СКОНТО ООД

altech.bg%20
Ветераните на „Чепинец„ и „Берое“ си размениха по 1 гол ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 28 Ноември 2009 17:02
 
 Ветераните на „Чепинец“ и Берое (Стара Загора) премериха сили на велинградска земя

Ветераните на Чепинец (Велинград) и Берое (Стара Загора) завършиха 1-1 в приятелски мач, игран днес на стадион „Чепинец“ в курортния град. Двата тима изиграха две полувремена по 25 минути пред погледа на кмета на Община Велинград Иван Лебанов.

В 11-та минута единадесеторката от града на липите излезе напред в резултата с попадение на доц. Георги Белчев. Той преодоля хладнокръвно вратаря на велинградчани Стоян Божков. В 20-та минута домакините върнаха гола чрез Любомир Папазов.

Чепинец (Велинград): Стоян Божков, Емил Алдев, Васил Овчаров, Иван Муртин, Благомир Муртин, Петър Аврамов, Петър Шуманов, Сашо Ангелов, Ангел Станков, Любомир Папазов, Ангел Минчев (Кирил Бояджиев, Димитър Муртин).

Берое (Стара Загора): Веселин Рашков, Илия Илиев, Недялко Недев, Георги Бинев, Кънчо Кашеров, Митко Коцинов, Динко Златанов, Валентин Грудев, Димитър Петров, Андрей Атанасов, Георги Белчев (Злати Минчев, Петко Петков, Виден Апостолов, Теньо Минчев, Злати Минчев).

Главен съдия - Георги Белев (Велинград)

Асистенти - Пламен Керин и Николай Гълев (Велинград)

Стадион „Чепинец“, Велинград - 90 зрители.

 

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - X кръг

14 октомври 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРХебър (Пз)
3:2Вихрен (Санд)
КРБанско
2:2Оборище (Пан)
КРБотев (Ихтиман)
4:2Велбъжд (Кн)
КРЧавдар (Етрополе)
3:0Надежда (Добр)
КРМиньор (Пк)
0:0Беласица (Пч)
КРСливнишки герой
1:1Рилски спортист
КРГерманея (Сб)
0:2Пирин (Разлог)
КРСептември (Сим)
0:0Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)
1:1Спортист (Своге)

"А" ОФГ Пз - IX кръг

13 октомври 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)
4:2Марица (Белово)
КР Вихър (Ветрен)
0:3Величково
КР   Оборище II (Пан)
0:0Родопи (Коз)
КРТракиец (Глав)
2:0Локомотив (Септ)
КРБрацигово 
3:0Тракия (Пз)

14 октомври 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

КР Чико-Бунара (Бяга)
1:0Балкан (Варвара)
КРСпартак (Кал)
1:2Левски (Пат)
КР Сарая
4:0Ботев (М. клисура)

Обл. п-во за деца - V кръг

13 октомври 2018 г. (събота) - 12:00 ч.

КРХебър (Пз)7:0Чепинец (Вел)   
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
10+1625
2Пирин (Разлог)
10+1723
3 Оборище (Панагюрище)
10+821
 4  Сливнишки герой (Сливница)
10+819
5 Банско
10+1019
6 Вихрен (Сандански)
10 016
7Рилски спортист (Самоков)
10-3 15
8Чавдар (Етрополе)
10+715
9Миньор (Перник)
10+413
10
Беласица (Петрич)
10+313
11Германея (Сапарева баня)
10-713
 12 Балкан (Ботевград)
10-312
13Марек (Дупница)
10 011
14Септември (Симитли)
10-511
 15  Ботев (Ихтиман)
10-79
16Надежда (Доброславци)
10-138
17Спортист (Своге)
10-116
18Велбъжд (Кюстендил)
10-242
 

Подробно класиране

Голмайстори (след IX кръг) - ЮЗ ТЛ

11Христо СпасовБанско
9Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
6Красимир ШапкаровПирин (Разлог)
6Тодор ЧаворскиМиньор (Перник)
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XI кръг

20 октомври 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Марек (Дупница)-:-Хебър (Пз)
16:00Оборище (Пан)
-:-Ботев (Ихтиман)
16:00Надежда (Добр)
-:-Балкан (Бот)
16:00Велбъжд (Кн)
-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Пирин (Разлог)
-:-Сливнишки герой
16:00Вихрен (Санд)
-:-Банско
16:00Беласица (Пч)
-:-Германея (Сб)
16:00Рилски спортист
-:-Септември (Сим)
16:00Спортист (Своге)
-:-Миньор (Пк)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)
9+2222
2Левски (Паталеница)
9+821
3Чепинец (Велинград)
9+1220
 4 Балкан (Варвара)
9+1120
5Величково
9+917
6Брацигово
9+715
7Сарая
9+414
 8 Вихър (Ветрен)9+313
9Тракиец (Главиница)
9-912
10
Оборище II (Панагюрище)
9 010
11Родопи (Козарско)
9-58
 12 Тракия (Пазарджик)
9-108
13Спартак (Калугерово)
9-67
14Марица (Белово)
9-77
 15  Ботев (Момина клисура)
9-215
 16 Локомотив (Септември)
9-183
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - X кръг

20 октомври 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Марица (Белово)
-:-Оборище II (Пан)
16:00   Левски (Пат)
-:-Тракиец (Глав)
16:00Величково
-:-Тракия (Пз)
16:00Локомотив (Септ)
-:-Брацигово

21 октомври 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Вихър (Ветрен)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Родопи (Коз)-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Ботев (М. клисура)
-:-Спартак (Кал)
16:00Балкан (Варвара)
-:-Сарая

Кой е тук?

В момента има 40 посетителя в сайта

Приятели

. .
.