СКОНТО ООД

altech.bg%20
Малеш (Микрево) ще зимува на върха ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 17 Ноември 2009 15:39
 
Силната серия на Малеш (Микрево) в трета дивизия продължава 

С класическото 0-3 в Хаджидимово отбора на Малеш (Микрево) предсрочно стана есенен първенец в Югозападната „В” АФГ. Два кръга преди края играчите на Пламен Мицански са недостижими на върха в трета дивизия и ще посрещнат новата 2010 година като лидери в групата.

Успехът на стадион „Димитър Лекин“ бе осигурен с 2 гола на Деян Постоловски (25, 44 мин.) и един на Александър Симеонов (54 мин.). Това бе 15-та поредна победа за тима от Микрево.

Германея (Сапарева баня) изигра най-слабия си домакински мач от началото на сезона. Възпитаниците на Борис Кръстев отстъпиха в Бобошево с 0-2 срещу Витоша (Бистрица). В 15-та минута късмета им обърна гръб, когато Георги Шомев тресна напречната греда. Три минути след това Радослав Симеонов технично прати топката в мрежата на Стоилов за 0-1. В 43-та Пламен Стоянов фиксира крайното 0-2.

С попадение на Ванчо Стоилов 8 минути преди края Струмска слава (Радомир) отмъкна трите точки след 2-1 пред своя публика срещу Беласица (Петрич). Преди това Борислав Николов откри в 20-та минута, а Илко Опренов изравни за гостите в 73-та.

Миньор (Бобов дол) пък преодоля с 2-0 гостуващия Левски (Елин Пелин). Попаденията на стадион „Николай Кръстев – Шулц“ наниза Веселин Лозанов в 35-та и 70-та минута.

Кирил Беров (11 мин.) и Росен Стоянов (73 мин.) подпечатоха първата победа навън за Бенковски (Костинброд) от началото на първенството. Футболистите на президента Красимир Гачев надвиха с 0-2 състава на Нови Искър.

Хебър (Пазарджик) загуби безславно като домакин на Перун (Кресна) с 0-2. Гостите взеха победата с попадения на Емил Драчев в 11-та и 81-та минута.

В доста напрегнат и нервен мач Велбъжд (Кюстендил) и Сливнишки герой (Сливница) не излъчиха победител, завършвайки 1-1. Двубоят ще се запомни и с трите червени картона, които употреби главния съдия Йордан Воденичаров от София.

Янко Янков изведе домакините напред в 5-та минута, а в 13-та Марк Григоров възстанови равенството.

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XV кръг

10 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

КРСпортист (Своге)
0:0Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
2:1Балкан (Бот)
КРМарек (Дупница)
4:0Надежда (Добр)
КРПирин (Разлог)
1:0Ботев (Ихтиман)
КРГерманея (Сб)
0:2Сливнишки герой
КРВихрен (Санд)
1:0Велбъжд (Кн)
КРБеласица (Пч)
0:1Банско
КРРилски спортист
2:2Чавдар (Етрополе)
КРМиньор (Пк)
1:0Септември (Сим)

"А" ОФГ Пз - XIII кръг

10 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

КР Брацигово
0:3Балкан (Варвара)
КР    Локомотив (Септ)
0:7Левски (Пат)
КР Сарая4:0 Вихър (Ветрен)
КР  Тракиец (Глав)
1:0Родопи (Коз)

11 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЧико-Бунара (Бяга)
3:0Чепинец (Вел)
КРСпартак (Кал)
2:0Марица (Белово)
КР Оборище II (Пан)
0:0Величково
КР Тракия (Пз)
3:0Ботев (М. клисура)
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
15+2138
2Оборище (Панагюрище)
15+1536
3 Сливнишки герой (Сливница)
15+1531
 4  Пирин (Разлог)
15+1530
5 Вихрен (Сандански)
15+529
6 Банско
15+1429
7Миньор (Перник)
15+323
8Чавдар (Етрополе)
15+920
9Рилски спортист (Самоков)
15-520
10
Германея (Сапарева баня)
15-820
11Беласица (Петрич)
15+519
 12 Балкан (Ботевград)
15-816
13Ботев (Ихтиман)
15-816
14Марек (Дупница)
15-314
 15  Септември (Симитли)
15-813
16Надежда (Доброславци)
15-2012
17Спортист (Своге)
15-148
18Велбъжд (Кюстендил)
15-283
 

Подробно класиране

Голмайстори (до XIV кръг) - ЮЗ ТЛ

16Христо СпасовБанско
15Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
8Руслан ИвановХебър (Пазарджик)
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XVI кръг

17 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Хебър (Пз)
-:-Миньор (Пк)
14:00Оборище (Пан)
-:-Вихрен (Санд)
14:00Ботев (Ихтиман)
-:-Беласица (Пч)
14:00Балкан (Бот)
-:-Сливнишки герой
14:00Септември (Сим)
-:-Германея (Сб)
14:00Чавдар (Етрополе)
-:-Пирин (Разлог)
14:00Банско
-:-Спортист (Своге)
14:00Велбъжд (Кн)-:-Марек (Дупница)
14:00Надежда (Добр)
-:-Рилски спортист

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
13+3534
2Левски (Паталеница)
13+2431
3Чепинец (Велинград)
13+1929
 4 Балкан (Варвара)
13+1426
5Брацигово
13+1022
6Сарая
13+922
7Величково
13+1021
 8 Тракиец (Главиница)
13-1219
9Тракия (Пазарджик)
13-617
10
Спартак (Калугерово)
13+215
11Вихър (Ветрен)
13-614
 12 Оборище II (Панагюрище)
13-413
13Родопи (Козарско)
13-89
14Марица (Белово)
13-179
 15  Ботев (Момина клисура)
13-345
 16 Локомотив (Септември)
13-363
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XIV кръг

17 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Марица (Белово)
-:-Тракиец (Глав)  
14:00Величково-:-Левски (Пат)
14:00Родопи (Коз)
-:-Брацигово
14:00Балкан (Варвара)
-:-Тракия (Пз)   

18 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чепинец (Вел)
-:-Сарая
14:00Оборище II (Пан)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
14:00   Ботев (М. клисура)
-:-Локомотив (Септ)
14:00  Вихър (Ветрен)-:-Спартак (Кал)

Кой е тук?

В момента има 51 посетителя в сайта

Приятели

. .
.