СКОНТО ООД

altech.bg%20
Крайно есенно класиране в Югозападната "В" АФГ ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 29 Ноември 2009 21:22

 

ЮГОЗАПАДНА "В" АФГ

КРАЙНО ЕСЕННО КЛАСИРАНЕ

 ОТБОРМПРЗГОЛ. Р.Т
1.Малеш (Микрево)181710511552
2.Пирин 2002 (Разлог)18124233740
3.Миньор (Бобов дол)18123333839
4.Сл. герой (Сливница)181134431736
5.Бенковски (Пазарджик)181107231633
6.Перун (Кресна)18837222227
7.Витоша (Долна Диканя)18837222527
8.Германея (Сапарева баня)18828222226
9.Левски 1923 (Елин Пелин)18819363025
10.Витоша (Бистрица)18666202524
11.Струмска слава (Радомир)18648212122
12.Беласица (Петрич)18639162721
13.Нови Искър186210193220
14.ЧЕПИНЕЦ (ВЕЛИНГРАД)186210314420
15.Велбъжд (Кюстендил)18477212419
16.Места 2005 (Хаджидимово)185310274018
17.Бенковски (Костинброд)18369233015
18.Ботев (Ихтиман)184113123813
19.Хебър (Пазарджик)18221417498
 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXVIII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРХебър (Пз)
3:1Марек (Дупница)   
КРБотев (Ихтиман)1:4Оборище (Пан)
КР Миньор (Пк)5:0Спортист (Своге)
КРБанско
0:0Вихрен (Санд)
КРЧавдар (Етрополе)
2:0Велбъжд (Кн)
КРСливнишки герой
3:1Пирин (Разлог)
КРСептември (Сим)
2:1Рилски спортист
КРГерманея (Сб)1:1Беласица (Пч)
КРБалкан (Бот)3:2Надежда (Добр)
hippoland.net

"А" ОФГ Пз - XXIII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРСарая
4:2Левски (Пат)
КР Оборище II (Пан)
3:0Балкан (Варвара)
КРБрацигово
2:0Величково
КРТракиец (Глав)
3:1Тракия (Пз)  
КР   Вихър (Ветрен)
2:1Марица (Белово)

21 април 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)
2:0Родопи (Коз)
КР Чико-Бунара (Бяга)
10:1Ботев (М. клисура) 
КРСпартак (Кал)
1:3Локомотив (Септ)

Обл. п-во за деца - XII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)0:6Хебър (Пз)           
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)28+3972
2Оборище (Панагюрище)28+2765
3 Сливнишки герой (Сливница)
28+2550
 4  Банско
28+2050
5 Вихрен (Сандански)
28+949
6 Миньор (Перник)
28+1445
7Пирин (Разлог)
28+1144
8Рилски спортист (Самоков)28+139
9Беласица (Петрич)28+636
10
Чавдар (Етрополе)28+936
11Септември (Симитли)
28-432
 12 Балкан (Ботевград)
28-1431
13Марек (Дупница)
28-630
14Надежда (Доброславци)
28-1830
 15  Германея (Сапарева баня)
28-2229
16Спортист (Своге)28-1927
17Ботев (Ихтиман)28-3425
18Велбъжд (Кюстендил)28-448
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXVII кръг)

23Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
19Христо СпасовБанско
13Мариан ХаджиевСл. герой (Сливница)
12Васил ТачевБеласица/Оборище

ЮЗ Трета лига - XXIX кръг

24 април 2019 г. (сряда) - 16:00 ч.

16:00Рилски спортист-:-Хебър (Пз)
16:00Оборище (Пан)
-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Беласица (Пч)
-:-Сливнишки герой
16:00Миньор (Пк)
-:-Балкан (Бот)
16:00Велбъжд (Кн)
-:-Надежда (Добр)
16:00Марек (Дупница)
-:-Банско
16:00Вихрен (Санд)
-:-Ботев (Ихтиман)
16:00Пирин (Разлог)
-:-Септември (Сим)
16:00Спортист (Своге)
-:-Германея (Сб)
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
23+7264
2Чепинец (Велинград)
23+3052
3Сарая
23+1944
 4 Левски (Паталеница)
23+1740
5Балкан (Варвара)
23+2039
6Брацигово
23+1438
7Тракиец (Главиница)
23-1234
 8 Величково
23+230
9Тракия (Пазарджик)
23-1528
10
Вихър (Ветрен)
23 -1327
11Спартак (Калугерово)
23 027
 12 Оборище II (Панагюрище)
23-1226
13Марица (Белово)
23-2120
14Локомотив (Септември)
23-3618
 15  Родопи (Козарско)
23-1617
 16 Ботев (Момина клисура)
23-4911
 

Есенно класиране  Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XXIV кръг

26 април 2019 г. (петък) - 16:00 ч.

16:00Марица (Белово)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Величково-:-Вихър (Ветрен)
16:00 Локомотив (Септ)
-:- Тракиец (Глав)
16:00Ботев (М. клисура)
-:-Сарая
16:00Балкан (Варвара)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Левски (Пат)
-:- Спартак (Кал)
16:00Тракия (Пз)
-:-Брацигово
16:00 Родопи (Коз)-:-Оборище II (Пан)

Кой е тук?

В момента има 76 посетителя в сайта

Приятели

. .
.