СКОНТО ООД

altech.bg%20
Двойката Ганев – Гаджева е приятната изненада от Минск ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 27 Ноември 2009 00:39
 
Георги Ганев и Вероника Гаджева на Европейското първенство в Минск (Беларус) 

Танцовата двойка на КСТ „Импулс” – Велинград, Георги Ганев Вероника Гаджева поднесе приятната изненада на полуфинала на Европейското първенство в Минск (Беларус). Първенството протече на 14-15 ноември 2009 година.

В дебютната за велинградските танцьори в тази категория година те заеха 14-то място в полуфинала.

„Това беше истински сюрприз за клуба, треньори и състезатели“, се съобщава в официалния прес-бюлетин на „Импулс“.

 Седмица по-късно календара за нашите танцьори включваше участие в Австрия. Там шест двойки на „Импулс“ се включиха в Откритото първенство на Австрия (Austrian Open 2009). Проявата (20-22 ноември) е една от най-старите и престижни на Стария континент.

Резултатите затвърдиха водещите позиции на „Импулс”.

 Тандема Стефанин – Макнева завоюва 8-мо, 12-то и 14-то място в дисциплините многобой, латиноамерикански и стандартни танци.

 Двойката Вардев – Бормалийска се нареди съответно на 8-мо, 12-то и 20-то място в дисциплините многобой, стандартни и латиноамерикански танци.

 Място в осминафинала при младежите в стандартните танци и в състезанието „Изгряващи звезди“ си осигуриха Йовчев – Йовчева и Златарев – Георгиева.

 

 Следващото голямо изпитание за състезателните двойки на КСТ „Импулс“ ще бъде в зимната столица на Словения – Марибор. Състезанията в известния ски курорт ще се проведат на 5 и 6 декември 2009 година.

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:
hippoland.net
shopsector.com%20

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)34+5490
2Оборище (Панагюрище)34+3375
3 Вихрен (Сандански)
34+1762
 4  Сливнишки герой (Сливница)
34+2558
5 Миньор (Перник)
34+2058
6 Банско
34+1957
7Пирин (Разлог)
34+1251
8Рилски спортист (Самоков)
34+549
9Беласица (Петрич)
34+646
10
Марек (Дупница)
34-241
11Септември (Симитли)
34-240
 12 Чавдар (Етрополе)
34+740
13Балкан (Ботевград)
34-1638
14Надежда (Доброславци)
34-2137
 15  Спортист (Своге)
34-1637
16Ботев (Ихтиман)
34-4032
17Германея (Сапарева баня)
34-3430
18Велбъжд (Кюстендил)34-678
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ Трета Лига

25Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
23Христо СпасовБанско
16Васил ТачевБеласица/Оборище
16Руслан ИвановХебър (Пз)
16Георги НедялковХебър (Пз)
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 69 посетителя в сайта

Приятели

. .
.