СКОНТО ООД

altech.bg%20
Юношите закриха сезона с “хикс” в градското дерби ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 27 Април 2009 08:53

 

Децата изпуснаха Бенковски (Пазарджик)

Чепинец ІІ (младша възраст) и Чепинец І (старша възраст) завършиха 2-2 във велинградското дерби при юношите, изиграно в събота на игрище „Кална баня”. Символичните домакини откриха в 28-та минута чрез Димитър Тодоров. След почивката „Чепинец І” обърна мача до 1-2 с две попадения на Асен Асенов (55, 65 мин.). Четвърт час преди края Димитър Димитров изравни за финалното 2-2. Това на практика бе и последната среща за двете юношески формации за настоящото първенство.

При децата „Чепинец” не успя да спре лидера в областното първенство Бенковски (Пазарджик). Възпитаниците на Петър Ковачев спечелиха с 2-0 визитита си в курортния град и продължават с пълен актив от точки само 2 кръга преди края на сезона.

И двете попадения за „Бенковски” бяха дело на Цветелин Чунчуков (9, 60 мин.). При резултат 0-0 през първото полувреме Метко Атипов от домакините удари греда. В 62-та минута на мача главния съдия Иван Кобаков от Пазарджик изгони Павел Янев от „Чепинец” (на снимката) за обида на длъжностно лице.

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XVIII кръг

22 февруари 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

КРОборище (Пан)3:2Беласица (Пч)
КРМиньор (Пк)1:0Надежда (Добр)
КРФК Кюстендил2:1Балкан (Бот)
КРБотев (Ихтиман)1:1Пирин (Разлог)
КРБанско0:2Вихрен (Санд)
КРСливнишки герой1:2Спортист (Своге)
ОТЛРилски спортист-:-Перун (Кресна)
КРМарек (Дупница)0:2Чавдар (Етрополе)
Септември (Сим)-почива

4-та лига Пз - XVI кръг

22 февруари 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

КР   Лозен0:3Балкан (Варвара)
КРРодопи (Коз)4:6Тракия (Пз)
КР Марица (Белово)3:1Тракиец (Глав)
КРЛевски (Пат)2:0Сарая

23 февруари 2020 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЧепинец (Вел)1:1Локомотив (Септ)  
КР  Чико-Бунара (Бяга)1:0Величково
КРСпартак (Кал)0:0Вихър (Ветрен)
 Брацигово-почива
hippoland.net
obuvkigido.com

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
17+2942
2Септември (Симитли)16+1838
3Вихрен (Сандански)17+1536
4Спортист (Своге)17+9 34
5Оборище (Панагюрище)17+1531
6ФК Кюстендил17+1031
7Сливнишки герой (Сливница)17+627
8
Банско17+826
9
Беласица (Петрич)17-322
10
Чавдар (Етрополе)17+120
11Ботев (Ихтиман)17-1119
  12Надежда (Доброславци)17-717
13Балкан (Ботевград)17-1215
14Марек (Дупница)17-2015
 15  Пирин (Разлог)17-1114
16Рилски спортист (Самоков)16-208
17Перун (Кресна)16-277
 

Есенно класиране Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XVII кръг)

13Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
10Росен ЙордановМарек (Дупница)
10Борислав ХазуровСептември (Сим)

ЮЗ Трета лига - XIX кръг

29 февруари 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Балкан (Бот)-:-Оборище (Пан)
14:00Спортист (Своге)-:-Миньор (Пк)
14:00Надежда (Добр)-:-ФК Кюстендил
14:00Перун (Кресна)-:-Ботев (Ихтиман)
14:00Беласица (Пч)-:-Септември (Сим)
14:00Пирин (Разлог)-:-Сливнишки герой
14:00Чавдар (Етрополе)-:-Рилски спортист
14:00Вихрен (Санд)-:-Марек (Дупница)
Банско-почива
shopsector.com%20

Временно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)15+5041
2Брацигово14+3734
3Чепинец (Велинград)15+3034
 4 Балкан (Варвара)15+2729
5Локомотив (Септември)15+1126
6Марица (Белово)15+1026
7Левски (Паталеница)15+322
 8 Спартак (Калугерово)15-1120
9Величково15+218
10
Родопи (Козарско)15-617
11Тракиец (Главиница)15-1016
 12 Сарая15-2412
13Тракия (Пазарджик)15-2110
14Лозен15-438
 15  Вихър (Ветрен)15-573
 

Есенно класиране Подробно класиране

4-та лига Пз - XVII кръг

29 февруари 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Вихър (Ветрен)-:-Чепинец (Вел)
14:00Тракия (Пз)-:-Величково
14:00Сарая-:-Лозен
14:00Брацигово-:-Марица (Белово)      

1 март 2020 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Левски (Пат)-:-Чико-Бунара (Бяга)
14:00Тракиец (Глав)-:-Спартак (Кал)
14:00Локомотив (Септ)-:-Родопи (Коз)
 Балкан (Варвара)-почива

Кой е тук?

В момента има 16 посетителя в сайта

Приятели

. .
.