СКОНТО ООД

altech.bg%20
Младите таланти в ски бягането ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 19 Февруари 2010 22:01

                От 10-ти до 14-ти февруари курортът Юндола бе домакин на Държавното първенство по ски бягане в най-малките възрасти (момичета и момчета, юноши и девойки младша възраст). Екипът на VELSPORT24.com Ви представя избрани моменти от белите писти.

 

 
 Преди старта на №2 Георги Терзийски (Стамболово) при юношите на дистанция 10 км свободен стил

 

 
Юношата Виктор Стоичков (Паничище) бе най-бърз в спринта на 1 км класически стил

 

 
 Велинградчанката Белослава Неделчева (Атлас) започва участието си в свободния стил

 

 Христо Колев (Стамболово) остави конкуренцията назад и заслужи първото място в дисциплината 10 км свободен стил

 

 
 15-годишната Северина Ивкова (Рилски скиор - Самоков) пресече първа финалната линия в спринта на 1 км при девойките младша възраст

 

 
 Камелия Илиева (Рилски скиор - Самоков) спечели 2 индивидуални титли на Юндола

 

 
 Йордан Чучуганов (Паничище), който е в младежкия национален отбор на България взе 3 златни и 1 сребърен медал от Държавното първенство. Преди по-малко от месец, състезателят от Сапарева баня завърши на престижното трето място от 153 участници за юношеската купа "Тополино" в италианския зимен център Вал де Фиеме

 

 
 София Величкова (Стамболово) се окичи със златото.на 4 км свободен стил при момичетата старша възраст

 

 
 Състезателката на СК Атлас (Велинград) - Спасимира Корунова потегля по пистата на Юндола

 

 
 Ахмед Салих (Чепинец) завърта обиколка по състезателното трасе

 

 
 Спортист № 10 на Велинград за 2009 година - Али Джемин се представи най-добре от четиримата скиори на "Чепинец" при момчетата старша възраст

 

 
 Иванка Стефанова донесе злато на Рилски скиор (Самоков) в дисциплината спринт на 500 метра класически стил при момичетата старша възраст

 

 
 Състезателката с най-интересно име на Държавното първенство - Ибонели Сотирова (Паничище)

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXII кръг

20 март 2019 г. (сряда) - 15:00 ч.

КРХебър (Пз)
4:0Ботев (Ихтиман)
КРМиньор (Пк)
0:1Оборище (Пан)
КРСливнишки герой
1:0Надежда (Добр)
КРГерманея (Сб)
1:0Велбъжд (Кн)
КРБалкан (Бот)
1:2Банско
КРСептември (Сим)
4:2Чавдар (Етрополе)
КРСпортист (Своге)
2:0Вихрен (Санд)
КРПирин (Разлог)
0:2Рилски спортист
КРБеласица (Пч)
0:0Марек (Дупница)
hippoland.net

"А" ОФГ Пз - XVIII кръг

16 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

КРЛевски (Пат)
1:1Марица (Белово)
КРВеличково
0:0Балкан (Варвара)
КР    Брацигово1:0 Оборище II (Пан) 
КРЛокомотив (Септ)3:0Вихър (Ветрен)

17 март 2019 г. (неделя) - 15:00 ч.

КРТракия (Пз)
1:0Чепинец (Вел)
КРТракиец (Глав)
0:2 Чико-Бунара (Бяга)
КР  Спартак (Кал)
0:2Сарая
КРБотев (М. клисура)
1:1Родопи (Коз)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
22+3156
2Оборище (Панагюрище)
22+1950
3 Сливнишки герой (Сливница)
22+2342
 4  Вихрен (Сандански)
22+941
5 Банско
22+1641
6 Пирин (Разлог)
22+1540
7Миньор (Перник)
22+734
8Рилски спортист (Самоков)
22-131
9Беласица (Петрич)
22+930
10
Чавдар (Етрополе)
22+729
11Марек (Дупница)22 026
 12 Германея (Сапарева баня)
22-1426
13Септември (Симитли)
22-622
14Ботев (Ихтиман)
22-2322
 15  Надежда (Доброславци)
22-2119
16Балкан (Ботевград)
22-1618
17Спортист (Своге)
22-1915
18Велбъжд (Кюстендил)
22-367
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXI кръг)

19Христо СпасовБанско
18Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
11Мариан ХаджиевСл. герой (Сливница)

ЮЗ Трета лига - XXIII кръг

23 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Чавдар (Етрополе)
-:-Хебър (Пз)
15:00Оборище (Пан)
-:-Германея (Сб)
15:00Рилски спортист
-:-Беласица (Пч)
15:00Вихрен (Санд)
-:-Миньор (Пк)
15:00Ботев (Ихтиман)
-:-Банско
15:00Надежда (Добр)
-:-Септември (Сим)
15:00Велбъжд (Кн)-:-Сливнишки герой
15:00Марек (Дупница)
-:-Спортист (Своге)
15:00Пирин (Разлог)
-:-Балкан (Бот)
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
18+5349
2Чепинец (Велинград)
18+2439
3Левски (Паталеница)
18+2537
 4 Балкан (Варвара)
18+1833
5Брацигово
18+1932
6Сарая
18+931
7Тракия (Пазарджик)
18-328
 8 Величково
18+726
9Тракиец (Главиница)
18-1325
10
Вихър (Ветрен)
18-1518
11Спартак (Калугерово)
18-318
 12 Родопи (Козарско)
18-816
13Оборище II (Панагюрище)
18-1616
14Марица (Белово)
18-2213
 15  Локомотив (Септември)
18-3712
 16 Ботев (Момина клисура)
18-387
 

Есенно класиране  Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XVIII кръг

23 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Сарая
-:-Тракиец (Глав)
15:00Родопи (Коз)
-:-Балкан (Варвара)
15:00   Вихър (Ветрен)
-:-Левски (Пат)

24 март 2019 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Чепинец (Вел)
-:-Локомотив (Септ)
15:00 Оборище II (Пан)
-:-Тракия (Пз)  
15:00Чико-Бунара (Бяга)
-:-Брацигово
15:00Марица (Белово)
-:-Ботев (М. клисура)
15:00Спартак (Кал)
-:-Величково

Кой е тук?

В момента има 60 посетителя в сайта

Приятели

. .
.