СКОНТО ООД

altech.bg%20
Столичанин свири Германея (Сб) – Бенковски (Пз) ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 30 Октомври 2009 19:06
 
 Борислав Колев

Борислав Колев от София бе назначен за главен съдия на срещата между Германея (Сб) и Бенковски (Пз). Двубоят ще се играе на стадиона в Бобошево и е от XV кръг на Югозападната „В“ АФГ.

Домакинската среща на другия пазарджишки отбор – Хебър (Пз) срещу Сливнишки герой (Сливница) ще свири Мирослав Максимов от Сандански. 

Прогресиращия с всеки изминал мач млад арбитър Мартин Стоименов ще демонстрира съдийските си умения на стадион „Николай Кръстев – Шулц“. Столичанинът ще надува свирката на мача между Миньор (Бобов дол) и Витоша (Долна Диканя).

Бенковски (Костинброд) ще излезе на собствен терен в опит да запише първа победа в трета дивизия. Сблъсъка на тима на Красимир Гачев срещу Перун (Кресна) е поверен на Пресиян Коев от София.

Пазарджишки съдии получиха назначение за двубоя между Ботев (Ихтиман) и Витоша (Бистрица). Главен съдия ще бъде Костадин Кобаков от Пазарджик, а негови асистенти ще са съгражданина му Стойчо Димитров и Халим Чилингир от Пещера. Четвърти рефер ще бъде Димитър Георгиев.

Велбъжд (Кюстендил) ще търси начин да спре черната си серия в трета дивизия. Играчите на Димитър Соколов ще приемат тима на Левски (Елин Пелин). Двубоят е поверен на Владислав Светославов от Перник.

Георги Караколев от Дупница ще раздава правосъдие на очаквания с подчертан интерес мач между Места (Хаджидимово) и Пирин (Разлог).

Срещата между отборите на Нови Искър и лидера Малеш (Микрево) бе отложена за идния вторник (03 ноември) от 14 часа. Мачът е възложен на Богомил Маринов – Мечката.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБотев (Ихтиман)1:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)0:0Чавдар (Етрополе)
КРВихрен (Санд)2:0Банско
КРСливнишки герой1:0Левски (Чепинци)
КРНадежда (Добр)2:4Пирин (ГД)
КРБеласица (Пч)2:2Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)0:1Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)0:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - VI кръг

22 септември 2020 г. (вторник) - 17:00 ч.

КРЛокомотив (Септ)1:1Чепинец (Вел)
КРЛозен1:2Чико-Бунара (Бяга) 
КРБалкан (Варвара)1:0Левски (Пат)
КРВеличково3:1Сарая
КР Левски (Ракитово)3:0Родопи (Коз)
КР Брацигово7:2Тракия (Пз)
КРСпартак (Кал)1:0Оборище II (Пан)
КРВихър (Ветрен)0:0Тракиец (Глав)
 Марица (Белово)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)7+1119
2Беласица (Петрич)7+717
3ФК Кюстендил7+1516
4Марек (Дупница)7+10 14
5Оборище (Панагюрище)7+413
6Чавдар (Етрополе)7+512
7Гранит (Владая)7-411
8
Ботев (Ихтиман)7+311
9
Балкан (Ботевград)7+311
10
Сливнишки герой (Сливница)7+110
11Надежда (Доброславци)7-39
12Рилски спортист (Самоков)7-48
13Пирин (Гоце Делчев)7 07
14Пирин (Разлог)7-67
 15  Велбъжд (Кюстендил)7-124
16
Перун (Кресна)7-84
17Левски (Чепинци)7-113
18Банско7-110
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)-:-Пирин (Разлог)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Перун (Кресна)
17:00Марек (Дупница)-:-Рилски спортист
17:00Беласица (Пч)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
17:00Левски (Чепинци)-:-Балкан (Бот)
17:00Гранит (Владая)-:-Вихрен (Санд)
17:00Пирин (ГД)-:-Велбъжд (Кн)
17:00Банско-:-Надежда (Добр)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)6+1618
 2 Балкан (Варвара)6+1418
3Левски (Паталеница)6+1515
 4 Чепинец (Велинград)6+1214
5Брацигово5+1912
6Величково5+310
7Марица (Белово)5+38
 8 Оборище II (Панагюрище)6-57
9Тракиец (Главиница)6-57
10
Спартак (Калугерово)6-116
11Родопи (Козарско)5-15
 12 Вихър (Ветрен)6-74
13Тракия (Пазарджик)5-74
14Локомотив (Септември)6-114
15Левски (Ракитово)6-73
16Сарая5-203
17Лозен6-180
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Сарая-:-Марица (Белово)
17:00     Родопи (Коз)-:-Вихър (Ветрен)
17:00Тракиец (Глав)-:-Лозен
17:00Тракия (Пз)-:-Величково

27 септември 2020 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Балкан (Варвара)   
17:00  Чико-Бунара (Бяга)-:-Вихър (Ветрен) 
17:00Левски (Пат)-:-Брацигово 
17:00Оборище II (Пан)-:-Локомотив (Септ)
 Левски (Ракитово)-почива

Кой е тук?

В момента има 26 посетителя в сайта

Приятели

. .
.