СКОНТО ООД

altech.bg%20
38 картона за „Чепинец” през футболната есен ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 22 Декември 2009 21:33

 
 Авуку Годфред Нана Яв

С рекордните 7 червени картона завърши първият дял в Югозападната „В” група за състава на „Чепинец”.

Поредицата от изгонени състезатели е алогична, тъй като през миналото първенство тима от курортния град записа феноменална серия от 30 поредни мача без червен картон.

Водач в „червената” антикласация на клубно ниво е ганайския нападател Авуку Годфред Нана Яв. Той получи 2 червени картона. По веднъж бяха изгонени още Десислав Сатев, Димитър Чонков, Георги Назлиев, Кирил Аршинков и Георги Николов.

Реферите вдигнаха и 31 жълти картона на футболисти от „Чепинец”. По този показател тима от курортния град се намира в „златната среда” сред 19-те отбора в трета дивизия.

Голмайсторът на велинградчани Христо Спасов е едноличен лидер с 6 жълти картона.

По 4 официални предупреждения в жълто имат двама състезатели на „Чепинец”. „Висящи” са Димитър Чонков и Стефан Караманов, които при следващ жълт картон автоматично ще почиват в 1 мач през пролетта.

С 3 предупреждения ще зимува ганаеца Даниел Ниарко.

Трима състезатели получиха по 2 наказателни картона. В списъка попадат Любомир Бачев, Илия Иванов и Нана Яв.

По веднъж пък бяха декорирани осем футболисти на „Чепинец”. Профилактично жълтия цвят видяха Десислав Сатев, Георги Николов, Стоян Боновски, Кирил Аршинков, Васил Содев и Александър Пандев, както и вратарите Камен Коцев и Георги Назлиев.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XIX кръг

27 февруари 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

КРОборище (Пан)1:1Гранит (Владая)
КРНадежда (Добр)1:1Марек (Дупница)
ОТЛБеласица (Пч)-:-Банско
КРБалкан (Бот)7:1Перун (Кресна)
КРСливнишки герой1:0Рилски спортист
КРФК Кюстендил2:1Левски (Чепинци)
КРВихрен (Санд)2:0Велбъжд (Кн)
КРПирин (Разлог)4:2Чавдар (Етрополе)
КРБотев (Ихтиман)2:0Пирин (ГД)

"А" РГ Пз - XIX кръг

27 февруари 2021 г. (събота) - 14:00 ч.

СЛБалкан (Варвара)3:0Лозен                   
КРРодопи (Коз)2:0Сарая  

28 февруари 2021 г. (неделя) - 14:00 ч.

ППЧепинец (Вел)0:0Левски (Ракитово)
14:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Величково
14:00Левски (Пат)-:-Вихър (Ветрен)
14:00Оборище II (Пан)-:-Марица (Белово)
14:00Тракиец (Глав)-:-Тракия (Пз)
14:00Локомотив (Септ)-:-Спартак (Кал)
 Брацигово-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ФК Кюстендил19+2944
2Беласица (Петрич)18+1743
3Марек (Дупница)19+3243
4Вихрен (Сандански)19+21 43
5Чавдар (Етрополе)19+1535
6Ботев (Ихтиман)19+1632
7Оборище (Панагюрище)19+728
8
Пирин (Гоце Делчев)19+426
9
Пирин (Разлог)18-425
10
Балкан (Ботевград)18+825
11Сливнишки герой (Сливница)19+324
12Рилски спортист (Самоков)18-221
13Надежда (Доброславци)18-1020
14Левски (Чепинци)19-2217
 15  Гранит (Владая)19-2613
16Велбъжд (Кюстендил)19-3212
17Перун (Кресна)19-2912
18Банско18-275
 Есенно класиране Подробно класиране
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)17+4248
 2 Брацигово17+6248
3Чико-Бунара (Бяга)17+4445
 4 Марица (Белово)17+1631
5Левски (Паталеница)17+1328
6Чепинец (Велинград)17+1325
7Спартак (Калугерово)17-1923
 8 Локомотив (Септември)17  023
9Величково17-423
10
Родопи (Козарско)16-820
11Тракиец (Главиница)17-1518
 12 Тракия (Пазарджик)17-1817
13Левски (Ракитово)17-1016
14Вихър (Ветрен)17-1716
15Оборище II (Панагюрище)17-2816
16Сарая17-3314
17Лозен17-382
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 51 посетителя в сайта

Приятели

. .
.