СКОНТО ООД

altech.bg%20
Юношите изнасят голов спектакъл ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 23 Април 2009 10:01
Велинградчани обръщат противника

„Чепинец ІІ” разби с 6-3 гостуващия тим на Барикади (Стрелча) в среща от областното първенство при юношите вчера.

Възпитаниците на наставника Митко Ваклинов (на снимката) откриха първи чрез Любомир Ангелов още в 4-та минута. „Сребърните стрели” обърнаха мача до 1-2. В 8-та минута Николай Цветков се разписа във велинградската мрежа за 1-1, а в 40-та съотборникът му Ганчо Иванов наказа домакините за 1-2.

След почивката зрителите на игрище „Кална баня” не скучаха, след като двата тима им предложиха нови 6 попадения.

В 55-та минута велинградчани се върнаха в срещата, когато Александър Гинчев изравни за 2-2. Колегата му Георги Динчев в 60-та направи резултата 3-2. Седем минути по-късно Шакир Маджиров покачи на 4-2, а при следващата атака на „Чепинец” Георги Динчев се разписа за 5-2.

Четвърт час преди края гостите намалиха чрез Ганчо Иванов за 5-3, но за повече нямаха сили.

Точка на спора сложи Георги Динчев в 80-та минута, който оформи своя хеттрик за крайното 6-3 в мача.

Двубоят се проведе на тежък за игра терен, но двата отбора демонстрираха коректна игра и се опазиха от тежки контузии.

Главния рефер Мариян Дойчев (Пазарджик) нямаше никакви проблеми и не се наложи да вдига наказателни картони.

След мача наставникът на велинградчани Митко Ваклинов сподели за VELSPORT24.com, че е доволен от победата. Той не скри, че в отбора се усеща натрупана умора.

„За два месеца изиграхме близо 30 мача”, аргументира се Ваклинов.

В събота е последният мач за сезона при юношите. Един срещу друг в класическо местно дерби ще се изправят „Чепинец І” и „Чепинец ІІ”.

Областното първенство при юношите младша и старша възраст е обединено в една обща група поради липсата на достатъчно отбори и на мачове в отделните възрастови групи.


Георги Белев
 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБотев (Ихтиман)1:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)0:0Чавдар (Етрополе)
КРВихрен (Санд)2:0Банско
КРСливнишки герой1:0Левски (Чепинци)
КРНадежда (Добр)2:4Пирин (ГД)
КРБеласица (Пч)2:2Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)0:1Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)0:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - VI кръг

22 септември 2020 г. (вторник) - 17:00 ч.

КРЛокомотив (Септ)1:1Чепинец (Вел)
КРЛозен1:2Чико-Бунара (Бяга) 
КРБалкан (Варвара)1:0Левски (Пат)
КРВеличково3:1Сарая
КР Левски (Ракитово)3:0Родопи (Коз)
КР Брацигово7:2Тракия (Пз)
КРСпартак (Кал)1:0Оборище II (Пан)
КРВихър (Ветрен)0:0Тракиец (Глав)
 Марица (Белово)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)7+1119
2Беласица (Петрич)7+717
3ФК Кюстендил7+1516
4Марек (Дупница)7+10 14
5Оборище (Панагюрище)7+413
6Чавдар (Етрополе)7+512
7Гранит (Владая)7-411
8
Ботев (Ихтиман)7+311
9
Балкан (Ботевград)7+311
10
Сливнишки герой (Сливница)7+110
11Надежда (Доброславци)7-39
12Рилски спортист (Самоков)7-48
13Пирин (Гоце Делчев)7 07
14Пирин (Разлог)7-67
 15  Велбъжд (Кюстендил)7-124
16
Перун (Кресна)7-84
17Левски (Чепинци)7-113
18Банско7-110
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)-:-Пирин (Разлог)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Перун (Кресна)
17:00Марек (Дупница)-:-Рилски спортист
17:00Беласица (Пч)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
17:00Левски (Чепинци)-:-Балкан (Бот)
17:00Гранит (Владая)-:-Вихрен (Санд)
17:00Пирин (ГД)-:-Велбъжд (Кн)
17:00Банско-:-Надежда (Добр)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)6+1618
 2 Балкан (Варвара)6+1418
3Левски (Паталеница)6+1515
 4 Чепинец (Велинград)6+1214
5Брацигово5+1912
6Величково5+310
7Марица (Белово)5+38
 8 Оборище II (Панагюрище)6-57
9Тракиец (Главиница)6-57
10
Спартак (Калугерово)6-116
11Родопи (Козарско)5-15
 12 Вихър (Ветрен)6-74
13Тракия (Пазарджик)5-74
14Локомотив (Септември)6-114
15Левски (Ракитово)6-73
16Сарая5-203
17Лозен6-180
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Сарая-:-Марица (Белово)
17:00     Родопи (Коз)-:-Вихър (Ветрен)
17:00Тракиец (Глав)-:-Лозен
17:00Тракия (Пз)-:-Величково

27 септември 2020 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Балкан (Варвара)   
17:00  Чико-Бунара (Бяга)-:-Вихър (Ветрен) 
17:00Левски (Пат)-:-Брацигово 
17:00Оборище II (Пан)-:-Локомотив (Септ)
 Левски (Ракитово)-почива

Кой е тук?

В момента има 28 посетителя в сайта

Приятели

. .
.