СКОНТО ООД

altech.bg%20
„Чепинец” с първа тренировка за 2010 година ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 11 Януари 2010 20:05

 
Футболистите на "Чепинец" направиха първо занимание за новата 2010 година

С 4-километров крос и стандартна програма от упражнения за ОФП започна днес подготовката на  третодивизионния „Чепинец” за 2010 година.

Общо 11 играчи се явиха на първата тренировка на представителния тим от родопския град.

Преди началото на първото занимание старши треньора Димитър Муртин проведе в съблекалнята 40-минутен разговор с наличните футболисти.

Сред присъстващите преобладаваха почти изцяло местните футболисти. На проби във велинградския клуб пристигна 20-годишният Лазар Аяров. През есента той игра за четвъртодивизионния Шипка (Драгор).

Първото за 2010 година занимание продължи 90 минути.

 


През тази седмица трябва да се изгладят текущи въпроси. В близките дни двамата легионери Стоян Боновски и Любомир Бачев ще се готвят по родните си места. Тези дни ще се уточни и ситуацията около ганайците Авуку Годфред Нана Яв и Даниел Ниарко.

До момента „Чепинец” има 5 уговорени контроли.

На 23 януари възпитаниците на Димитър Муртин гостуват във Войводиново на лидера в Югоизточната „В” група - Марица (Пловдив).

На 27-ми този месец тима от курорта ще домакинства на Миньор (Раднево). 14-тия в Източната „Б” група ще изкара подготвителен лагер във Велинград.

На 30 януари в Драгор „Чепинец” ще има за съперник Бенковски (Пазарджик).

Четвъртата уредена контрола е срещу Локомотив (Септември). Двубоят срещу полуфиналиста в турнира за Купата на Аматьорската лига е предвиден за 6 февруари. 

На 10 февруари велинградчани ще имат визита на Левски (Паталеница).

                                                                                                              

Георги Белев

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXII кръг

20 март 2019 г. (сряда) - 15:00 ч.

КРХебър (Пз)
4:0Ботев (Ихтиман)
КРМиньор (Пк)
0:1Оборище (Пан)
КРСливнишки герой
1:0Надежда (Добр)
КРГерманея (Сб)
1:0Велбъжд (Кн)
КРБалкан (Бот)
1:2Банско
КРСептември (Сим)
4:2Чавдар (Етрополе)
КРСпортист (Своге)
2:0Вихрен (Санд)
КРПирин (Разлог)
0:2Рилски спортист
КРБеласица (Пч)
0:0Марек (Дупница)
hippoland.net

"А" ОФГ Пз - XVIII кръг

16 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

КРЛевски (Пат)
1:1Марица (Белово)
КРВеличково
0:0Балкан (Варвара)
КР    Брацигово1:0 Оборище II (Пан) 
КРЛокомотив (Септ)3:0Вихър (Ветрен)

17 март 2019 г. (неделя) - 15:00 ч.

КРТракия (Пз)
1:0Чепинец (Вел)
КРТракиец (Глав)
0:2 Чико-Бунара (Бяга)
КР  Спартак (Кал)
0:2Сарая
КРБотев (М. клисура)
1:1Родопи (Коз)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
22+3156
2Оборище (Панагюрище)
22+1950
3 Сливнишки герой (Сливница)
22+2342
 4  Вихрен (Сандански)
22+941
5 Банско
22+1641
6 Пирин (Разлог)
22+1540
7Миньор (Перник)
22+734
8Рилски спортист (Самоков)
22-131
9Беласица (Петрич)
22+930
10
Чавдар (Етрополе)
22+729
11Марек (Дупница)22 026
 12 Германея (Сапарева баня)
22-1426
13Септември (Симитли)
22-622
14Ботев (Ихтиман)
22-2322
 15  Надежда (Доброславци)
22-2119
16Балкан (Ботевград)
22-1618
17Спортист (Своге)
22-1915
18Велбъжд (Кюстендил)
22-367
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXI кръг)

19Христо СпасовБанско
18Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
11Мариан ХаджиевСл. герой (Сливница)

ЮЗ Трета лига - XXIII кръг

23 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Чавдар (Етрополе)
-:-Хебър (Пз)
15:00Оборище (Пан)
-:-Германея (Сб)
15:00Рилски спортист
-:-Беласица (Пч)
15:00Вихрен (Санд)
-:-Миньор (Пк)
15:00Ботев (Ихтиман)
-:-Банско
15:00Надежда (Добр)
-:-Септември (Сим)
15:00Велбъжд (Кн)-:-Сливнишки герой
15:00Марек (Дупница)
-:-Спортист (Своге)
15:00Пирин (Разлог)
-:-Балкан (Бот)
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
18+5349
2Чепинец (Велинград)
18+2439
3Левски (Паталеница)
18+2537
 4 Балкан (Варвара)
18+1833
5Брацигово
18+1932
6Сарая
18+931
7Тракия (Пазарджик)
18-328
 8 Величково
18+726
9Тракиец (Главиница)
18-1325
10
Вихър (Ветрен)
18-1518
11Спартак (Калугерово)
18-318
 12 Родопи (Козарско)
18-816
13Оборище II (Панагюрище)
18-1616
14Марица (Белово)
18-2213
 15  Локомотив (Септември)
18-3712
 16 Ботев (Момина клисура)
18-387
 

Есенно класиране  Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XVIII кръг

23 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Сарая
-:-Тракиец (Глав)
15:00Родопи (Коз)
-:-Балкан (Варвара)
15:00   Вихър (Ветрен)
-:-Левски (Пат)

24 март 2019 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Чепинец (Вел)
-:-Локомотив (Септ)
15:00 Оборище II (Пан)
-:-Тракия (Пз)  
15:00Чико-Бунара (Бяга)
-:-Брацигово
15:00Марица (Белово)
-:-Ботев (М. клисура)
15:00Спартак (Кал)
-:-Величково

Кой е тук?

В момента има 25 посетителя в сайта

Приятели

. .
.