СКОНТО ООД

altech.bg%20
Завършиха общинските игри по тенис на маса ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 12 Февруари 2010 20:13
 

 Възпитаниците на ПГИТ "Алеко Константинов" - Велинград демонстрираха класа на общинските игри по тенис на маса при юношите от осми до десети клас

ФОТО: Георги БИЗЕВ

 На 6 февруари бяха излъчени представителите на община Велинград в областният етап на ученическите игри по тенис на маса.

Най-оспорвана и интересна бе отборната надпревара при юношите от осми до десети клас, където се състезаваха общо 5 отбора.

Преди това заявки бяха дали общо 7 учебни заведения. Като най-големи майстори в тениса на маса се изявиха възпитаниците на ПГИТ „Алеко Константинов” – Велинград. Второто място заеха тенисистите на СОУ „Методи Драгинов” – Драгиново, а трети се нареди отборът на СОУ „Кирил и Методий” – Сърница.

Заедно с бъдещите икономисти от велинградската гимназия за Пазарджик заминават и представители на СОУ „Методи Драгинов” – Драгиново и СОУ „Кирил и Методий” – Сърница.

Те спечелиха общински квоти съответно при момчетата от пети до седми клас и при девойките от осми до десети клас.

Учебните заведения в Драгиново и Сърница бяха единствените, които подадоха заявки в съответните възрастови групи.

В почивните дни на месец февруари ученическите игри продължават със срещите в общинската фаза по баскетбол и волейбол.

Всички двубои се провеждат в спортната зала на стадион „Чепинец”.

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:
hippoland.net
shopsector.com%20

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
17+2344
2Оборище (Панагюрище)
17+1337
3 Сливнишки герой (Сливница)
17+1735
 4  Пирин (Разлог)
17+1634
5 Банско
17+1533
6 Вихрен (Сандански)
17+531
7Беласица (Петрич)
17+925
8Миньор (Перник)
17+224
9Рилски спортист (Самоков)
17 024
10
Чавдар (Етрополе)
17+520
11Марек (Дупница)
17 020
 12 Германея (Сапарева баня)
17-1220
13Балкан (Ботевград)
17-1017
14Септември (Симитли)
17-517
 15  Ботев (Ихтиман)
17-1016
16Надежда (Доброславци)
17-2014
17Спортист (Своге)
17-1411
18Велбъжд (Кюстендил)
17-343
 

Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

17Христо СпасовБанско
16Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
10Руслан ИвановХебър (Пазарджик)
shopsector.com%20

Есенно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
15+4540
2Чепинец (Велинград)
15+2335
3Левски (Паталеница)
15+2635
 4 Балкан (Варвара)
15+1830
5Тракиец (Главиница)
15-825
6Брацигово
15+1225
7Сарая
15+825
 8 Величково
15+822
9Тракия (Пазарджик)
15-521
10
Вихър (Ветрен)
15-617
11Спартак (Калугерово)
15-115
 12 Оборище II (Панагюрище)
15-1313
13Родопи (Козарско)
15-812
14Марица (Белово)
15-239
 15  Локомотив (Септември)
15-396
 16 Ботев (Момина клисура)
15-375
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 27 посетителя в сайта

Приятели

. .
.