СКОНТО ООД

altech.bg%20
Смениха резервния съдия на областното дерби ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 12 Ноември 2009 21:30

 
 Иво Герасимов (вляво)

СК към ЗС на БФС – София направи промяна в съдийското назначение  за срещата от Югозападната "В" група между Чепинец (Велинград) и Бенковски (Пазарджик). Двубоят в неделя започва в 14 часа на градския стадион в курортния град.

След редовното заседания на комисията във вторник наряд за резервен съдия имаше Георги Караколев от Дупница. Днес обаче стана ясно, че той е определен за главен рефер на мача от Западната „Б” група между Пирин (Гоце Делчев) и Ком-Миньор (Берковица).
Затова съдийската комисия реши да смени Караколев.

Вместо него функциите на четвърти съдия ще изпълнява Иво Герасимов от Бобов дол.
Арбитърът от миньорския град е познат, както в „Чепинец“, така и в Бенковски (Пз), защото през този сезон свири по 1 мач на двата отбора.

Иво Герасимов ръководи домакинството на велинградчани срещу Места (Хаджидимово) на 4 октомври 2009 година. Велинградчани надвиха противника с 5-3.

Преди това той бе четвърти рефер на двубоя от I кръг между Витоша (Бистрица) и Бенковски (Пз), спечелена от домакините с 1-0. Интересното е, че срещата бе ръководена от двама рефери.  В 52-та минута на мача главния съдия Йонко Гергов получи сериозна контузия и се наложи дупнишкия адвокат да бъде заменен от резервния си колега Иво Герасимов.

Реферът от Бобов дол е единствения съдия този сезон, ръководил срещи в трета дивизия и на трите отбора от област Пазарджик.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XX кръг

6 март 2021 г. (събота) - 15:00 ч.

КРЛевски (Чепинци)0:1Оборище (Пан)
КРПирин (ГД)3:0Пирин (Разлог)
КРГранит (Владая)1:1Беласица (Пч)
КРМарек (Дупница)3:0ФК Кюстендил
КРПерун (Кресна)0:1Вихрен (Санд)
КРБанско1:0Ботев (Ихтиман)
КРВелбъжд (Кн)1:4Надежда (Добр)
КРЧавдар (Етрополе)2:1Сливнишки герой
КРРилски спортист0:2Балкан (Бот)

"А" РГ Пз - XXI кръг

6 март 2021 г. (събота) - 15:00 ч.

КРСарая0:2Брацигово                  
КР          Родопи (Коз)1:0Величково

7 март 2021 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Чепинец (Вел)-:-Лозен
15:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Левски (Ракитово)      
15:00Левски (Пат)-:-Спартак (Кал)
15:00Оборище II (Пан)-:-Вихър (Ветрен)
15:00Тракиец (Глав)-:-Марица (Белово)
15:00Балкан (Варвара)-:-Локомотив (Септ)
 Тракия (Пз)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)20+3546
2Вихрен (Сандански)20+2246
3Беласица (Петрич)19+1744
4ФК Кюстендил20+26 44
5Чавдар (Етрополе)20+1638
6Ботев (Ихтиман)20+1532
7Оборище (Панагюрище)20+831
8
Пирин (Гоце Делчев)20+729
9
Балкан (Ботевград)19+1028
10
Пирин (Разлог)19-725
11Сливнишки герой (Сливница)19+224
12Надежда (Доброславци)19-723
13Рилски спортист (Самоков)19-421
14Левски (Чепинци)20-2317
 15  Гранит (Владая)20-2614
16Велбъжд (Кюстендил)20-3512
17Перун (Кресна)20-3012
18Банско19-268
 Есенно класиране Подробно класиране
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4551
 2 Брацигово17+6248
3Чико-Бунара (Бяга)18+4648
 4 Марица (Белово)18+1934
5Левски (Паталеница)18+1128
6Чепинец (Велинград)18+1428
7Локомотив (Септември)18+126
 8 Спартак (Калугерово)18-2023
9Величково18-623
10
Родопи (Козарско)17-623
11Тракиец (Главиница)18-1519
 12 Вихър (Ветрен)18-1519
13Тракия (Пазарджик)18-1818
14Оборище II (Панагюрище)18-3116
15Левски (Ракитово)18-1116
16Сарая18-3514
17Лозен18-412
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 69 посетителя в сайта

Приятели

. .
.