СКОНТО ООД

altech.bg%20
Малеш (Микрево) ще зимува на върха ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 17 Ноември 2009 16:39
 
Силната серия на Малеш (Микрево) в трета дивизия продължава 

С класическото 0-3 в Хаджидимово отбора на Малеш (Микрево) предсрочно стана есенен първенец в Югозападната „В” АФГ. Два кръга преди края играчите на Пламен Мицански са недостижими на върха в трета дивизия и ще посрещнат новата 2010 година като лидери в групата.

Успехът на стадион „Димитър Лекин“ бе осигурен с 2 гола на Деян Постоловски (25, 44 мин.) и един на Александър Симеонов (54 мин.). Това бе 15-та поредна победа за тима от Микрево.

Германея (Сапарева баня) изигра най-слабия си домакински мач от началото на сезона. Възпитаниците на Борис Кръстев отстъпиха в Бобошево с 0-2 срещу Витоша (Бистрица). В 15-та минута късмета им обърна гръб, когато Георги Шомев тресна напречната греда. Три минути след това Радослав Симеонов технично прати топката в мрежата на Стоилов за 0-1. В 43-та Пламен Стоянов фиксира крайното 0-2.

С попадение на Ванчо Стоилов 8 минути преди края Струмска слава (Радомир) отмъкна трите точки след 2-1 пред своя публика срещу Беласица (Петрич). Преди това Борислав Николов откри в 20-та минута, а Илко Опренов изравни за гостите в 73-та.

Миньор (Бобов дол) пък преодоля с 2-0 гостуващия Левски (Елин Пелин). Попаденията на стадион „Николай Кръстев – Шулц“ наниза Веселин Лозанов в 35-та и 70-та минута.

Кирил Беров (11 мин.) и Росен Стоянов (73 мин.) подпечатоха първата победа навън за Бенковски (Костинброд) от началото на първенството. Футболистите на президента Красимир Гачев надвиха с 0-2 състава на Нови Искър.

Хебър (Пазарджик) загуби безславно като домакин на Перун (Кресна) с 0-2. Гостите взеха победата с попадения на Емил Драчев в 11-та и 81-та минута.

В доста напрегнат и нервен мач Велбъжд (Кюстендил) и Сливнишки герой (Сливница) не излъчиха победител, завършвайки 1-1. Двубоят ще се запомни и с трите червени картона, които употреби главния съдия Йордан Воденичаров от София.

Янко Янков изведе домакините напред в 5-та минута, а в 13-та Марк Григоров възстанови равенството.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XII кръг

24 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

КРМарек (Дупница)2:0Пирин (ГД)
КРГранит (Владая)1:3Рилски спортист
КРБотев (Ихтиман)1:1Балкан (Бот)
КРПирин (Разлог)0:0Сливнишки герой
КРЛевски (Чепинци)3:3Перун (Кресна)
ОТЛБеласица (Пч)-:-Вихрен (Санд)
КРФК Кюстендил3:0Велбъжд (Кн)
КРБанско0:5Чавдар (Етрополе)

25 октомври 2020 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Оборище (Пан)-:-Надежда (Добр)

"А" РГ Пз - XI кръг

24 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

КР   Марица (Белово)2:1Левски (Ракитово)
КР   Родопи (Коз)1:2Балкан (Варвара)
КР Величково0:2Вихър (Ветрен)
КРОборище II (Пан)0:6Брацигово
КР              Тракия (Пз)2:0Лозен

25 октомври 2020 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Чепинец (Вел)    
15:00Сарая-:-Спартак (Кал)
15:00Тракиец (Глав)-:-Левски (Пат)
 Локомотив (Септ)-почива

Обл. п-во за деца - V кръг

25 октомври 2020 г. (неделя) - 10:30 ч.

10:30Левски (Пат)-:-Чепинец (Вел)
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)11+1626
2Вихрен (Сандански)11+1326
3Беласица (Петрич)11+824
4ФК Кюстендил11+19 23
5Чавдар (Етрополе)11+619
6Оборище (Панагюрище)11+317
7Пирин (Гоце Делчев)11+716
8
Надежда (Доброславци)11-115
9
Ботев (Ихтиман)11+215
10
Балкан (Ботевград)11+214
11Сливнишки герой (Сливница)11 013
12Рилски спортист (Самоков)11-412
13Гранит (Владая)11-1012
14Пирин (Разлог)11-911
 15  Велбъжд (Кюстендил)11-1111
16Левски (Чепинци)11-1110
17Перун (Кресна)11-138
18Банско11-171
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XIII кръг

31 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Велбъжд (Кн)-:-Оборище (Пан)
16:00Чавдар (Етрополе)-:-Гранит (Владая)
16:00Пирин (ГД)-:-Банско
16:00Рилски спортист-:-Левски (Чепинци)
16:00Балкан (Бот)-:-Пирин (Разлог)
16:00Надежда (Добр)-:-Беласица (Пч)
16:00Сливнишки герой-:-Марек (Дупница)
16:00Вихрен (Санд)-:-Ботев (Ихтиман)
16:00Перун (Кресна)-:-ФК Кюстендил

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)10+3030
 2 Балкан (Варвара)10+2327
3Брацигово9+2724
 4 Левски (Паталеница)10+1821
5Чепинец (Велинград)10+1117
6Марица (Белово)9+515
7Величково9+114
 8 Тракиец (Главиница)10+214
9Вихър (Ветрен)9-410
10
Локомотив (Септември)10-1010
11Родопи (Козарско)9-310
 12 Левски (Ракитово)9-19
13Спартак (Калугерово)9-198
14Тракия (Пазарджик)9-117
15Оборище II (Панагюрище)10-197
16Сарая9-303
17Лозен9-201
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 32 посетителя в сайта

Приятели

. .
.