СКОНТО ООД

altech.bg%20
Смениха резервния съдия на областното дерби ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 12 Ноември 2009 22:30

 
 Иво Герасимов (вляво)

СК към ЗС на БФС – София направи промяна в съдийското назначение  за срещата от Югозападната "В" група между Чепинец (Велинград) и Бенковски (Пазарджик). Двубоят в неделя започва в 14 часа на градския стадион в курортния град.

След редовното заседания на комисията във вторник наряд за резервен съдия имаше Георги Караколев от Дупница. Днес обаче стана ясно, че той е определен за главен рефер на мача от Западната „Б” група между Пирин (Гоце Делчев) и Ком-Миньор (Берковица).
Затова съдийската комисия реши да смени Караколев.

Вместо него функциите на четвърти съдия ще изпълнява Иво Герасимов от Бобов дол.
Арбитърът от миньорския град е познат, както в „Чепинец“, така и в Бенковски (Пз), защото през този сезон свири по 1 мач на двата отбора.

Иво Герасимов ръководи домакинството на велинградчани срещу Места (Хаджидимово) на 4 октомври 2009 година. Велинградчани надвиха противника с 5-3.

Преди това той бе четвърти рефер на двубоя от I кръг между Витоша (Бистрица) и Бенковски (Пз), спечелена от домакините с 1-0. Интересното е, че срещата бе ръководена от двама рефери.  В 52-та минута на мача главния съдия Йонко Гергов получи сериозна контузия и се наложи дупнишкия адвокат да бъде заменен от резервния си колега Иво Герасимов.

Реферът от Бобов дол е единствения съдия този сезон, ръководил срещи в трета дивизия и на трите отбора от област Пазарджик.

 
sport83.com/bg Magicshop.bg
Magicshop.bg
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXVII кръг

21 април 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

КР
Хебър (Пз)4:1Свобода (Пещера)
КРБанско1:1Рилски спортист
КРМарек (Дупница)0:1Септември (Сим)
КРБалкан (Бот)0:1ЦСКА 1948 (Сф)
КРМиньор (Пк)3:2Беласица (Пч)
КРГерманея (Сб)0:0Ботев (Ихтиман)
КРСливнишки герой0:0Пирин (ГД)
КРЧавдар (Етрополе)4:0Вихрен (Санд)
КРПирин (Разлог)4:0ОФК Елин Пелин

"А" ОФГ Пз - XXV кръг

21 април 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

КР       Вихър (Ветрен)3:2Локомотив (Септ)
КРЛевски (Пат)2:0Братаница

22 април 2018 г. (неделя) - 13:00 ч.

КР        Тракиец (Глав)0:2Балкан (Варвара)
СЛВеличково3:0Зенит (В. дол)

22 април 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРОборище II (Пан)0:2Чепинец (Вел) 
КРЧико-Бунара (Бяга)7:1Брацигово
КРРодопи (Коз)2:2Спартак (Кал)
КРТракия (Пз)2:2Сарая

Обл. п-во за деца - XVI кръг

21 април 2018 г. (събота) - 10:30 ч.

СЛБалкан (Варвара)0:3Чепинец (Вел) 
Magicshop.bg
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)27+6273
2Хебър (Пазарджик)27+4470
3 Вихрен (Сандански)27+2152
 4  Септември (Симитли)27+1443
5 Банско27+1040
6 Чавдар (Етрополе)
27+1040
7 Миньор (Перник)
27+138
8Сливнишки герой (Сливница)
27+337
9Марек (Дупница)
27-435
10
Свобода (Пещера)
27-1634
11Пирин (Разлог)
27+734
 12 Балкан (Ботевград)
27-433
13Беласица (Петрич)27-832
14Рилски спортист (Самоков)27-530
 15  Пирин (Гоце Делчев)27-3526
16Ботев (Ихтиман)27-3024
17Германея (Сапарева баня)27-2622
18ОФК Елин Пелин27-4417
 

Есенно класиране

ЮЗ Трета лига - XXVIII кръг

28 април 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00ЦСКА 1948 (Сф)-:-Хебър (Пз)
16:00Свобода (Пещера)-:-Миньор (Пк)
16:00Ботев (Ихтиман)-:-Марек (Дупница)
16:00Вихрен (Санд)-:-Пирин (Разлог)
16:00Беласица (Пч)-:-Чавдар (Етрополе)
16:00ОФК Елин Пелин-:-Германея (Сб)
16:00Пирин (ГД)-:-Банско
16:00Рилски спортист-:-Балкан (Бот)
16:00Септември (Сим)-:-Сливнишки герой

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)23+7564
2Брацигово23+3653
3 Левски (Паталеница)23+3352
 4 Балкан (Варвара)23+2949
5 Чепинец (Велинград)23+4449
6Оборище II (Панагюрище)23-232
7Величково
23+231
 8 Вихър (Ветрен)23-1829
9Сарая23-626
10
Тракиец (Главиница)23-1924
11Локомотив (Септември)23-824
 12 Спартак (Калугерово)23-723
13Тракия (Пазарджик)23-3522
14Родопи  (Козарско)23-1321
 15  Братаница23-4615
16Зенит (Ветрен дол)23-6513
 

Есенно класиране

shopsector.com%20

"А" ОФГ Пз - XXVI кръг

28 април 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Братаница-:-Величково
16:00Балкан (Варвара)-:-Тракия (Пз)
16:00Локомотив (Септ)-:-Родопи (Коз)          

29 април 2018 г. (неделя) - 13:00 ч.

13:00     Брацигово-:-Тракиец (Глав)

29 април 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00   Чепинец (Вел) -:-Вихър (Ветрен)
СЛЗенит (В. дол)0:3Чико-Бунара (Бяга)
16:00Сарая-:-Оборище II (Пан)
16:00Спартак (Кал)-:-Левски (Пат)
 

Кой е тук?

В момента има 97 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер