СКОНТО ООД

altech.bg%20
Пернишки съдия ще дебютира в мач на лидера ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 04 Ноември 2009 22:23

 
 Симеон Петров (в средата) с колегите му Стоян Христов (вляво) и Йордан Александров (вдясно)

Сефте за сезона като главен рефер в трета дивизия ще направи Димитър Димитров от Перник. Той ще има задачата да се справи с мача между убедителния лидер Малеш (Микрево) и наредилия шест поредни загуби състав на Велбъжд (Кюстендил). Перничанина ще стане 57-мия арбитър до момента, който е бил главен рефер на мач в Югозападната „В” група през настоящия полусезон.

Добре позната съдийска тройка пък получи доверие за мача Беласица (Петрич) и Германея (Сапарева баня). Двубоят на стадион „Цар Самуил” е поверен на столичното трио Симеон Петров, Йордан Александров и Стоян Христов. Тази съдийска бригада е със статут „универсална” и е изкарала не едно и две напечени мегадербита в Югозападната трета дивизия.

Двубоят между Бенковски (Пз) и Струмска слава (Радомир) е в ръцете на Виден Стоянов от София.

 Сблъсъкът между Пирин (Разлог) и Миньор (Бобов дол) ще бъде ръководен от столичния съдия Ангел Баялцалиев.

 
 Димитър Димитров

 Бившия играч на Чавдар (Етрополе) - Людмил Павлов ще раздава правосъдие на срещата между Витоша (Долна Диканя) и Ботев (Ихтиман).

 Общинския шеф Ивайло Червилов ще надува свирката на срещата Левски (Елин Пелин) – Места (Хаджидимово). Наряда на шефа на „Спортни имоти“ – Благоевград може да се приеме като изненадващ с оглед на факта, че гостуващия отбор е от същата област, от която е и съдийската четворка.

 Спорът между отборите на Сливнишки герой (Сливница) и Нови Искър е възложен на Данаил Захариев от София.

 Дербито на „дънните риби“ във временното класиране – Бенковски (Костинброд) и Хебър (Пз) ще свири Иво Герасимов от Бобов дол.

 Както преди два кръга, нито един съдия от пазарджишко не бе назначен в среща от третия ешелон.

 Двама от реферите в областната съдийска колегия получиха назначения като асистенти в Източната „Б“ група. В съботния XII кръг панагюрецът Христо Шиндаров ще бъде първи асистент на Димитър Андреев от Кърджали на срещата Спартак (Варна) – Светкавица (Търговище). Колегата му Стойчо Димитров от Пазарджик ще бъде край тъчлинията на мача между Брестник и Добруджа (Добрич).

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

22 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

ППХебър (Пз)
0:0Велбъжд (Кн)
17:00Септември (Сим)
-:-Оборище (Пан)
17:00Ботев (Ихтиман)
-:-Чавдар (Етрополе)
17:00Банско
-:-Надежда (Добр)
ППМиньор (Пк)
1:0Рилски спортист
ППСливнишки герой
0:0Вихрен (Санд)
17:00Спортист (Своге)
-:-Пирин (Разлог)
17:00Германея (Сб)
-:-Марек (Дупница)
ППБалкан (Бот)
0:0Беласица (Пч)

"А" ОФГ Пз - VI кръг

22 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Родопи (Коз)
-:-Марица (Белово)
17:00Левски (Пат)
-:-Оборище II (Пан)
17:00Тракия (Пз)
-:-Сарая
17:00Величково
-:-Тракиец (Глав)

23 септември 2018 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Ботев (М. клисура)
-:-Чепинец (Вел)
17:00Локомотив (Септ)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
17:00Брацигово-:-Спартак (Кал)
17:00Балкан (Варвара)
-:-Вихър (Ветрен)

Обл. п-во за деца - II кръг

23 септември 2018 г. (неделя) - 10:30 ч.

ОТЛЧепинец (Вел)-:-Оборище (Пан)      
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
7+1219
2Пирин (Разлог)
7+1116
3 Сливнишки герой (Сливница)
7+714
 4  Оборище (Панагюрище)
7+614
5 Германея (Сапарева баня)
7-213
6 Банско
7+612
7Вихрен (Сандански)
7-1 12
8Рилски спортист (Самоков)
7-211
9Балкан (Ботевград)
7-110
10
Септември (Симитли)
7-210
11Миньор (Перник)
7+18
 12 Беласица (Петрич)
7+18
13Марек (Дупница)
7 07
14Чавдар (Етрополе)
7 06
 15  Ботев (Ихтиман)
7-66
16Надежда (Доброславци)
7-105
17Спортист (Своге)
7-55
18Велбъжд (Кюстендил)
7-152
 

Подробно класиране

Голмайстори (след V кръг) - ЮЗ ТЛ

6Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
5Тодор ЧаворскиМиньор (Перник)
5Руслан ИвановХебър (Пазарджик)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)
5+1513
2Балкан (Варвара)
5+813
3Чепинец (Велинград)
5+612
 4 Левски (Паталеница)
5+49
5Брацигово
5+49
6Оборище II (Панагюрище)
5+48
7Вихър (Ветрен)
5+47
 8 Марица (Белово)
5+27
9Сарая
5-27
10
Тракия (Пазарджик)
5-26
11Величково
5-55
 12 Тракиец (Главиница)
5-65
13Ботев (Момина клисура)
5-104
14Родопи (Козарско)
5-53
 15  Локомотив (Септември)
5-63
 16 Спартак (Калугерово)
5-111
 

Подробно класиране

shopsector.com%20

Кой е тук?

В момента има 165 посетителя в сайта

Приятели

. .
.