СКОНТО ООД

altech.bg%20
Младите таланти в ски бягането ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 19 Февруари 2010 23:01

                От 10-ти до 14-ти февруари курортът Юндола бе домакин на Държавното първенство по ски бягане в най-малките възрасти (момичета и момчета, юноши и девойки младша възраст). Екипът на VELSPORT24.com Ви представя избрани моменти от белите писти.

 

 
 Преди старта на №2 Георги Терзийски (Стамболово) при юношите на дистанция 10 км свободен стил

 

 
Юношата Виктор Стоичков (Паничище) бе най-бърз в спринта на 1 км класически стил

 

 
 Велинградчанката Белослава Неделчева (Атлас) започва участието си в свободния стил

 

 Христо Колев (Стамболово) остави конкуренцията назад и заслужи първото място в дисциплината 10 км свободен стил

 

 
 15-годишната Северина Ивкова (Рилски скиор - Самоков) пресече първа финалната линия в спринта на 1 км при девойките младша възраст

 

 
 Камелия Илиева (Рилски скиор - Самоков) спечели 2 индивидуални титли на Юндола

 

 
 Йордан Чучуганов (Паничище), който е в младежкия национален отбор на България взе 3 златни и 1 сребърен медал от Държавното първенство. Преди по-малко от месец, състезателят от Сапарева баня завърши на престижното трето място от 153 участници за юношеската купа "Тополино" в италианския зимен център Вал де Фиеме

 

 
 София Величкова (Стамболово) се окичи със златото.на 4 км свободен стил при момичетата старша възраст

 

 
 Състезателката на СК Атлас (Велинград) - Спасимира Корунова потегля по пистата на Юндола

 

 
 Ахмед Салих (Чепинец) завърта обиколка по състезателното трасе

 

 
 Спортист № 10 на Велинград за 2009 година - Али Джемин се представи най-добре от четиримата скиори на "Чепинец" при момчетата старша възраст

 

 
 Иванка Стефанова донесе злато на Рилски скиор (Самоков) в дисциплината спринт на 500 метра класически стил при момичетата старша възраст

 

 
 Състезателката с най-интересно име на Държавното първенство - Ибонели Сотирова (Паничище)

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:
hippoland.net
shopsector.com%20

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)34+5490
2Оборище (Панагюрище)34+3375
3 Вихрен (Сандански)
34+1762
 4  Сливнишки герой (Сливница)
34+2558
5 Миньор (Перник)
34+2058
6 Банско
34+1957
7Пирин (Разлог)
34+1251
8Рилски спортист (Самоков)
34+549
9Беласица (Петрич)
34+646
10
Марек (Дупница)
34-241
11Септември (Симитли)
34-240
 12 Чавдар (Етрополе)
34+740
13Балкан (Ботевград)
34-1638
14Надежда (Доброславци)
34-2137
 15  Спортист (Своге)
34-1637
16Ботев (Ихтиман)
34-4032
17Германея (Сапарева баня)
34-3430
18Велбъжд (Кюстендил)34-678
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ Трета Лига

25Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
23Христо СпасовБанско
16Васил ТачевБеласица/Оборище
16Руслан ИвановХебър (Пз)
16Георги НедялковХебър (Пз)
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 31 посетителя в сайта

Приятели

. .
.