СКОНТО ООД

altech.bg%20
Без размествания в първата осмица ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 20 Април 2009 01:14
Поне 7 отбора ще треперят до последно на дъното

Септември (Симитли), Малеш (Микрево) и Миньор (Бобов дол) продължават битката за първото място в югозападната “В” група. И трите „гранда” в трета дивизия взеха своето в срещите си от XXIX кръг.

В Симитли водачът „Септември” записа изразителна победа с 4-0 срещу представящия се на обратния полюс Левски (Долна баня). Играчите на Спас Стоименов от 20 мача насам не познават вкуса на загубата (17 победи и 3 равенства), а тима на „Левски” от 16 ноември миналата година върви по низходяща линия след умопомрачителната си серия от 13 поредни поражения в трета дивизия.

В най-зрелищния мач от кръга Малеш (Микрево) надви Германея (Сапарева баня) с хокейния резултат 5-3 и продължава да диша във врата на „Септември”.

Съвсем очаквано Велбъжд (Костинброд) не успя да затрудни кандидата за футбол с марка „Б” Миньор (Бобов дол) и отстъпи с 0-2.

С два гола на Росен Стоянов отбора на Велбъжд (Кюстендил) отказа Люлин (София), който инкасира домакинско поражение с 1-2.

Пирин 2001 (Благоевград) възроди надеждите си за оцеляване след минимална победа с 1-0 срещу гостите от Места (Хаджидимово). Играчите на Ивайло Андонов (на снимката) взеха скъпоценни 3 точки след перфектно изпълнен фаул от Антонио Хаджииванов в добавеното време на първата част. Попадението падна след повторно изпълнение на статичното положение и дълго бе оспорвано от гостите. След почивката няколко блестящи намеси на юношеския национален вратар Ник Дашев предотвратиха изравнителен гол в мрежата на “Пирин 2001”. В състава на тима от Хаджидимово се появи и бившия играч на “Чепинец” Бисер Влайков, но и неговите усилия се оказаха недостатъчни “Места” да предотврати загубата.

Струмска слава (Радомир) пък наказа с 3-1 експерименталния състав на “Хебър”. Гостите от Пазарджик бяха лишени от услугите на голяма част от столичните си играчи.

В здрав мач за стандартите на “В” група Левски (Елин Пелин) и Добринище не излъчиха победител, завършвайки 1-1.

В пернишкия квартал „Димова махала” младия състав на Миньор’19 прибави нови 3 точки към актива си след успех с 2-0 срещу Ботев (Ихтиман).

Пирин (Разлог) не остави шанс на Витоша (Бистрица), побеждавайки с категоричното 4-0
 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБотев (Ихтиман)1:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)0:0Чавдар (Етрополе)
КРВихрен (Санд)2:0Банско
КРСливнишки герой1:0Левски (Чепинци)
КРНадежда (Добр)2:4Пирин (ГД)
КРБеласица (Пч)2:2Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)0:1Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)0:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - VI кръг

22 септември 2020 г. (вторник) - 17:00 ч.

КРЛокомотив (Септ)1:1Чепинец (Вел)
КРЛозен1:2Чико-Бунара (Бяга) 
КРБалкан (Варвара)1:0Левски (Пат)
КРВеличково3:1Сарая
КР Левски (Ракитово)3:0Родопи (Коз)
КР Брацигово7:2Тракия (Пз)
КРСпартак (Кал)1:0Оборище II (Пан)
КРВихър (Ветрен)0:0Тракиец (Глав)
 Марица (Белово)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)7+1119
2Беласица (Петрич)7+717
3ФК Кюстендил7+1516
4Марек (Дупница)7+10 14
5Оборище (Панагюрище)7+413
6Чавдар (Етрополе)7+512
7Гранит (Владая)7-411
8
Ботев (Ихтиман)7+311
9
Балкан (Ботевград)7+311
10
Сливнишки герой (Сливница)7+110
11Надежда (Доброславци)7-39
12Рилски спортист (Самоков)7-48
13Пирин (Гоце Делчев)7 07
14Пирин (Разлог)7-67
 15  Велбъжд (Кюстендил)7-124
16
Перун (Кресна)7-84
17Левски (Чепинци)7-113
18Банско7-110
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)-:-Пирин (Разлог)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Перун (Кресна)
17:00Марек (Дупница)-:-Рилски спортист
17:00Беласица (Пч)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
17:00Левски (Чепинци)-:-Балкан (Бот)
17:00Гранит (Владая)-:-Вихрен (Санд)
17:00Пирин (ГД)-:-Велбъжд (Кн)
17:00Банско-:-Надежда (Добр)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)6+1618
 2 Балкан (Варвара)6+1418
3Левски (Паталеница)6+1515
 4 Чепинец (Велинград)6+1214
5Брацигово5+1912
6Величково5+310
7Марица (Белово)5+38
 8 Оборище II (Панагюрище)6-57
9Тракиец (Главиница)6-57
10
Спартак (Калугерово)6-116
11Родопи (Козарско)5-15
 12 Вихър (Ветрен)6-74
13Тракия (Пазарджик)5-74
14Локомотив (Септември)6-114
15Левски (Ракитово)6-73
16Сарая5-203
17Лозен6-180
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Сарая-:-Марица (Белово)
17:00     Родопи (Коз)-:-Вихър (Ветрен)
17:00Тракиец (Глав)-:-Лозен
17:00Тракия (Пз)-:-Величково

27 септември 2020 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Балкан (Варвара)   
17:00  Чико-Бунара (Бяга)-:-Вихър (Ветрен) 
17:00Левски (Пат)-:-Брацигово 
17:00Оборище II (Пан)-:-Локомотив (Септ)
 Левски (Ракитово)-почива

Кой е тук?

В момента има 27 посетителя в сайта

Приятели

. .
.