СКОНТО ООД

altech.bg%20
Младите таланти в ски бягането ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 19 Февруари 2010 22:01

                От 10-ти до 14-ти февруари курортът Юндола бе домакин на Държавното първенство по ски бягане в най-малките възрасти (момичета и момчета, юноши и девойки младша възраст). Екипът на VELSPORT24.com Ви представя избрани моменти от белите писти.

 

 
 Преди старта на №2 Георги Терзийски (Стамболово) при юношите на дистанция 10 км свободен стил

 

 
Юношата Виктор Стоичков (Паничище) бе най-бърз в спринта на 1 км класически стил

 

 
 Велинградчанката Белослава Неделчева (Атлас) започва участието си в свободния стил

 

 Христо Колев (Стамболово) остави конкуренцията назад и заслужи първото място в дисциплината 10 км свободен стил

 

 
 15-годишната Северина Ивкова (Рилски скиор - Самоков) пресече първа финалната линия в спринта на 1 км при девойките младша възраст

 

 
 Камелия Илиева (Рилски скиор - Самоков) спечели 2 индивидуални титли на Юндола

 

 
 Йордан Чучуганов (Паничище), който е в младежкия национален отбор на България взе 3 златни и 1 сребърен медал от Държавното първенство. Преди по-малко от месец, състезателят от Сапарева баня завърши на престижното трето място от 153 участници за юношеската купа "Тополино" в италианския зимен център Вал де Фиеме

 

 
 София Величкова (Стамболово) се окичи със златото.на 4 км свободен стил при момичетата старша възраст

 

 
 Състезателката на СК Атлас (Велинград) - Спасимира Корунова потегля по пистата на Юндола

 

 
 Ахмед Салих (Чепинец) завърта обиколка по състезателното трасе

 

 
 Спортист № 10 на Велинград за 2009 година - Али Джемин се представи най-добре от четиримата скиори на "Чепинец" при момчетата старша възраст

 

 
 Иванка Стефанова донесе злато на Рилски скиор (Самоков) в дисциплината спринт на 500 метра класически стил при момичетата старша възраст

 

 
 Състезателката с най-интересно име на Държавното първенство - Ибонели Сотирова (Паничище)

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XV кръг

10 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

КРСпортист (Своге)
0:0Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
2:1Балкан (Бот)
КРМарек (Дупница)
4:0Надежда (Добр)
КРПирин (Разлог)
1:0Ботев (Ихтиман)
КРГерманея (Сб)
0:2Сливнишки герой
КРВихрен (Санд)
1:0Велбъжд (Кн)
КРБеласица (Пч)
0:1Банско
КРРилски спортист
2:2Чавдар (Етрополе)
КРМиньор (Пк)
1:0Септември (Сим)

"А" ОФГ Пз - XIII кръг

10 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

КР Брацигово
0:3Балкан (Варвара)
КР    Локомотив (Септ)
0:7Левски (Пат)
КР Сарая4:0 Вихър (Ветрен)
КР  Тракиец (Глав)
1:0Родопи (Коз)

11 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЧико-Бунара (Бяга)
3:0Чепинец (Вел)
КРСпартак (Кал)
2:0Марица (Белово)
КР Оборище II (Пан)
0:0Величково
КР Тракия (Пз)
3:0Ботев (М. клисура)
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
15+2138
2Оборище (Панагюрище)
15+1536
3 Сливнишки герой (Сливница)
15+1531
 4  Пирин (Разлог)
15+1530
5 Вихрен (Сандански)
15+529
6 Банско
15+1429
7Миньор (Перник)
15+323
8Чавдар (Етрополе)
15+920
9Рилски спортист (Самоков)
15-520
10
Германея (Сапарева баня)
15-820
11Беласица (Петрич)
15+519
 12 Балкан (Ботевград)
15-816
13Ботев (Ихтиман)
15-816
14Марек (Дупница)
15-314
 15  Септември (Симитли)
15-813
16Надежда (Доброславци)
15-2012
17Спортист (Своге)
15-148
18Велбъжд (Кюстендил)
15-283
 

Подробно класиране

Голмайстори (до XIV кръг) - ЮЗ ТЛ

16Христо СпасовБанско
15Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
8Руслан ИвановХебър (Пазарджик)
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XVI кръг

17 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Хебър (Пз)
-:-Миньор (Пк)
14:00Оборище (Пан)
-:-Вихрен (Санд)
14:00Ботев (Ихтиман)
-:-Беласица (Пч)
14:00Балкан (Бот)
-:-Сливнишки герой
14:00Септември (Сим)
-:-Германея (Сб)
14:00Чавдар (Етрополе)
-:-Пирин (Разлог)
14:00Банско
-:-Спортист (Своге)
14:00Велбъжд (Кн)-:-Марек (Дупница)
14:00Надежда (Добр)
-:-Рилски спортист

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
13+3534
2Левски (Паталеница)
13+2431
3Чепинец (Велинград)
13+1929
 4 Балкан (Варвара)
13+1426
5Брацигово
13+1022
6Сарая
13+922
7Величково
13+1021
 8 Тракиец (Главиница)
13-1219
9Тракия (Пазарджик)
13-617
10
Спартак (Калугерово)
13+215
11Вихър (Ветрен)
13-614
 12 Оборище II (Панагюрище)
13-413
13Родопи (Козарско)
13-89
14Марица (Белово)
13-179
 15  Ботев (Момина клисура)
13-345
 16 Локомотив (Септември)
13-363
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XIV кръг

17 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Марица (Белово)
-:-Тракиец (Глав)  
14:00Величково-:-Левски (Пат)
14:00Родопи (Коз)
-:-Брацигово
14:00Балкан (Варвара)
-:-Тракия (Пз)   

18 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чепинец (Вел)
-:-Сарая
14:00Оборище II (Пан)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
14:00   Ботев (М. клисура)
-:-Локомотив (Септ)
14:00  Вихър (Ветрен)-:-Спартак (Кал)

Кой е тук?

В момента има 35 посетителя в сайта

Приятели

. .
.