СКОНТО ООД

altech.bg%20
Двойката Ганев – Гаджева е приятната изненада от Минск ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 26 Ноември 2009 23:39
 
Георги Ганев и Вероника Гаджева на Европейското първенство в Минск (Беларус) 

Танцовата двойка на КСТ „Импулс” – Велинград, Георги Ганев Вероника Гаджева поднесе приятната изненада на полуфинала на Европейското първенство в Минск (Беларус). Първенството протече на 14-15 ноември 2009 година.

В дебютната за велинградските танцьори в тази категория година те заеха 14-то място в полуфинала.

„Това беше истински сюрприз за клуба, треньори и състезатели“, се съобщава в официалния прес-бюлетин на „Импулс“.

 Седмица по-късно календара за нашите танцьори включваше участие в Австрия. Там шест двойки на „Импулс“ се включиха в Откритото първенство на Австрия (Austrian Open 2009). Проявата (20-22 ноември) е една от най-старите и престижни на Стария континент.

Резултатите затвърдиха водещите позиции на „Импулс”.

 Тандема Стефанин – Макнева завоюва 8-мо, 12-то и 14-то място в дисциплините многобой, латиноамерикански и стандартни танци.

 Двойката Вардев – Бормалийска се нареди съответно на 8-мо, 12-то и 20-то място в дисциплините многобой, стандартни и латиноамерикански танци.

 Място в осминафинала при младежите в стандартните танци и в състезанието „Изгряващи звезди“ си осигуриха Йовчев – Йовчева и Златарев – Георгиева.

 

 Следващото голямо изпитание за състезателните двойки на КСТ „Импулс“ ще бъде в зимната столица на Словения – Марибор. Състезанията в известния ски курорт ще се проведат на 5 и 6 декември 2009 година.

 
Следете ни в:

"А" РГ Пз - XX кръг

3 март 2021 г. (сряда) - 15:00 ч.

КРВихър (Ветрен)2:0Чепинец (Вел)
КРМарица (Белово)0:3Чико-Бунара (Бяга)
КРСпартак (Кал)1:3Балкан (Варвара)
КРЛозен1:6Левски (Пат)
КРВеличково4:0Тракиец (Глав)
КРЛевски (Ракитово)2:4Оборище II (Пан)
КРТракия (Пз)1:0Родопи (Коз)
КРБрацигово5:1Локомотив (Септ)
 Сарая-почива

ЮЗ Трета лига - XIX кръг

27 февруари 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

КРОборище (Пан)1:1Гранит (Владая)
КРНадежда (Добр)1:1Марек (Дупница)
ОТЛБеласица (Пч)-:-Банско
КРБалкан (Бот)7:1Перун (Кресна)
КРСливнишки герой1:0Рилски спортист
КРФК Кюстендил2:1Левски (Чепинци)
КРВихрен (Санд)2:0Велбъжд (Кн)
КРПирин (Разлог)4:2Чавдар (Етрополе)
КРБотев (Ихтиман)2:0Пирин (ГД)
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ФК Кюстендил19+2944
2Беласица (Петрич)18+1743
3Марек (Дупница)19+3243
4Вихрен (Сандански)19+21 43
5Чавдар (Етрополе)19+1535
6Ботев (Ихтиман)19+1632
7Оборище (Панагюрище)19+728
8
Пирин (Гоце Делчев)19+426
9
Пирин (Разлог)18-425
10
Балкан (Ботевград)18+825
11Сливнишки герой (Сливница)19+324
12Рилски спортист (Самоков)18-221
13Надежда (Доброславци)18-1020
14Левски (Чепинци)19-2217
 15  Гранит (Владая)19-2613
16Велбъжд (Кюстендил)19-3212
17Перун (Кресна)19-2912
18Банско18-275
 Есенно класиране Подробно класиране
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4551
 2 Брацигово17+6248
3Чико-Бунара (Бяга)18+4648
 4 Марица (Белово)18+1934
5Левски (Паталеница)18+1128
6Чепинец (Велинград)18+1428
7Локомотив (Септември)18+126
 8 Спартак (Калугерово)18-2023
9Величково18-623
10
Родопи (Козарско)17-623
11Тракиец (Главиница)18-1519
 12 Вихър (Ветрен)18-1519
13Тракия (Пазарджик)18-1818
14Оборище II (Панагюрище)18-3116
15Левски (Ракитово)18-1116
16Сарая18-3514
17Лозен18-412
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 21 посетителя в сайта

Приятели

. .
.