СКОНТО ООД

altech.bg%20
Младите таланти в ски бягането ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 19 Февруари 2010 22:01

                От 10-ти до 14-ти февруари курортът Юндола бе домакин на Държавното първенство по ски бягане в най-малките възрасти (момичета и момчета, юноши и девойки младша възраст). Екипът на VELSPORT24.com Ви представя избрани моменти от белите писти.

 

 
 Преди старта на №2 Георги Терзийски (Стамболово) при юношите на дистанция 10 км свободен стил

 

 
Юношата Виктор Стоичков (Паничище) бе най-бърз в спринта на 1 км класически стил

 

 
 Велинградчанката Белослава Неделчева (Атлас) започва участието си в свободния стил

 

 Христо Колев (Стамболово) остави конкуренцията назад и заслужи първото място в дисциплината 10 км свободен стил

 

 
 15-годишната Северина Ивкова (Рилски скиор - Самоков) пресече първа финалната линия в спринта на 1 км при девойките младша възраст

 

 
 Камелия Илиева (Рилски скиор - Самоков) спечели 2 индивидуални титли на Юндола

 

 
 Йордан Чучуганов (Паничище), който е в младежкия национален отбор на България взе 3 златни и 1 сребърен медал от Държавното първенство. Преди по-малко от месец, състезателят от Сапарева баня завърши на престижното трето място от 153 участници за юношеската купа "Тополино" в италианския зимен център Вал де Фиеме

 

 
 София Величкова (Стамболово) се окичи със златото.на 4 км свободен стил при момичетата старша възраст

 

 
 Състезателката на СК Атлас (Велинград) - Спасимира Корунова потегля по пистата на Юндола

 

 
 Ахмед Салих (Чепинец) завърта обиколка по състезателното трасе

 

 
 Спортист № 10 на Велинград за 2009 година - Али Джемин се представи най-добре от четиримата скиори на "Чепинец" при момчетата старша възраст

 

 
 Иванка Стефанова донесе злато на Рилски скиор (Самоков) в дисциплината спринт на 500 метра класически стил при момичетата старша възраст

 

 
 Състезателката с най-интересно име на Държавното първенство - Ибонели Сотирова (Паничище)

 
Следете ни в:
mallbg.com%20

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
18+2842
2Септември (Симитли)17+2041
3Спортист (Своге)18+1037
4Вихрен (Сандански)18+10 37
5Оборище (Панагюрище)18+1534
6ФК Кюстендил18+1032
7Сливнишки герой (Сливница)18+527
8
Банско17+826
9
Чавдар (Етрополе)18+423
10
Беласица (Петрич)18-522
11Ботев (Ихтиман)18-1022
  12Надежда (Доброславци)18-718
13Пирин (Разлог)18-1017
14Марек (Дупница)18-2016
 15  Балкан (Ботевград)18-1715
16Рилски спортист (Самоков)18-2011
17Перун (Кресна)18-317
 

Есенно класиране Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

16Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
11Александър АлександровФК Кюстендил
shopsector.com%20

Крайно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)16+5244
2Брацигово15+3837
3Чепинец (Велинград)16+2934
 4 Балкан (Варвара)15+2729
5Локомотив (Септември)16+1329
6Марица (Белово)16+926
7Левски (Паталеница)16+122
 8 Спартак (Калугерово)16-1121
9Величково16+319
10
Тракиец (Главиница)16-1017
11Родопи (Козарско)16-817
 12 Сарая16-2412
13Лозен16-4211
14Тракия (Пазарджик)16-2111
 15  Вихър (Ветрен)16-566
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 7 посетителя в сайта

Приятели

. .
.