СКОНТО ООД

altech.bg%20
Битката за „Б” група се пренася в Сливница и Ихтиман ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 25 Април 2009 12:26
В директен спор Левски (Дб) и „Пирин 2001” ще търсят пътя към спасението

Лидерът в трета дивизия Септември (Симитли) ще гостува утре на Сливнишки герой (Сливница) в среща от поредния ХХХ-ти кръг от първенството на Югозападната „В” група. Тимът на Венци Рангелов е амбициран да се докаже срещу водача, докато гостите от Симитли ще гонят само 3-те точки, ако искат да запазят лидерството.

Преследвачът Малеш (Микрево) ще има тежко гостуване на стадион „Ботев” в Ихтиман (на снимката), където по традиция гостуващите отбори играят трудно.

В директен спор за оцеляване наказаният с лишаване от домакинство Левски (Долна баня) ще приеме на неутрален терен другият застрашен Пирин 2001 (Благоевград). Домакините регистрираха 13 поредни загуби в трета дивизия. По всяка вероятност в техните редици срещу „Пирин 2001” дебют ще направят няколко нови играчи.

На стадион „Георги Бенковски” в Пазарджик, „Хебър” ще излезе срещу столичния „Люлин”. Домакините ще бъдат водени от новия си старши треньор Атанас Пашев, който замести освободения Христо Марашлиев.

Съставът на Добринище ще играе за победа у дома срещу Велбъжд (Костинброд).

На стадион „Димитър Лекин” в Хаджидимово, „Места” ще посрещне стабилния в представянето си тим на Струмска слава (Радомир).

Витоша (Бистрица) ще има домакинска изява срещу частния Миньор’19 (Перник).

Германея (Сапарева баня) се завръща на собствения си стадион след изтърпяно наказание. Съперник на домакините ще бъде Левски (Елин Пелин).

Велбъжд (Кюстендил) ще приеме отбора на Пирин (Разлог).
 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XII кръг

19 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Оборище (Пан)-:-Ботев (Ихтиман)
16:00Беласица (Пч)
-:-Марек (Дупница)
16:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
16:00Надежда (Добр)
-:-Вихрен (Санд)
16:00Спортист (Своге)-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Септември (Сим)-:-Рилски спортист
16:00Балкан (Бот)-:-Банско
16:00Пирин (Разлог)-:-Перун (Кресна)
Миньор (Пк)-почива

4-та лига Пз - IX кръг

19 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Сарая-:-Тракия (Пз)
16:00Левски (Пат)-:-Величково 
16:00Брацигово-:-Вихър (Ветрен)
16:00Лозен-:-Родопи (Коз)

20 октомври 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00
Светкавица (Син)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Тракиец (Глав)-:-Чико-Бунара (Бяга)  
16:00Балкан (Варвара)-:-Локомотив (Септ)
16:00Марица (Белово)-:-Спартак (Кал)
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
11+2329
2ФК Кюстендил11+1022
3Септември (Симитли)10+820
4Вихрен (Сандански)10+6 20
5Спортист (Своге)10+419
6Оборище (Панагюрище)11+918
7Сливнишки герой (Сливница)10+818
8
Беласица (Петрич)10-115
9
Надежда (Доброславци)10 011
10
Банско10 011
11Чавдар (Етрополе)11-110
  12Ботев (Ихтиман)10-89
13Марек (Дупница)10-139
14Рилски спортист (Самоков)10-117
 15  Перун (Кресна)11-187
16Пирин (Разлог)10-87
17Балкан (Ботевград)9-86
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след VI кръг)

6Методи КостовВихрен (Санд)
6Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
5Николай БотевЧавдар (Етрополе)
5Росен ЙордановМарек (Дупница)
shopsector.com%20

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)8+4124
2Спартак (Калугерово)8+619
3Брацигово8+2918
 4 Чепинец (Велинград)8+2218
5Левски (Паталеница)8-116
6Балкан (Варвара)8+1213
7Локомотив (Септември)8+513
 8 Марица (Белово)8+112
9Величково8+110
10
Тракиец (Главиница)8-29
11Родопи (Козарско)8-28
 12 Лозен8-316
13Тракия (Пазарджик)8-116
14Сарая8-106
 15  Вихър (Ветрен)8-211
 16 Светкавица (Синитево)8-391
 

Временно класиране

Кой е тук?

В момента има 26 посетителя в сайта

Приятели

. .
.