СКОНТО ООД

altech.bg%20
Малеш (Микрево) ще зимува на върха ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 17 Ноември 2009 15:39
 
Силната серия на Малеш (Микрево) в трета дивизия продължава 

С класическото 0-3 в Хаджидимово отбора на Малеш (Микрево) предсрочно стана есенен първенец в Югозападната „В” АФГ. Два кръга преди края играчите на Пламен Мицански са недостижими на върха в трета дивизия и ще посрещнат новата 2010 година като лидери в групата.

Успехът на стадион „Димитър Лекин“ бе осигурен с 2 гола на Деян Постоловски (25, 44 мин.) и един на Александър Симеонов (54 мин.). Това бе 15-та поредна победа за тима от Микрево.

Германея (Сапарева баня) изигра най-слабия си домакински мач от началото на сезона. Възпитаниците на Борис Кръстев отстъпиха в Бобошево с 0-2 срещу Витоша (Бистрица). В 15-та минута късмета им обърна гръб, когато Георги Шомев тресна напречната греда. Три минути след това Радослав Симеонов технично прати топката в мрежата на Стоилов за 0-1. В 43-та Пламен Стоянов фиксира крайното 0-2.

С попадение на Ванчо Стоилов 8 минути преди края Струмска слава (Радомир) отмъкна трите точки след 2-1 пред своя публика срещу Беласица (Петрич). Преди това Борислав Николов откри в 20-та минута, а Илко Опренов изравни за гостите в 73-та.

Миньор (Бобов дол) пък преодоля с 2-0 гостуващия Левски (Елин Пелин). Попаденията на стадион „Николай Кръстев – Шулц“ наниза Веселин Лозанов в 35-та и 70-та минута.

Кирил Беров (11 мин.) и Росен Стоянов (73 мин.) подпечатоха първата победа навън за Бенковски (Костинброд) от началото на първенството. Футболистите на президента Красимир Гачев надвиха с 0-2 състава на Нови Искър.

Хебър (Пазарджик) загуби безславно като домакин на Перун (Кресна) с 0-2. Гостите взеха победата с попадения на Емил Драчев в 11-та и 81-та минута.

В доста напрегнат и нервен мач Велбъжд (Кюстендил) и Сливнишки герой (Сливница) не излъчиха победител, завършвайки 1-1. Двубоят ще се запомни и с трите червени картона, които употреби главния съдия Йордан Воденичаров от София.

Янко Янков изведе домакините напред в 5-та минута, а в 13-та Марк Григоров възстанови равенството.

 
Следете ни в:

"А" РГ Пз - XX кръг

3 март 2021 г. (сряда) - 15:00 ч.

КРВихър (Ветрен)2:0Чепинец (Вел)
КРМарица (Белово)0:3Чико-Бунара (Бяга)
КРСпартак (Кал)1:3Балкан (Варвара)
КРЛозен1:6Левски (Пат)
КРВеличково4:0Тракиец (Глав)
КРЛевски (Ракитово)2:4Оборище II (Пан)
КРТракия (Пз)1:0Родопи (Коз)
КРБрацигово5:1Локомотив (Септ)
 Сарая-почива

ЮЗ Трета лига - XIX кръг

27 февруари 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

КРОборище (Пан)1:1Гранит (Владая)
КРНадежда (Добр)1:1Марек (Дупница)
ОТЛБеласица (Пч)-:-Банско
КРБалкан (Бот)7:1Перун (Кресна)
КРСливнишки герой1:0Рилски спортист
КРФК Кюстендил2:1Левски (Чепинци)
КРВихрен (Санд)2:0Велбъжд (Кн)
КРПирин (Разлог)4:2Чавдар (Етрополе)
КРБотев (Ихтиман)2:0Пирин (ГД)
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ФК Кюстендил19+2944
2Беласица (Петрич)18+1743
3Марек (Дупница)19+3243
4Вихрен (Сандански)19+21 43
5Чавдар (Етрополе)19+1535
6Ботев (Ихтиман)19+1632
7Оборище (Панагюрище)19+728
8
Пирин (Гоце Делчев)19+426
9
Пирин (Разлог)18-425
10
Балкан (Ботевград)18+825
11Сливнишки герой (Сливница)19+324
12Рилски спортист (Самоков)18-221
13Надежда (Доброславци)18-1020
14Левски (Чепинци)19-2217
 15  Гранит (Владая)19-2613
16Велбъжд (Кюстендил)19-3212
17Перун (Кресна)19-2912
18Банско18-275
 Есенно класиране Подробно класиране
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4551
 2 Брацигово17+6248
3Чико-Бунара (Бяга)18+4648
 4 Марица (Белово)18+1934
5Левски (Паталеница)18+1128
6Чепинец (Велинград)18+1428
7Локомотив (Септември)18+126
 8 Спартак (Калугерово)18-2023
9Величково18-623
10
Родопи (Козарско)17-623
11Тракиец (Главиница)18-1519
 12 Вихър (Ветрен)18-1519
13Тракия (Пазарджик)18-1818
14Оборище II (Панагюрище)18-3116
15Левски (Ракитово)18-1116
16Сарая18-3514
17Лозен18-412
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 22 посетителя в сайта

Приятели

. .
.