СКОНТО ООД

altech.bg%20
Битката за „Б” група се пренася в Сливница и Ихтиман ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 25 Април 2009 12:26
В директен спор Левски (Дб) и „Пирин 2001” ще търсят пътя към спасението

Лидерът в трета дивизия Септември (Симитли) ще гостува утре на Сливнишки герой (Сливница) в среща от поредния ХХХ-ти кръг от първенството на Югозападната „В” група. Тимът на Венци Рангелов е амбициран да се докаже срещу водача, докато гостите от Симитли ще гонят само 3-те точки, ако искат да запазят лидерството.

Преследвачът Малеш (Микрево) ще има тежко гостуване на стадион „Ботев” в Ихтиман (на снимката), където по традиция гостуващите отбори играят трудно.

В директен спор за оцеляване наказаният с лишаване от домакинство Левски (Долна баня) ще приеме на неутрален терен другият застрашен Пирин 2001 (Благоевград). Домакините регистрираха 13 поредни загуби в трета дивизия. По всяка вероятност в техните редици срещу „Пирин 2001” дебют ще направят няколко нови играчи.

На стадион „Георги Бенковски” в Пазарджик, „Хебър” ще излезе срещу столичния „Люлин”. Домакините ще бъдат водени от новия си старши треньор Атанас Пашев, който замести освободения Христо Марашлиев.

Съставът на Добринище ще играе за победа у дома срещу Велбъжд (Костинброд).

На стадион „Димитър Лекин” в Хаджидимово, „Места” ще посрещне стабилния в представянето си тим на Струмска слава (Радомир).

Витоша (Бистрица) ще има домакинска изява срещу частния Миньор’19 (Перник).

Германея (Сапарева баня) се завръща на собствения си стадион след изтърпяно наказание. Съперник на домакините ще бъде Левски (Елин Пелин).

Велбъжд (Кюстендил) ще приеме отбора на Пирин (Разлог).
 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

22 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

КРХебър (Пз)
4:0Велбъжд (Кн)
КРСептември (Сим)
0:1Оборище (Пан)
КРБотев (Ихтиман)
1:3Чавдар (Етрополе)
КРБанско
3:2Надежда (Добр)
КРМиньор (Пк)
3:0Рилски спортист
КРСливнишки герой
2:2Вихрен (Санд)
КРСпортист (Своге)
0:4Пирин (Разлог)
КРГерманея (Сб)
0:1Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)
0:0Беласица (Пч)

"А" ОФГ Пз - VI кръг

22 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

КРРодопи (Коз)
2:0Марица (Белово)
КРЛевски (Пат)
3:2Оборище II (Пан)
КРТракия (Пз)
1:1Сарая
КРВеличково
7:1Тракиец (Глав)

23 септември 2018 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРБотев (М. клисура)
0:4Чепинец (Вел)
Прекр.Локомотив (Септ)
0:1Чико-Бунара (Бяга)
КРБрацигово3:1Спартак (Кал)
КРБалкан (Варвара)
1:0Вихър (Ветрен)

Обл. п-во за деца - II кръг

23 септември 2018 г. (неделя) - 10:30 ч.

ОТЛЧепинец (Вел)-:-Оборище (Пан)      
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
8+1622
2Пирин (Разлог)
8+1519
3 Оборище (Панагюрище)
8+717
 4  Сливнишки герой (Сливница)
8+715
5 Банско
8+715
6 Вихрен (Сандански)
8-113
7Германея (Сапарева баня)
8-3 13
8Миньор (Перник)
8+411
9Балкан (Ботевград)
8-111
10
Рилски спортист (Самоков)
8-511
11Марек (Дупница)
8+110
 12 Септември (Симитли)
8-310
13Чавдар (Етрополе)
8+29
14Беласица (Петрич)
8+19
 15  Ботев (Ихтиман)
8-86
16Надежда (Доброславци)
8-115
17Спортист (Своге)
8-95
18Велбъжд (Кюстендил)
8-192
 

Подробно класиране

Голмайстори (след V кръг) - ЮЗ ТЛ

6Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
5Тодор ЧаворскиМиньор (Перник)
5Руслан ИвановХебър (Пазарджик)

ЮЗ Трета лига - IX кръг

29 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)
-:-Хебър (Пз)
17:00Марек (Дупница)
-:-Сливнишки герой
17:00Надежда (Добр)
-:-Ботев (Ихтиман)
17:00Чавдар (Етрополе)
-:-Балкан (Бот)
17:00Пирин (Разлог)
-:-Миньор (Пк)
17:00Велбъжд (Кн)
-:-Банско
17:00Рилски спортист
-:-Германея (Сб)
17:00Вихрен (Санд)
-:-Септември (Сим)
17:00Беласица (Пч)
-:-Спортист (Своге)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)
6+1916
2Балкан (Варвара)
6+916
3Чепинец (Велинград)
6+1015
 4 Брацигово
6+612
5Левски (Паталеница)
6+512
6Сарая
6-28
7Оборище II (Панагюрище)
6+38
 8 Величково
6+18
9Тракия (Пазарджик)
6-27
10
Марица (Белово)
6 07
11Вихър (Ветрен)
6+37
 12 Родопи (Козарско)
6-36
13Тракиец (Главиница)
6-125
14Ботев (Момина клисура)
6-144
 15  Локомотив (Септември)
6-103
 16 Спартак (Калугерово)
6-131
 

Подробно класиране

shopsector.com%20

"А" ОФГ Пз - VII кръг

29 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00  Марица (Белово)-:-Величково
17:00Тракиец (Глав)
-:-Брацигово
17:00Сарая
-:-Локомотив (Септ)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Родопи (Коз)

30 септември 2018 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00 Чепинец (Вел)
-:-Балкан (Варвара)
17:00Чико-Бунара (Бяга)
-:-Левски (Пат)
17:00Спартак (Кал)
-:-Тракия (Пз)
17:00 Оборище II (Пан)
-:-Ботев (М. клисура)

Кой е тук?

В момента има 47 посетителя в сайта

Приятели

. .
.