) прекъсна силната си серия на собствен терен
Феновете на футбола с марка Югозападна „В” група няма да скучаят в неделя. За първи път от началото на 2010 година трябва да се играят всички девет срещи в поредния кръг, които са заложени по програма.

Жизнено важни двубои за призовите места се очертават в Радомир и Пазарджик, а в Ихтиман е „дербито на дънните риби”.

Стабилният в изявите си отбор на Струмска слава (Радомир) ще се изправи у дома срещу едноличния лидер в групата - Малеш (Микрево). Тимът на гостите изглежда непоклатим след 18 поредни победи в Югозападната „В” група.

В Пазарджик тимът на Бенковски (Пз) ще приеме един от водещите отбори в трети ешелон – Пирин (Разлог). През есента „Беки” сюрпризира неприятно тима от Пиринско, печелейки с 0-1. Победата бе първата в клубната история на пазарджиклии на ниво Югозападна „В” група.

Другият представител на Пазарджик – „Хебър” ще има стратегическо гостуване на Ботев (Ихтиман). Двата отбора са съседи във временното класиране. Ихтиманци заемат 18-то място, а „Хебър” е на последното 19-то към настоящият момент.

На стадион „Бончук” в Дупница съперници ще са отборите на Германея (Сапарева баня) и Сливнишки герой (Сливница).

Най-лека от тимовете в челото изглежда задачата на Миньор (Бобов дол). Съставът от миньорското градче излиза на своя стадион „Николай Кръстев – Шулц” срещу непретенциозния тим на Нови Искър.

В Кресна местния „Перун” ще домакинства на Витоша (Бистрица).

За първи успех от началото на годината ще излезе отборът на Беласица (Петрич). На негостоприемният стадион „Цар Самуил”, играчите на наставника Иван Златински се изправят срещу Витоша (Долна Диканя).

На стадион „Димитър Лекин” в Хаджидимово домакините от „Места” ще спират победната серия от началото на годината на гостуващия Велбъжд (Кюстендил).

 

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБотев (Ихтиман)1:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)0:0Чавдар (Етрополе)
КРВихрен (Санд)2:0Банско
КРСливнишки герой1:0Левски (Чепинци)
КРНадежда (Добр)2:4Пирин (ГД)
КРБеласица (Пч)2:2Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)0:1Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)0:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - V кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 15:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:1Брацигово        

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)5:1Спартак (Кал)
СЛ  Чико-Бунара (Бяга)3:0Вихър (Ветрен)
КРРодопи (Коз)1:1Марица (Белово)
КРТракиец (Глав)3:2Левски (Ракитово)
КРОборище II (Пан)3:1Лозен
КРЛевски (Пат)7:1Локомотив (Септ)
КРСарая1:0Тракия (Пз)
 Величково
-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)6+916
2Беласица (Петрич)6+716
3ФК Кюстендил6+1213
4Марек (Дупница)6+10 13
5Чавдар (Етрополе)6+511
6Ботев (Ихтиман)6+411
7Балкан (Ботевград)6+411
8
Оборище (Панагюрище)6+310
9
Надежда (Доброславци)6-19
10
Гранит (Владая)6-58
11Пирин (Разлог)6-37
12Рилски спортист (Самоков)6-47
13Сливнишки герой (Сливница)6 07
14Пирин (Гоце Делчев)6-24
 15  Велбъжд (Кюстендил)6-123
16
Левски (Чепинци)6-103
17Перун (Кресна)6-83
18Банско6-90
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)-:-Пирин (Разлог)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Перун (Кресна)
17:00Марек (Дупница)-:-Рилски спортист
17:00Беласица (Пч)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
17:00Левски (Чепинци)-:-Балкан (Бот)
17:00Гранит (Владая)-:-Вихрен (Санд)
17:00Пирин (ГД)-:-Велбъжд (Кн)
17:00Банско-:-Надежда (Добр)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)4+1212
 Чико-Бунара (Бяга)4+1212
3Левски (Паталеница)4+1012
 4 Чепинец (Велинград)4+810
5Брацигово3+159
6Марица (Белово)4+37
7Величково4+17
 8 Родопи (Козарско)3+24
9Тракия (Пазарджик)3-14
10
Оборище II (Панагюрище)4-64
11Тракиец (Главиница)4+43
 12 Вихър (Ветрен)4-43
13Спартак (Калугерово)4-83
14Локомотив (Септември)4-53
15Левски (Ракитово)4-90
16Лозен4-150
17Сарая2-190
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VI кръг

22 септември 2020 г. (вторник) - 17:00 ч.

17:00Локомотив (Септ)-:-Чепинец (Вел)
17:00Лозен-:-Чико-Бунара (Бяга) 
17:00Балкан (Варвара)-:-Левски (Пат)
17:00Величково-:-Сарая
17:00 Левски (Ракитово)-:-Родопи (Коз)
17:00 Брацигово-:-Тракия (Пз)
17:00Спартак (Кал)-:-Оборище II (Пан)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Тракиец (Глав)
 Марица (Белово)-почива

Кой е тук?

В момента има 50 посетителя в сайта

Приятели

. .
.