Вълшебството на Юндола в снимки

СКОНТО ООД

altech.bg%20
Вълшебството на Юндола в снимки ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 08 Февруари 2010 01:09
 

 Предстартова треска на Юндола

 

 
 14 отбора се впускат в дебютното издание у нас на отборен спринт в ски бягането

 

 
 Първи 200 метра в снежното царство на Юндола / Фото: Георги БИЗЕВ /

 

 
 Велинградчанинът Николай Кондев води колоната убедително / Фото: Георги БИЗЕВ /

 

 
 Директорът на направление "Ски бягане" към БФСки - Петър Панков има в актива си участия на три зимни олимпиади / Фото: Георги БИЗЕВ /

 

 
 Емил Димитров не пести сили на перфектно подготвеното трасе на Юндола / Фото: Георги БИЗЕВ /

 

 
 Николай Кондев протяга ръка към титлата...

 

 
 Мано Кетенлиев (вляво) и колегата му Тодор Машов / Фото: Георги БИЗЕВ /

 

 

 Владимир Величков (вляво) и Милко Рушанов също уважиха проявата на 1350 метра надморска   височина  Фото: Георги БИЗЕВ

 

 
 Павел Войников (вляво), Стефан Митков (в средата) и Никола Гълев дадоха пример на по-младите поколения

 

 
 Петър Панков (вляво), Мустафа Джамбаз (в средата) и Иван Лебанов / Фото: Георги БИЗЕВ /

 

 
 Кметът Иван Лебанов (вляво) връчва почетен плакет на Тодор Гълев (СК "Атлас" - Велинград) за принос в развитието на ски спорта

 

 
 Милош Иванчев (вдясно) награждава с картина Иван Лебанов по случай 30-годишният юбилей от първият медал за България от Зимна олимпиада / Фото: Георги БИЗЕВ /

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

Контролна среща

12 август 2018 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРБенковски (Кост)3:3Чепинец (Вел)  

ЮЗ Трета лига - I кръг

11 август 2018 г. (събота) - 18:00 ч.

КРХебър (Пз)
1:1Сливнишки герой
КРОборище (Пан)4:1Рилски спортист
КРСептември (Сим)
0:2Балкан (Бот)
КРБанско
1:2Германея (Сб)
КРБотев (Ихтиман)
2:1Миньор (Пк)
КРЧавдар (Етрополе)
3:1Спортист (Своге)
КРНадежда (Добр)2:1Беласица (Пч)
КРВелбъжд (Кн)0:5Пирин (Разлог)
КРВихрен (Санд)
3:2Марек (Дупница)
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Пирин (Разлог)1+53
2Оборище (Панагюрище)1+33
3 Чавдар (Етрополе)
1+23
 4  Балкан (Ботевград)
1+23
5 Вихрен (Сандански)
1+13
6 Ботев (Ихтиман)
1+13
 Надежда (Доброславци)1+13
 Германея (Сапарева баня)
1+13
9Сливнишки герой (Сливница)
1 01

Хебър (Пазарджик)
1 01
11Марек (Дупница)
1-10
 12 Банско
1-10
 Беласица (Петрич)
1-10
 Миньор (Перник)
1-10
 15  Спортист (Своге)1-20
16Септември (Симитли)
1-20
17Рилски спортист (Самоков)
1-30
18Велбъжд (Кюстендил)1-50
 

Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - II кръг

18 август 2018 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Септември (Сим)
-:-Хебър (Пз)
18:00Пирин (Разлог)
-:-Оборище (Пан)
18:00Сливнишки герой-:-Банско
18:00Рилски спортист
-:-Вихрен (Санд)
18:00Беласица (Пч)
-:-Велбъжд (Кн)
18:00Балкан (Бот)
-:-Марек (Дупница)
18:00Миньор (Пк)
-:-Чавдар (Етрополе)
18:00Германея (Сб)
-:-Ботев (Ихтиман)
18:00Спортист (Своге)-:-Надежда (Добр)

Крайно класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)30+10682
2Брацигово30+5368
3 Балкан (Варвара)30+5367
 4 Левски (Паталеница)30+3262
5Чепинец (Велинград)
30+5361
6Величково
30+340
7Вихър (Ветрен)
30-2839
 8 Оборище II (Панагюрище)
30-839
9Сарая
30-338
10
Локомотив (Септември)
30-2234
11Тракиец (Главиница)30-1933
 12 Тракия (Пазарджик)
30-3932
13Родопи (Козарско)
30-1731
14Спартак (Калугерово)30-2127
 15  Братаница30-5724
16Зенит (Ветрен дол)30-8613
 

Есенно класиране

shopsector.com%20

Кой е тук?

В момента има 63 посетителя в сайта

Приятели

. .
.