СКОНТО ООД

altech.bg%20
6 играчи ще почиват в Югозападната „В” група ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 03 Март 2010 21:05

 
Христо  Спасов
Трима състезатели получиха червени картони в 8-те изиграни двубоя от ХХI кръг на ЮЗ „В” група.

Със спрени състезателни права за 2 мача е Димитър Чечев от Германея (Сапарева баня).

Христо Спасов от „Чепинец” няма да играе в 1 среща.

Следващият мач на Ботев (Ихтиман) заради червен картон пропуска Владимир Хаджиев. Съотборникът му Кристиян Дечев е наказан за натрупани 5 жълти картона.

Двамата футболисти на „Ботев” пропускат битката за оцеляване срещу Хебър (Пазарджик). В редиците на тима от областният град също ще има 1 отсъстващ. За жълт картон № 9 Ивайло Стоименов ще почива в следващите 2 срещи на „Хебър”.

Пето официално предупреждение получи Александър Кацаров от Нови Искър, което му гарантира 1 мач на трибуните.

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:
hippoland.net
shopsector.com%20

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)34+5490
2Оборище (Панагюрище)34+3375
3 Вихрен (Сандански)
34+1762
 4  Сливнишки герой (Сливница)
34+2558
5 Миньор (Перник)
34+2058
6 Банско
34+1957
7Пирин (Разлог)
34+1251
8Рилски спортист (Самоков)
34+549
9Беласица (Петрич)
34+646
10
Марек (Дупница)
34-241
11Септември (Симитли)
34-240
 12 Чавдар (Етрополе)
34+740
13Балкан (Ботевград)
34-1638
14Надежда (Доброславци)
34-2137
 15  Спортист (Своге)
34-1637
16Ботев (Ихтиман)
34-4032
17Германея (Сапарева баня)
34-3430
18Велбъжд (Кюстендил)34-678
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ Трета Лига

25Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
23Христо СпасовБанско
16Васил ТачевБеласица/Оборище
16Руслан ИвановХебър (Пз)
16Георги НедялковХебър (Пз)
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 45 посетителя в сайта

Приятели

. .
.